Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
تا اینجا فقط یک باگ دیدم
قسمت داستانی بازی هم سخته و راحت نیست و فکر کنم سازنده بازی خودش یک سرباز آمریکایی بوده که توی جنگ بوده چون واقعا تونسته به خوبی محیط های جنگی و حقایق جنگی رو نشون بده 8->

اینجا توی این اتاق فکر کنم 30 تایی کشتم !!!

آخرین ویرایش:

TheRealDeal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
38
نام
محمدرضا
دوستان از وضعیت سرور ها بگید . با پینگ ۱۲۰ می شه بازی کرد ؟

سرورهای بلیزارد فوق العاده اند. روی BO4 هم ثابت کرد این موضوع رو ( به استثناء اینکه دیگه روی PC پلیری نمونده حداقل تو منطقه خوب ما ! )
فقط این رو هم درنظر بگیرید که بازی شوتره و اگر اسکیل هم نباشه دیگه پینگ باید باشه :) و اینبار کراس پلی هم هست 8-> (البته از سیستم تعادلی که قراره بین پلتفرم ها تو match making ایجاد بشه شنیدم )

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
میتونی راحتم میتونی فوق العادست سروراش
صبح هم فقط به خاطر حمله ملت به سرورا یه ذره قاط زده بود من با 120 راحت میزنم
اگه سرور اختصاصی باشه قطعا می شه با این‌پینگ راحت بازی کرد . دوستانی که با سرور مشکل دارن عجیبه .

• Like
Reactions: gladiator12

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بتاش رو من با پینگ 170 بدون مشکل بازی میکردم، بعد با 120 نمیشه بازی کرد؟:|
-------------------------------------------------------------------
منم یه جا باگ دیدم که البته با ری استارت کردن چکپوینت اوکی شد
View attachment 120551
به بازی دسترسی داری یه عکس فول سایز با یه حجم بالا آپلود کردی اونم باگ؟!
من خودم بازی رو پیش خرید کردم وقت نکردم دیتاش رو بریزم وگرنه اینجا رو پر اسکرین شات از جاهای مختلف مولتی و کمپین و مود های دیگه میکردم.
بابا چارتا شات خوب بذار ملت فیض ببرن. :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
به بازی دسترسی داری یه عکس فول سایز با یه حجم بالا آپلود کردی اونم باگ؟!
من خودم بازی رو پیش خرید کردم وقت نکردم دیتاش رو بریزم وگرنه اینجا رو پر اسکرین شات از جاهای مختلف مولتی و کمپین و مود های دیگه میکردم.
بابا چارتا شات خوب بذار ملت فیض ببرن. :D
گفتم آپلود کنم اسپویلی چیزی میشه میان فحشم میدن D:
پ.ن1: به بند انگشتی مند انگشتی اعتقاد ندارم، فول سایز ببینید D:
پ.ن2: بازی به شدت دارکِ، توی هیچ بازی کشتن کودک رو ندیده بودم.
پ.ن3: مرحله no russian پیش این یه شوخی دستیه D:
پ.ن4: عکسا رو روی پی سی با رزولوشن full HD و رزولوشن اسکیل 160 گرفتم. تنظیمات گرافیکی هم الترا

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
کسایی که اینترنت ADSL آسیاتک دارن بدون مصرف هیچ حجمی میتونن بازی ها و آپدیت ها رو دانلود کنن با سرعت خوب ( البته از سایت خودشون و باید با PSX بریزی بعدش )
ولی بازم غنیمت هست وگرنه باید بی خیال این بازی میشدم 8->
در مورد فیبر نوری و FTTH دارمش اولا کلا صاحب نداره یعنی به مشکلی توش بخورید باید 1 ماه هر روز برید مخابرات محل یا 2020 زنگ بزنید آخرم به کارتون رسیدگی نمیشه !!!
مال من که تا دلتون بخواد قطع و وصلی هم داره و عملا غیر قابل استفاده هست ولی همون چند لحظه ای که وصله سرعتش خیلی خوبه :))

در مورد بازی هم چون روی PS4 خودم دانلود کردم 60 گیگ که دیتای خود بازی هست که چندین بخش رو شامل میشه و حدود 60 گیگ هم آپدیت ورژن 1.03 هست !!!! خوب آپدیت هم با دیسک فیزیکی که عرضه نمیشه !!! و مشکل بعدی اینه که هر نسخه از آپدیت هم حجم آپدیت خیلی بیشتر میشه ... مسئله اینه این 60 گیگ آپدیت واقعا یک قسمتش شامل فایل های اصلی بازی هستن که تغییری روشون انجام نمیشه یا فایل های اصلی بازی هستن که به بخشهایی که اضافه میشه یا تغییرات توی بازی حساس هستن و خودشونم تغییر میکنن !!!

بنظرم شرکتی که اینقدر هزینه میکنه بازی به این گستردگی و عظیمی میسازه که به قول دوستان حجم 200 گیگ رو در آینده نزدیک ممکنه رد کنه خیلی بعیده گدا بازی در بیاره و سر یک دیسک کمتر فروشش رو کاهش بده و اسم شرکتش هم زیر سوال ببره ...بنظرم خودشون در آینده نزدیک کامل توضیح میدن ولی اگر واقعا برای پول اونم در حد یک دیسک بوده که لیاقت این شرکت اینه گیمرها تحریمش کنن تا درس عبرتی بشه واسه بقیه وگرنه بعد عرضه ی PS5 که حجم بازی ها دو برابر میشه خیلی مشکل جدی تر میشه
فقط تو ایرانه که دغدقه حجم و آپدیت کردن بازیها یه دغدقه همگانیه و الا ۴۰،۵۰گیگ آپدیت چیزی نیست که بخاطرش از یه بازی رو برگردونده بشه

• Like
Reactions: bayern_vahid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر