Call of Juarez: Bound in Blood معرفي شد !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام

166j78x.jpg

به گزارش سايت Spong شركت Ubisoft بعد از موفقيت نسبي Call of Juarez در سال 2006 قسمت دوم اين بازي را كه يك Prequel است و قبل از وقايع قسمت اول به اتفاق مي افتد را همراه با Techland عرضه خواهد كرد.

Call of Juarez: Bound in Blood بازيكن را از جنگ داخلي امريكا در جورجيا تا ويراني Aztec در مكزيك همراهي خواهد كرد. بازيكن مي تواند در نقش هر دو برادر McCall حاضر شوند. قسمت جديد Call of Juarez نويد يك داستان قوي را مي دهد.

اين بازي اين دفعه علاوه بر PC , X360 بر روي PS3 هم ظاهر خواهد شد. بازي در تاريخ نامشخصي از 2009 عرضه خواهد شد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دوستان ممنون از تشكرات. اما سه نكته
.......
1 - اين بازي 100 درصد 2009 مياد فقط الان يك سري سايت ها زدند تابستان يك سري اخر سال يك سري هم نامعلوم.
2 - سازنده بازي خوده Techland هست و Ubisoft فقط ناشره
3 - توي بازي شما احتمالا قابليت co-op داشته باشيد.( البته هنوز رسما تاييد نشده) دو شخصيت بازي هم يكي Ray McCall قسمت اول هست كه كاملا توي عكس معلومه سمت چپ هست. و شخصيت ديگر هم Thomas McCall هست كه اول قسمت اول كشته ميشه.
........
اين هم لوگو بازي

call-of-juarez-bound-in-blood-images-20090113094219499_640w.jpg

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
خبری خوبی بود ! :love:
اتفاقا چن وقت پیش نسخه کنسولیش رو بازی کردم ، ولی با اون حرفهایی که سر نسخه اول و دزدی هایی که انجام شده بود و فروش کمش ، اصلا منتظر نسخه دوم نبودم ! ;)
اون موقعی که نسخه pc عرضه شده بود به جرات میتونم بگم بهترین گرافیک رو ، روی PC داشت ! ;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اینکه تو جوونیاش با برادراش چه کار هایی کردن همگی توی Loading مراحل توضیح داده شده بود.
منظورم این بود که خودمون اون مراحل رو بازی کنیم.
نکات زیادی هستش که میتونه تو این نسخه باشه و صددرصد فلش بک هایی که تو ذهن خودمون میزنیم میتونه خیلی جالب باشه.:cool:

در ضمن آقا این این عتیقه ها الان رفتن به میراث فرهنگی ها!! :biggrin1: آواتارتو میگم.وقتی میبینمش هم ذوق میکنم هم داغ دلم تازه میشه! دیروز 03:23
اگه منظورت عکس تو امضامه,چشه مگه,حالا کلی تا اخر فصل مونده:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر