Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
من دو تا مشکل دارم اول اینکه هیچ مچی پیدا نمیکنه
دوم اینکه وقتی میرم تو مولتی دکمه برای بر گشتن به منو و مثلا رفتن به بخش کمپین نمیبینم! چه جوری برگردم منو؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
خوب شد قبل خریدن بازی رو کرایه کردم
بازی ریجن لاک داره یعنی فقط ایرانی پیدا میکنه حتی عرب هم پیدا نمیکنه بخش زامبیش هم که تقریبا خالیه وای به حال کسایی که سیزن پس خریدن
توی کد قبلی حداقل یه واحدی به اسم key بود که میشد باهاش لوت باکس خرید که زحمت کشیدن حذفش کردن

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من دو تا مشکل دارم اول اینکه هیچ مچی پیدا نمیکنه
دوم اینکه وقتی میرم تو مولتی دکمه برای بر گشتن به منو و مثلا رفتن به بخش کمپین نمیبینم! چه جوری برگردم منو؟
سلام.بازی به صورت هاست هست و ریجن لاک.یعنی فقط ایرانی اگر باشه پیدا میکنه برات.فقط توی بعضی مناطق مثل ایالات متحده,امارات متحده و استرالیا سرور اختصاصی گذاشتن و مشکلی ندارن.
برای برگشتن منو هم اگر توی لابی باشی اون بالا رو نگاه کن باید سربرگ رو بیاری توی hq یا حتی اون پایین برات زده کمپین یا زامبی.

• Like
Reactions: amir_k2m

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
میخوام روتر تی پی لینک آرچر بخرم برای اینکه تایپ ۲ بده،به نظر شما اگه بخرم و سیمکارت بزارم داخلش تایپ ۲ میشه؟!
چون از نظر سرعت مشکلی ندارم.دانلود و آپلود همیشه عالیه.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
میخوام روتر تی پی لینک آرچر بخرم برای اینکه تایپ ۲ بده،به نظر شما اگه بخرم و سیمکارت بزارم داخلش تایپ ۲ میشه؟!
چون از نظر سرعت مشکلی ندارم.دانلود و آپلود همیشه عالیه.
تا اونجا که من میدونم نت تایپ روی 4g ایرانسل و همراه اول strict میشه و تغییری نمیکنه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
پس کلا بی خیال مودم بشم.یعنی اگه مودم بخرم بازم تو بازی لگ و مشکلات همچنان هست درسته؟
مشکل لگ اینا نیست چون من خودم دارم از همین مودم 4gها استفاده میکنم و پینگ و سرعتش از بیشتر ispها بهتره اما بهت نت تایپ اوپن نمیده البته برای جوین شدن یکی نت تایپش اوپن باشه اینوایت بده میشه جوین شد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
دوستان این منوی بازی رو چه جوری میشه انگلیسی کرد؟مال من آلمانیه.صداش رو انگلیسی کردم ولی منو همون لهستانیه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
یکی از بدترین بازیهایی بود که تا حالا انجامش داده بودم.تا نصفه بازی بزور رفتم و بعدشم بیخیالش شدم.گرافیک,صدا,گیم پلی ,موزیک همه چی در آشغالترین سطح ممکن
حیف وقتی که براش گذاشتم

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
یکی از بدترین بازیهایی بود که تا حالا انجامش داده بودم.تا نصفه بازی بزور رفتم و بعدشم بیخیالش شدم.گرافیک,صدا,گیم پلی ,موزیک همه چی در آشغالترین سطح ممکن
حیف وقتی که براش گذاشتم
انصافا اینجوری هام نیستا! شاید صفای کال های جنگ جهانی قدیم رو نداشته باشه، اما خدائی این توصیف شایسته ش نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر