Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
292.gif
292.gif
292.gif
292.gif

Activision Blizzard سازنده ی سری CoD بوده ؟!
بلیزارد؟:eek: چه ربطی به اکتیویژن داره؟نمیدونم:confused:
سازنده بازی ترای آرچ هست(tryarch) ناشرش هم اکتیویژن حالا چه دخلی به بلیزارد داره خداعالمه

سازنده بازی ترای آرچ هست(tryarch) ناشرش هم اکتیویژن حالا چه دخلی به بلیزارد داره خداعالمه
معراج جان چند وقت پيش بيليزارد و اكتيويژن با هم يكي شدن و يك شركت واحد براي همين الان اسمش اكتيوژن بيليزارد هستش!;)

Activision Blizzard سازنده ی سری CoD بوده ؟!

سازندش که Infinity Ward و Treyarch هستند. Activision ناشر بازی هست که جدیداً با Blizzard ادقام شده.
سازنده نسخه 1 و 2 و 4، استادیوی Infinity Ward بوده و بقیه رو Treyarch ساخته...

میگم اینی که میگن COD 6 در حال ساخته حقیقت داره یا نه فقط یه شایعه هست؟

این بازی رو Activision به طور رسمی اعلام کرده که توسط Infinity Ward در حال ساخت هست.

درضمن اعلام شده که دیگه از این به بعد اسم سری بازی های COD به صورت، 5،6،7 و ... نخواهد بود و مثل این بازی، هر کدومشون پسوندی دارن، مثل "World at War"

--------------------

پیشنهاد میکنم حتماً Trailer های بازی رو ببینید، جو خیلی قشنگی تو بازی هست ...

نه ... اتفاقا بغیر از خدا خیلی از بچه های همین سایت هم خبر دارند ...
دیگه من یکی که مطمئن باش میدونم سازنده ی سری COD , IF و Tryarch بودند ...
شما اونجا گفتی که
تا بوده همین بوده که اکتیویژن که سازنده این بازی هست 2نسخه بعد رو باهم شروع میکنه پس اینم احتمالا
درسته
و من اون سوالو پرسیدم ...
درست شد ؟

نمیدونم هیچ کدوم از شما اساتید ویدئو هاشو دیدین یا نه,ببخشید یه خر تو خری هست که نگو:cheesygri یادمه اینقدر شلوغ بود که طرف راحت توی اون درگیری رفت کنار دشمن و کشتش(اون موقعه دشمن با هم تیمیهاتون درگیر بود) در ضمن گرافیک تفنگاش به خصوص بازوکاش پایین,یه جوری هم خشاب گذاری میکنه مثل بازی های ps1 :sick:

نمیدونم هیچ کدوم از شما اساتید ویدئو هاشو دیدین یا نه,ببخشید یه خر تو خری هست که نگو:cheesygri یادمه اینقدر شلوغ بود که طرف راحت توی اون درگیری رفت کنار دشمن و کشتش(اون موقعه دشمن با هم تیمیهاتون درگیر بود) در ضمن گرافیک تفنگاش به خصوص بازوکاش پایین,یه جوری هم خشاب گذاری میکنه مثل بازی های ps1 :sick:
ای کارشناس بازی های رایانه ای! ای استاد ! ای...:cheesygri

خدایا به ما صبر ایوب عنایت فرما:-"
بگیر این پستت رو پاک کن تا کسی نیومده
اون عینکتو بردار بعد تریلر رو نگاه کن ;)

احتمالا اون cod2 بوده!:biggrin1:

خدایا به ما صبر ایوب عنایت فرما:-"
بگیر این پستت رو پاک کن تا کسی نیومده
اون عینکتو بردار بعد تریلر رو نگاه کن ;)
عزیز دل برادر یه چیزی دیدم که میگم,من خودم از اون هایی هستم که بی صبرانه منتظر اومدنشم در ظمن اگر اشتباه نکرده باشم ویدئو hd شو دیدم:cool:

حامد جان مثل اینکه فکر کردی فقط خودت تریلر HD رو دیدی ؟!!:confused:
نه برادر همه تریلر رو دیدن
شما برو یه بار دیگه به گرافیک بازی - واقع گرایی در انفجار ها - زیبایی محیط - و شبیه سازی اسلحه ها در این بازی توجه کن بعد برو با بازیهای دیگه مقایسه کن
در هر بازی بگین گرافیک پایین هست جای بحث داره ولی رو سری COD که همیشه جزو بهترین ها و واقعی ترین بازیها بوده رو من یکی قاطی میکنم:-"
( اون پست بالا هم کمی شوخی بود به دل نگیر :smile:)

حامد جان مثل اینکه فکر کردی فقط خودت تریلر HD رو دیدی ؟!!:confused:
نه برادر همه تریلر رو دیدن
شما برو یه بار دیگه به گرافیک بازی - واقع گرایی در انفجار ها - زیبایی محیط - و شبیه سازی اسلحه ها در این بازی توجه کن بعد برو با بازیهای دیگه مقایسه کن
در هر بازی بگین گرافیک پایین هست جای بحث داره ولی رو سری COD که همیشه جزو بهترین ها و واقعی ترین بازیها بوده رو من یکی قاطی میکنم:-"
( اون پست بالا هم کمی شوخی بود به دل نگیر :smile:)
اقا فدات ما کی باشیم که بخواهیم به دل بگیریم:cheesygri من که نگفتم گرافیک بازی پایین گفتم یکم مدل تفنگاش و خشاب گذاریش توی ذوق میزنه(البته نظر من اینه) ببخشید اون خر تو خری هم که گفتم از اونجا اب میخوره که توی تریلر اینقدر دشمن بود که طرف تا سرشو بیرون میوورد یا میخواست بدوه اینقدر تیر میخورد که صفحه قرمز میشد.همینو بس! ما تسلیمیم فقط شما قاطی نکن:biggrin1:

خب چیزی هم به انتشارش نمونده 1 ماه دیگه میاد معلوم میشه چی هست!!!
همین خر تو خری تو بازی باحاله دیگه برادر - در ضمن از خصوصیات باحالی که من خیلی باش حال میکنم خشانت بازی میباشه که بسی زیاد میباشه( جمله رو حال کردی :laughing:)
خشونت بازی زیاد باشه مثل همون انفجاری که تو تریلر بود یارو شونصد تیکه شد خیلی حال میده
گیم پلی هم همه میدونن سری COD خدای FPS هست دیگه از اون لحاظ مشکلی نیست
پس پیش به سوی WORLD AT WAR ...

نه ... اتفاقا بغیر از خدا خیلی از بچه های همین سایت هم خبر دارند ...
دیگه من یکی که مطمئن باش میدونم سازنده ی سری COD , IF و Tryarch بودند ...
شما اونجا گفتی که

و من اون سوالو پرسیدم ...
درست شد ؟
درسته اشتباه لپی ازمن بوده :biggrin1:

فکر کنم با وجود بازی های بی نظیر مهر و آبان امسال دیگه از این بازی مثل cod4 استقبال نشه( اگر چه خودم 100% می خرم و تمومش هم می کنم:دی )

Back