Call of Duty Series Clan IRBC

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
درود دوستان. اگه دنبال چاش بزرگتری هستید برای خرداد ماه در صورت تمایل می تونید با کلن ما مسابقه بدید. کلن ما مدت هاست لول آپ ELITE رو کنار گذاشته ولی دنبال مسابقه دادن با کلن های دیگه است بر اساس قوانین MLG.

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
درود دوستان. اگه دنبال چاش بزرگتری هستید برای خرداد ماه در صورت تمایل می تونید با کلن ما مسابقه بدید. کلن ما مدت هاست لول آپ ELITE رو کنار گذاشته ولی دنبال مسابقه دادن با کلن های دیگه است بر اساس قوانین MLG.

سلام دوست عزیز . با کمال میل . باعث افتخار ماست.
فقط خواهشن این قوانین mlg رو برام توضیح میدین؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام ب همه ی دوستان

چند وقتیه ایجاد یه تورنومنت CoD ذهن منو در گیر خودش کرده...که در این بار بزودی تاپیکی قرار ایجاد بشه...لطفا قبل از ایجاد آن نظراتتونو ب من PM یا همین جا پست کنین هر چند ک Spam حساب می شه

گفتم از همین حالا ب فکرش باشیم

حالا نظرتون در این باره چیه؟؟؟خیلی حرف بود ک بزنم ولی نه حالشو داشتم نه وقتشو حالا کارم تموم شه میام مفصل تر صحبت می کنیم...
می خوام هر کی نظرشو صریخ بگه هااااا بی رودربایسی...
Im "rasht" for spam​

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
سلام ب همه ی دوستان

چند وقتیه ایجاد یه تورنومنت CoD ذهن منو در گیر خودش کرده...که در این بار بزودی تاپیکی قرار ایجاد بشه...لطفا قبل از ایجاد آن نظراتتونو ب من PM یا همین جا پست کنین هر چند ک Spam حساب می شه

گفتم از همین حالا ب فکرش باشیم

حالا نظرتون در این باره چیه؟؟؟خیلی حرف بود ک بزنم ولی نه حالشو داشتم نه وقتشو حالا کارم تموم شه میام مفصل تر صحبت می کنیم...
می خوام هر کی نظرشو صریخ بگه هااااا بی رودربایسی...
Im "rasht" for spam​
ما که از اول گفتیم پایه هستیم.

Amir:D

کاربر سایت
May 21, 2013
51
اقا مارم ادد کنید خوراکمون Mw3 هست

فقط 22 خرداد ب بعد میتونم بیام ! بعد از امتحانا

می خاین بیاین تو کلن؟
اگه آره شرایط این هست‌:
باید تو هاست خودتون من رو تو تک به تک ببرید و همچنین ۴ نفر دیگر اعضا شما را قبول کنند.

به علت این که در حال حاظر ۶ نفر اعضا داریم و نیازی به عضو جدید نیست از این رو وارد شدن به کلن سخت خواهد شد.
در ضمن ما زیاد اهل LEVEL UP کردن کلن نیستیم و فقط دور همی با برو بکس حال میکنیم.

اعضا فعلی ما :
The Leader Of IR BAD COMPANY = iran storm
EVERYBEATLE
HAMED MP
AHAR SOLDIER
TURK FREEBOOTER
MohammadUn3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر