Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
:D
خب از اونجائی که من نسخه کرکی پی سی رو با TUNNGLE بازی می کنم، چنین مشکلاتی رو تجربه نکردم! :D اینطور که فرمودید، بله درسته و کاملا حق با شماست! :D
اما در مجموع حالت داستانی و گیم پلی بازی خوبه.
اول اینکه اینو بگم اینجا تاپیک کنسوله ما با نسخه pc کاری نداریم و راهنمایی شما از پلتفرمتون موجب گمراهی دوستانی که کنسول باز هستن میشه دوم اینکه وقتی اون مشکلات اولیه از خود سازنده بوده و از خود سرورهای سازنده چطور شما اونم با تانگل که با لگ و لفت خوردن توی مولتی و به صورت کرکی و غیر قانونی تونستید بدون مشکل بازی کنید؟!:|عجیب واقعا/:)

• Like
Reactions: ps34

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اول اینکه اینو بگم اینجا تاپیک کنسوله ما با نسخه pc کاری نداریم و راهنمایی شما از پلتفرمتون موجب گمراهی دوستانی که کنسول باز هستن میشه دوم اینکه وقتی اون مشکلات اولیه از خود سازنده بوده و از خود سرورهای سازنده چطور شما اونم با تانگل که با لگ و لفت خوردن توی مولتی و به صورت کرکی و غیر قانونی تونستید بدون مشکل بازی کنید؟!:|عجیب واقعا/:)
دوست عزیز، بخش داستانی بازی WWII در نسخه PC و PS4 متفاوته!؟ بازی عینا همونه!!! دقیقا کدوم نقطه از بحث قراره دوستان رو منحرف کنه!؟ بنده به دوستان پیشنهاد دادم بازی رو تجربه کنن، چون ارزشش رو داره!!! حالا یکی می خواد رو پی سی بازی کنه، یکی دلش می خواد رو کنسول پلی کنه!!!!
در ضمن، شما تشریف بیارید و یک بار بخش آنلاین کرکی بازی WWII رو با تانگل تجربه کنید، اونوقت نظرتون در مورد لگ و لفت خوردن تغییر می کنه! کرک سالم رو در این تاپیک قرار دادم.

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوست عزیز، بخش داستانی بازی WWII در نسخه PC و PS4 متفاوته!؟ بازی عینا همونه!!! دقیقا کدوم نقطه از بحث قراره دوستان رو منحرف کنه!؟ بنده به دوستان پیشنهاد دادم بازی رو تجربه کنن، چون ارزشش رو داره!!! حالا یکی می خواد رو پی سی بازی کنه، یکی دلش می خواد رو کنسول پلی کنه!!!!
در ضمن، شما تشریف بیارید و یک بار بخش آنلاین کرکی بازی WWII رو با تانگل تجربه کنید، اونوقت نظرتون در مورد لگ و لفت خوردن تغییر می کنه! کرک سالم رو در این تاپیک قرار دادم.
من در مورد روند داستان بازی حرفی نزدم که رو پلتفرمها فرق داره منظورم در مورد نحوه اجرای بازی چه مولتی چه داستانی بود همینکه شما بیاید حرف از روند بازی رو pc صحبت کنید بقیه هم همین جریان رو ادامه میدن و کلا دیگه قابل تشخیص نیست که کدوم شخص داره از چه پلتفرمی در مورد این بازی صحبت میکنه پس برای بحث در مورد اجرای این بازی رو pc با دانگل و کرک رو لطفا در تاپیک خودش انجام بدید بازی یه مشکلاتی در روزهای عرضه داشت که الان کاملا برطرف شده و الان همه میتونن به راحتی از مولتی بازی لذت ببرن به شما هم پیشنهاد میکنم از راه قانونیش به مولتی این بازی بپردازین نه با دانگل و کرک هم آیپیتون بن میشه هم با کلی لگ و لفت خوردن لذت بازی کردن رو به خوردتون از بین میبرید

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من در مورد روند داستان بازی حرفی نزدم که رو پلتفرمها فرق داره منظورم در مورد نحوه اجرای بازی چه مولتی چه داستانی بود همینکه شما بیاید حرف از روند بازی رو pc صحبت کنید بقیه هم همین جریان رو ادامه میدن و کلا دیگه قابل تشخیص نیست که کدوم شخص داره از چه پلتفرمی در مورد این بازی صحبت میکنه پس برای بحث در مورد اجرای این بازی رو pc با دانگل و کرک رو لطفا در تاپیک خودش انجام بدید بازی یه مشکلاتی در روزهای عرضه داشت که الان کاملا برطرف شده و الان همه میتونن به راحتی از مولتی بازی لذت ببرن به شما هم پیشنهاد میکنم از راه قانونیش به مولتی این بازی بپردازین نه با دانگل و کرک هم آیپیتون بن میشه هم با کلی لگ و لفت خوردن لذت بازی کردن رو به خوردتون از بین میبرید
داداشی، عزیز دل من... معلومه دارید چه می فرمائید؟ :D چه چیز را به چه چیزی ربط می دهید؟ :D یکی از بچه های این تاپیک فرمودند آیا بازی ارزش انجام دارد؟ بنده از اونجائی که بازی از لحاظ داستانی کاملا بین PC و کنسول یکیه، عرض کردم; بلی! :D اون حاشیه ها سوال هائی بود که برای دوستان پیش اومد و بنده راهنمائی کردم! :D که اگر دیدی بازی ارزشش رو نداره و سرورهاش مالی نی، می تونی آنلاینش رو رایگان روی پی سی بزنی! :D همین! :Dعجالتا این شما هستی که داری کـــــــــــِــــش بی دلیل می دی قضیه رو! :D
در ضمن جهت اطلاع، تانگل هیچ ربطی به بن شدن آی-پی و این موارد نداره! یک حالت LAN به صورت اینترنیه! :D
و مهمتر از همه اینکه، هرکسی اختیار خودش رو داره و من ترجیح می دم در صورت وجود بازی های کرکی، اون ها رو تجربه کنم! :D
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته!
دیگه ادامه نده داداش. :Rose:

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
نقشه‌‌های جدید ماشین جنگی هم اومد و بنظر من مصر جالبتر از بقیه است. سیزن پس دارها برای بازی نگران نباشند چون پلیر پیدا میشه هرچند ایرانی کم هستند و البته بازم وضع پینگ ناجور میشه . در این حالت بهترین کار اینه که با بازیهای زیرمجموعه HardCore خودتون رو مشغول کنید. در ماموریتهای یک روزه و یک هفته‌ای و غیره هم، این چند وقته اسلحه‌های خوبی قابل گرفتن شده که قیلن به زور بدست می‌اومدن.

• Like

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
نقشه‌‌های جدید ماشین جنگی هم اومد و بنظر من مصر جالبتر از بقیه است. سیزن پس دارها برای بازی نگران نباشند چون پلیر پیدا میشه هرچند ایرانی کم هستند و البته بازم وضع پینگ ناجور میشه . در این حالت بهترین کار اینه که با بازیهای زیرمجموعه HardCore خودتون رو مشغول کنید. در ماموریتهای یک روزه و یک هفته‌ای و غیره هم، این چند وقته اسلحه‌های خوبی قابل گرفتن شده که قیلن به زور بدست می‌اومدن.
من که یه فرند آلمانی پیدا کردم با دوستامون جوین اون میشیم وصل میشیم به سرورهای اصلی و مشکل پینگ نداریم، هدکوارتر هم همیشه پره.

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
من که یه فرند آلمانی پیدا کردم با دوستامون جوین اون میشیم وصل میشیم به سرورهای اصلی و مشکل پینگ نداریم، هدکوارتر هم همیشه پره.
واقعا هدکوارتر پره ! . . . مشکل پینگ هم ندارید ! . . . جل الخالق ! . . .
من تا حالا نشده بتونم با این شرایط بازی کنم. دوست آلمانی هم ندارم متاسفانه. اگه امکانش بود یه آی دی بده تا بتونم بدون مشکل پینگ بازی رو تجربه کنم. ممنون

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
واقعا هدکوارتر پره ! . . . مشکل پینگ هم ندارید ! . . . جل الخالق ! . . .
من تا حالا نشده بتونم با این شرایط بازی کنم. دوست آلمانی هم ندارم متاسفانه. اگه امکانش بود یه آی دی بده تا بتونم بدون مشکل پینگ بازی رو تجربه کنم. ممنون
جل الخالق نداره دیگه!
جوین اونا میشیم وصل به سرور میشیم، دیگه از شر هاست بودن حریف و یه خط بودن خلاص میشیم.
تازه اون فرندمون هم نباشه پنج شیش نفر میشیم معمولا ما هاست میشیم.

evil dead

کاربر سایت
Aug 2, 2007
42
نام
M
سلام...آقا من تازه بازی رو گرفتم
میخام بازی کنم منو بازی میگه اول باید اینترنت وصل شی
حالا یکبار وصل شم کافیه؟؟
یعنی حتما باید وصل شم؟؟

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
من میخوام این بازی رو بخرم، اما فقط برای سینگل. میخواستم بدونم کیفیت سینگلش بالاست؟ و اینکه مدت زمان سینگل حدودا چقدره؟
بله سینگل خوبی داره . شاهکار نیست ولی قابل قبوله . ماموریت هاش متنوع و بعضا به یاد موندنی هستن . شخصیت پردازی ها هم خوبه .

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
یعنی حتما باید وصل شم؟؟
اگر بخش سینگل رو فقط میخواید بازی کنید ، اتصال داعم به نت نیاز نداره .

• Like
Reactions: evil dead

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
یعنی حتما باید وصل شم؟؟
سلام.اونجا بهتون داره میگه به اخرین پچ بازیتونو به روز رسانی کنید تا بخش سینگل پلیر براتون قابل دسترسی باشه.بعد از اپدیت به اخرین پچ دیگه نت نمیخواد

• Like
Reactions: evil dead

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
هم داستانش خوب بود هم گرافیکش حیف که زود تموم شد
بخش داستانی بازی در کل برای من که عاشق فیلم و مستند wwii هستم عالی بود.حالا تا کی باید صبر کنم ببینم شرکتی میاد دوباره تو این زمینه بازی بسازه
یاد Brothers in arms بخیر
چون تو تیراندازی خیلی کند هستم(احتمالاً به علت کهولت سن که وارد 39 شدم)اصلاً بازی های شوتر رو نمی تونم مولتی برم چون همش همون ثانیه اول میمیرم

• Like
Reactions: mikael1026

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
با این وضع نت که نمیشه وگرنه دلم میخاست :(
والا به نت ارتباطی نداره
پینگم تو بتل ۱ حدود ۸۰ اینا هست و کلا با انلاین هیچ گیمی تو هیچ کنسولی مشکل ندارم بجز ww2 که سرورهاش فوق‌العاده مزخف و بدرد نخوره ( هم تو ایکس وان و هم پلی ۴ )
دوستان راه‌حلی برای این مشکل سرورها و لَگ ..... وجود نداره ؟

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر