Call Of Juarez

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
اين بازی امروز ريليز شده و تا الان با 27 رأی از اعضای gamespot امتياز 9.7 رو گرفته
سبک بازی اکشن اول شخص هست.(Western).سازندگان بازی ubisoft و techland هستند...
عکس های بازی حکايت از گرافيک قشنگ اين بازی میکنه....
لطفاً هرکی اين بازيرو خريداری کرده بياد يه توضيحی در رابطش بده..ممنون

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خوب الان نصفه شبه من اين بازي رو 6 ماه پيش يا بيشتر انجام دادم فردا راجبش مي نويسم فقط اينو بگم كه خيلي هم بازي باحال نيست گرافيكه كامپيوترشم زياد حرفي برا گفتن نداشت اما از shader3 با صداي خيلي خوبي بهره مي بره

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
خوب الان نصفه شبه من اين بازي رو 6 ماه پيش يا بيشتر انجام دادم فردا راجبش مي نويسم فقط اينو بگم كه خيلي هم بازي باحال نيست گرافيكه كامپيوترشم زياد حرفي برا گفتن نداشت اما از shader3 با صداي خيلي خوبي بهره مي بره

اتفاقا باید خدمتتون بگم که این بازی یکی از خفن ترین گرافیک ها رو داره به شرطی که روی یه سیستم High-End اجرا بشه و همه Option های گرافیک روی Very High تنظیم بشن .
از نظر داستان هم خیلی بازیه جالب و جذابیه ، حالا نمی دونم روی 360 چی از آب در بیاد که نباید زیاد با High-End کامپیوتر فرق داشته باشه .
به هر حال باید دید و قضاوت کرد .

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من این بازی رو با pc انجام دادم درسته که گرافیکش خوب بود ولی گیم پلی بازی اعصاب ادمو خورد میکنه
وقتی میخاستی از شلاق اشتفاده کنی واقعا دردسر بود واسب سواریها هم فاجعه بود مخصوصا اگه میخواستی شلیک هم بکنی .
در کل فکر نمیکنم بازی جذابی در انتظار 360 باشه .گذر زمان مشخص میکنه;)
D:\Received\CAPCOM-BROTHERS.jpg

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نسخه پی سی پر از باگ بود;) اگه اشکالاتش برطرف شده باشه بازی عالی میشه GS نمی دونم چرا این بازی رو نقد نکرده شاید بخاطر این باشه بازی شیش ماه قبل از عرضه ش نسخه Pirate ش همه جا موجود بود:eek:
فقط حواستون باشه Techland شرکت اسرائیلیه:sniper: :biggrin1:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
من اين بازي رو Pc انجام دادم در مورد گرافيكش بايد بگم عاليه كاري به گيم پلي يا باگ ها ي بازي ندارم گرافيكش آخرشه . اگه روي 360 همون گرافيك باشه خوبه. داستانش هم زيباست.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اگه اشکالاتش برطرف شده باشه بازی عالی میشه GS نمی دونم چرا این بازی رو نقد نکرده شاید بخاطر این باشه بازی شیش ماه قبل از عرضه ش نسخه Pirate ش همه جا موجود بود
به خاطر اینکه نسخه امریکایی بازی هنوز ریلیز نشده و همزمان با نسخه 360 ریلیز می شه. اونی که ما داشتیم نسخه اروپایی بود که 6 ماه پیش ریلیز شده بود. فرقشونم در اینکه نسخه امریکایی به طور کامل از DX10 پشتیبانی می کنه و گرافیکش کاملا متحول شده البته ورژن pc

hostage

کاربر سایت
Apr 23, 2007
3
این بازی تنها چیزی که داره داستان زیباش هست وگر نه چنگی به دل نمیزنه.من تما تنظیمات رو high گذاشتم ولی در کل چنگی به دل نمیزد.فکر نمیکنم با تغییر direct x باز هم فرقی کنه.در کل برای امتحان کردن بد نیست.دیگه 1000 تومان چیه که .............:laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
44 نفر و امتياز 9.7 تا اين لحظه از سوی کاربران...تا اينجا که خيلی خوب بوده

44 نفر که خیلی خیلی پایینه هر موقع رفت تو فلان هزار نفر میشه گفت این نظر درسته!!

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
44 نفر که خیلی خیلی پایینه هر موقع رفت تو فلان هزار نفر میشه گفت این نظر درسته!!

1000 تا ديگه خيلی زياده....اگه بتونه رو اراء 500 نفر خودش رو ، روی 9 نيگر داره
اونوقت میشه پی به يه بازی شاهکار برد....که يه همچين چيزی از اين بازی فکر کنم بعيد
باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
1000 تا ديگه خيلی زياده....اگه بتونه رو اراء 500 نفر خودش رو ، روی 9 نيگر داره
اونوقت میشه پی به يه بازی شاهکار برد....که يه همچين چيزی از اين بازی فکر کنم بعيد
باشه
نه همچین بعید هم نیست من فکر میکنم امتیاز خوبی میگیره
معمولا بازیهای مهم رو زود نقد میکنه gs باید صبر کرد...

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
call of juarez بازیه خیلی قشنگیه منم 6 ماه پیش روی pc بازی کردم خیلی کیف داشت. یه بازی western خالص بود که البته جزء کمیاب ترین بازیهای تاریخه!
ولی نسخه 360...
فکر نمیکنم از طرف GS بالای 8 بره! چون الان سایت Official Xbox Magazine بازی رو نقد کرده و امتیاز 6 بهش داده!! :((
این بازی بیشتر از اینا ارزش داره من نمیدونم چرا اینجوری شد...
ورژن PC هم که جدا ساخته نشده که بگیم تحولی درش ایجاد شده و امتیاز بالاتر میگیره! همون حدودای 7 و خورده ای میگیره.
الانم هم 1 روز گذشته نمیدونم چرا GS بهش امتیاز نداده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر