Call of Duty: World at War

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
آقا اون مرحله آخرش هست که میرین جلوی ساختمون (روی پله ها) بعد اگه یادم باشه ستونه میریزه راه باز میشه میرن تو ساختمون.
الان روی وترن اونجاشم همرم میزنم هیچکی هم نیست اما ستونه نمیریزه.:confused: یعنی راه باز نمیشه. کار خاصی باید انجام بدم اونجا ؟؟ فقط نگین باگه که نمیشه دیگه از اول رفت دهنم آسفالت شد تا اینجا رسیدم.:((
آقا فردین سلام
باید هر کدوم از این سربازهای آلمانی که به طرف پایین جای پله میاند رو امون ندی و آبکششون کنی. باید حمله کنی به طرف اون سنگرهای شنی , همون موقع یکی از ستونها میوفته و یه سرباز آلمانی نامرد رفیق خاطره نویس ما رو سوخاری میکنه ( در کل باید آتیشت قوی باشه تا آلمانی ها عقب نشینی کنن او آدمهای که تو طبقه بالای پارلمات هست یادت نره )
چریکی حمله کن.:biggrin1: بزن و فرار کن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا فردین سلام
باید هر کدوم از این سربازهای آلمانی که به طرف پایین جای پله میاند رو امون ندی و آبکششون کنی. باید حمله کنی به طرف اون سنگرهای شنی , همون موقع یکی از ستونها میوفته و یه سرباز آلمانی نامرد رفیق خاطره نویس ما رو سوخاری میکنه ( در کل باید آتیشت قوی باشه تا آلمانی ها عقب نشینی کنن او آدمهای که تو طبقه بالای پارلمات هست یادت نره )
چریکی حمله کن.:biggrin1: بزن و فرار کن
بابا میگم همرو زدم هیچکی نمونده. دیگه اینقدر کمبود دشمن هست که ول دارم واسه خودم میگردم وسط میدون. همه هم وایستادن مثل بی کارا دارن همدیگرو نگاه میکنن. فکر کنم باگ باشه از نوع خفن :(( خدایی ظلمه این مرحله رو از اول بری اونم روی وترن. فکر کنم هر چک پوینت رو نیم ساعت ساعت طول میکشه رفت :((

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بابا میگم همرو زدم هیچکی نمونده. دیگه اینقدر کمبود دشمن هست که ول دارم واسه خودم میگردم وسط میدون. همه هم وایستادن مثل بی کارا دارن همدیگرو نگاه میکنن. فکر کنم باگ باشه از نوع خفن :(( خدایی ظلمه این مرحله رو از اول بری اونم روی وترن. فکر کنم هر چک پوینت رو نیم ساعت ساعت طول میکشه رفت :((
آقا رفتم اونجا رو بگو چی شده بود. متوجه شدم این یارو فرماندهه zakov بود کی بود صداش میاد که داد میزنه فلان کارو بکنین و آخر سر هم گفت بیاین دنبالم اما من هر چی گشتم دیدم خودش نیست:eek:

حالا وسط میدون افتادم دنبال فرمانده میگردم. بعد رفتم دیدم رفته وایستاده طبقه دوم یکی از اون ساختمون خرابه ها از جاشم تکون نمیخوره (برای اینکه اون ستونه بریزه باید فرمانده اونجا باشه)
هی با چاقو و اینا بزن انگار نه انگار. بعد یواش یواش هلش دادم طرف پله ها :D از اون بالا پرت شد پایین :D
تازه یادش افتاد باید بره سمت ستون :laughing: بعدشم که به خوبیو خوشی ستونه ریخت.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من مشکل سیو دارم تو این بازی.دیروز با پسر عموم نشستیم دو نفری تا burne em out رفتیم بعد خستمون شد از بازی به صورت عادی خارج شدم ولی حالا که میرم برای میشن سلکت میبینم همشون پریده و باید از اول رفت چی کار کنم؟جند بار دیگه هم اینکارو کرده بودم اینطور شده بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,256
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان من مشکل سیو دارم تو این بازی.دیروز با پسر عموم نشستیم دو نفری تا burne em out رفتیم بعد خستمون شد از بازی به صورت عادی خارج شدم ولی حالا که میرم برای میشن سلکت میبینم همشون پریده و باید از اول رفت چی کار کنم؟جند بار دیگه هم اینکارو کرده بودم اینطور شده بود

دوست عزيز من خودم از وقتي اين بازي رو به صورت live بازي كردم
ديگه save نميشه !!! دقيقا همين مشكل شمارو دارم !!!
به live وصل شدي ؟؟؟!!!

هی با چاقو و اینا بزن انگار نه انگار. بعد یواش یواش هلش دادم طرف پله ها :biggrin1: از اون بالا پرت شد پایین :biggrin1:

اينم از عجايب بازي هاي كامپيتري !!! :biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بالاخره بازی روی وترن تموم شد :smile: دیگه خسته شدن اینقدر با مشت کوپیدم به صندلی :D

آخه سوء استفاده از هوش مصنوعی تا این حد !! :evil:

nasrGod

کاربر سایت
Aug 12, 2007
114
Call

بچه ها من همون مراحل اولش گير كردم
مرحله Vendetta كه فكر كنم مرحله چهارم هم هست
اونجا كه فرمانده وقتي وارد ساختمون ميشه ميره طبقه بالا و ميشنه پشت آدمكه من نميدونم بايد اونجا چكار كنم يه نيم ساعتم نشستم بغل فرمانده فايده نداشت

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اونجا كه فرمانده وقتي وارد ساختمون ميشه ميره طبقه بالا و ميشنه پشت آدمكه من نميدونم بايد اونجا چكار كنم يه نيم ساعتم نشستم بغل فرمانده فايده نداشت
فکر کنم همون مرحله اسنایپر را می‌گید. برو به سمت پنجره، توی ساختمون‌های روبرو یه تک‌تیر‌انداز آلمانی هست که باید دخلشو بیاری:d

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
فکر کنم همون مرحله اسنایپر را می‌گید. برو به سمت پنجره، توی ساختمون‌های روبرو یه تک‌تیر‌انداز آلمانی هست که باید دخلشو بیاری:d
من تا حالا از اون اسنایپر نخوردم...:biggrin1:

2 دفعه Headshot شد. توی وترن 1 دقیقه بیشتر وقت نگرفت. دوتا چیز لازمه:

1. دست سریع و مهارت متوسط
2. یک جا بشینید و منتظر باشید او بیاد کنار یک پنجره که دقیقا روی آن نشانه گرفتید.( خط گرفتن )

نکته: جوری نباشید که از پنجره های دیگه معلوم باشید. فقط یک پنجره.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
آقا رفتم اونجا رو بگو چی شده بود. متوجه شدم این یارو فرماندهه zakov بود کی بود صداش میاد که داد میزنه فلان کارو بکنین و آخر سر هم گفت بیاین دنبالم اما من هر چی گشتم دیدم خودش نیست:eek:

حالا وسط میدون افتادم دنبال فرمانده میگردم. بعد رفتم دیدم رفته وایستاده طبقه دوم یکی از اون ساختمون خرابه ها از جاشم تکون نمیخوره (برای اینکه اون ستونه بریزه باید فرمانده اونجا باشه)
هی با چاقو و اینا بزن انگار نه انگار. بعد یواش یواش هلش دادم طرف پله ها :biggrin1: از اون بالا پرت شد پایین :biggrin1:
تازه یادش افتاد باید بره سمت ستون :laughing: بعدشم که به خوبیو خوشی ستونه ریخت.

چه اتفاق های خنده داری برا شما پیش میاد..!

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
سلام

یه سوال :biggrin1:

سه تا Map هست که برا زامبی ها اضافه شده به این بازی
راهی به غیر از راه قانونیش ( خرید این Map ها با Microsoft Points ) هست که بشه این Map ها رو داشته باشم ؟؟؟
یا نه مثل بچه آدم پول باید بدم و Microsoft Points بخرم و .....

ممنون :love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
سلام

یه سوال :biggrin1:

سه تا Map هست که برا زامبی ها اضافه شده به این بازی
راهی به غیر از راه قانونیش ( خرید این Map ها با Microsoft Points ) هست که بشه این Map ها رو داشته باشم ؟؟؟
یا نه مثل بچه آدم پول باید بدم و Microsoft Points بخرم و .....

ممنون :love:
تو این یه قلم دیگه شرمنده اخلاق ورزشی ـت (:D) میشه ماکروسافت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر