Call of Duty: World at War

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز بعد از چند سال دوباره این بازی رو انجام دادم
یه حال اساسی بهم داد که advance warfare هم نداده بود . دوباره خاطارات reznov زنده شد ، یادش به خیر به خصوص مراحل آخری با اون موسیقی حماسی صحنه های سینمایی فوق العاده .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
یه حال اساسی بهم داد که advance warfare هم نداده بود . دوباره خاطارات reznov زنده شد ، یادش به خیر به خصوص مراحل آخری با اون موسیقی حماسی صحنه های سینمایی فوق العاده .
این تاپیک رو اووردی بالا باعث شدی برم صفحه های اوال رو بخونم.موقعی که کالاف 4 و بعدش این اومد.کالاف یه بازی ناب بود.
نوشته های بچه ها در سال 2008 رو دیدم.(7 سال پیش) . گزر زمان رو به چشم دیدم.بچه ها اون زمان چه دورانی داشتن.
ادم وقتی میبینه زمان انقدر زود میگزره دلش میگیره:(
......
همین چیزی که الان من و تو نوشتیم تا چند سال دیگه دیگران شاید بخونن و خودمون معلوم نیست کجاییم.
کلا زمان چیز وحشتناکیه .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این تاپیک رو اووردی بالا باعث شدی برم صفحه های اوال رو بخونم.موقعی که کالاف 4 و بعدش این اومد.کالاف یه بازی ناب بود.
نوشته های بچه ها در سال 2008 رو دیدم.(7 سال پیش) . گزر زمان رو به چشم دیدم.بچه ها اون زمان چه دورانی داشتن.
ادم وقتی میبینه زمان انقدر زود میگزره دلش میگیره:(
......
همین چیزی که الان من و تو نوشتیم تا چند سال دیگه دیگران شاید بخونن و خودمون معلوم نیست کجاییم.
کلا زمان چیز وحشتناکیه .

بله گذر زمان که وحشتناک سریعه ، من اون موقع دانشجو بودم و بدون استرس و نگرانی از آینده و شگفت زده از گرافیک این بازی و مدرن وارفر . یادش به خیر چه دورانی بود . حالا هفت سال گذشته و وارد کار و مشکلات زندگی شدیم و نگران از آینده .
به قول شما هفت سال دیگه چه خواهد شد خدا به خیر بگذرونه .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

مهدی جان تاپیکو اوردی بالا اصلا زیرو روم کردی با این حرکت, من کال اف باز نیستم ولی تو 10 20 صفحه ی اول تمام دوستای خوبم پست دادن که دیگه تو لایو نیستن چقدر NAZI ZOMBIE بازی میکردیم
این بازی باعث شد من از طریق EVENT ی که XBOX LIVE میزاشت 5 6 سال پیش به نام GAME WITH FAME با بند یا گروه مورد علاقم COD WAW بزنم 2 روز قبل از ریلیز البومشون :d:d
یکی از افتخاراتم اینه تو بازی کالاف با پینگ قرمز JOHN PETRUCCI کبیرو نایف کردم لووول :d
اینم ویدیوش :
GAME WITH FAME DREAM THEATER

https://www.youtube.com/watch?v=ItFNv9CJi34

GOOD OLD TIME :|
حیف که پیر شدیم رفت

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حیف که پیر شدیم رفت
پیر؟شوخی میکنی؟ما الان تو بهار زندگیمون هستیم:d اتفاقا باید خوشحال باشیم که تجربیات نابی داشتیم.
مثال میزنم . زمان ما بود که :
بازی ها هنوز کلیشه ای نشده بودن - کالاف جدید و نو بود - ps2 سلطان بود - گیرز از اپیک بود - هیلو از بانجی بود - مسابقات wwf عالی بودن - خواننده های دره پیت (پیتبول و ..)هنوز پا به میدون نزاشته بودن . دلار قیمت ایده ال داشت - sivert hoyem تازه البوم میداد بیرون :d (اگه میتونستم زمان و دوران زندگیم رو انتخاب کنم دقیقا همین جا و همین شرایطی که بودم رو باز انتخاب میکردم.انصافا عالیه)

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
پیر؟شوخی میکنی؟ما الان تو بهار زندگیمون هستیم:d اتفاقا باید خوشحال باشیم که تجربیات نابی داشتیم.
مثال میزنم . زمان ما بود که :
بازی ها هنوز کلیشه ای نشده بودن - کالاف جدید و نو بود - ps2 سلطان بود - گیرز از اپیک بود - هیلو از بانجی بود - مسابقات wwf عالی بودن - خواننده های دره پیت (پیتبول و ..)هنوز پا به میدون نزاشته بودن . دلار قیمت ایده ال داشت - sivert hoyem تازه البوم میداد بیرون :d (اگه میتونستم زمان و دوران زندگیم رو انتخاب کنم دقیقا همین جا و همین شرایطی که بودم رو باز انتخاب میکردم.انصافا عالیه)

اون پیر شدیم رفت تیکش بود دانیال :d
اف تاپیکه ولی چی بهتر از تاپیکه زیر خاکی برای اف تاپیک :d
کاملا باهات موافقم منم بعضی موقع ها وقتی فک میکنم اگه دوباره تو این دنیا متولد بشم با همین شرایط شعور ذات و شخصیتی که دارم زاده بشم با همین موقعیت
برای اینکه OFF TOPIC نشه این بازی مود زامبیش یادم میاد یه گلیچ داشت 2 نفر تو هم میشستن زامبیا دمیج نمیتونستن بدن کمپین رو VETERAN هم پیرمون کرد:|
BY THE WAY...
SIVERT البوم جدید داد :d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
مهدی جان تاپیکو اوردی بالا اصلا زیرو روم کردی با این حرکت, من کال اف باز نیستم ولی تو 10 20 صفحه ی اول تمام دوستای خوبم پست دادن که دیگه تو لایو نیستن چقدر NAZI ZOMBIE بازی میکردیم
این بازی باعث شد من از طریق EVENT ی که XBOX LIVE میزاشت 5 6 سال پیش به نام GAME WITH FAME با بند یا گروه مورد علاقم COD WAW بزنم 2 روز قبل از ریلیز البومشون :d:d
یکی از افتخاراتم اینه تو بازی کالاف با پینگ قرمز JOHN PETRUCCI کبیرو نایف کردم لووول :d
اینم ویدیوش :
GAME WITH FAME DREAM THEATER

https://www.youtube.com/watch?v=ItFNv9CJi34

حیف که پیر شدیم رفت
اشكم رو دراوردي:((
مهم نيست من كل تاپيك هاي bc رو خوندم از سال 2005 اينجا هم خبر دارم بعله ديگه:d
ولي دوران خوبي بود اون روزا حيف شد البته من كه هنوزم جوونم ولي مهم اينه كه چقدر اسپم داديد فكر ميكردم ركورد دست منه تاپيك cod3 رو از زير خاك كشيدم بيرون :d
ولي به نظر من اشغال ترين نسخه هم اين بود با اون AI مضخرفش

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
ولي دوران خوبي بود اون روزا حيف شد البته من كه هنوزم جوونم ولي مهم اينه كه چقدر اسپم داديد فكر ميكردم ركورد دست منه تاپيك cod3 رو از زير خاك كشيدم بيرون :d
آشغال ترین؟؟
World at war؟؟
حالا AI یادم نیست دقیقآ!! ولی حس جنگ و هیجان بازی عالی بود..
مخصوصآ که من اون موقع تو حس و حال جنگ جهانی بودم..
Band of Brother میدیدم! میشستم پای بازی..
:((

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
حالا تاپیک زیرخاکی هست درسته!:d ولی برای من بهترین نسخه ی سری بود چون تم حماسی و خشونتی که تو این بازی دیدم حتی تو بای های بعدی خود تری آرک هم دیگه ندیدم! هوش مصنوعی هم که کلا تو همه ی بازی های سری تعطیل بوده! ولی خوبی بازیای تری آرک اینه که تو درجه ی سختی بالا پیرت میکنه!:d
چه خاطراتی که نداشتم من با این!:(( دفعه ی اول که اون جنگل هارو تو بازی دیدم از شدت خوف بودن گرافیک کپ کردم!:d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

کاری به نمره های کسب شده و ... ندارم ولی دیگه آشغال خیلی کم لطفیه .
من که با این نسخه زندگی کردم ، هرچند سال قبلش مدرن وارفر اومده بود و کلا تو شک گرافیک و گیم پلی اون بازی بودم ( فکر کنید سال قبلش COD 3 رو بازی کرده بودم و اصلا نمیتونستم مدرن وارفر رو قبول کنم که این کجا و COD 3 کجا ، اصلا قابل تصور نبود ) ولی world at war برای من خیلی خاطره انگیزه .
همون طور که دوستان گفتن این نسخه خیلی حماسی هست و یه حسی تو بازی هست که تو نسخه های دیگه نیست ، خیلی از صحنه های بازی منو یاده فیلم نجات سرباز رایان مینداخت .
کلا خاطره خوبی بود که دیگه تکرار نشد .

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
کاری به نمره های کسب شده و ... ندارم ولی دیگه آشغال خیلی کم لطفیه .
من که با این نسخه زندگی کردم ، هرچند سال قبلش مدرن وارفر اومده بود و کلا تو شک گرافیک و گیم پلی اون بازی بودم ( فکر کنید سال قبلش COD 3 رو بازی کرده بودم و اصلا نمیتونستم مدرن وارفر رو قبول کنم که این کجا و COD 3 کجا ، اصلا قابل تصور نبود ) ولی world at war برای من خیلی خاطره انگیزه .
همون طور که دوستان گفتن این نسخه خیلی حماسی هست و یه حسی تو بازی هست که تو نسخه های دیگه نیست ، خیلی از صحنه های بازی منو یاده فیلم نجات سرباز رایان مینداخت .
کلا خاطره خوبی بود که دیگه تکرار نشد .
حالا اشغال كه نه زيادي خوب نبود از بقيه نسخه ها به جز نسخه واقعا اشغال 3 واقعا اشغال كمي ضعيفتر بود به دل نگيريد (به خاطر پست قبلي شابد بن هم بشم :d) دوباره رفتم سرش يه ذره بازي كردم يه جورايي حال داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر