Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
دوستان طبق ویدیویی که دیدم یقین دارم کشتن بن لادن هم جزوی از مراحل بازی هست
از زمان 1:20 تا 1:25تریلر ؛ لوکیشن بازی خیلی شبیه هست به ویلا بن لادن که تو مستند ها دیده بودم و کپتان پرایس میگه که دنیا باید تمیز بمونه این ماموریت ماست

اون اتاقی هم که واردش میشن و تخت خواب داره اشاره داره به محل کشته شدن بن لادن
منم همین حدس و زدم دقیقا
حس میکنم وقایع مهم جنگ های خلیج فارس باشهه
حتی یک سکانس بچه هه بود با ماسک و بمب شیمیایی
یک تیکه شبیه حمله به سفارت بود
و یک قسمت نیرو های افغانی با کلاه های معروفشون

یک چیزی که از تریلر بازی بر میاد داستان بازی پیرامون اسلام و خاورمیانه هست. امیدوارم امیدوارم اتفاقی که برای WWII افتاد و پروپاگاندای که اجرا شد در حدی که صدای اروپایی ها هم دراود اینجا تکرار نشه
ولی خب بعید میدونم
صحنه شیمیایی هم به نظر به سوریه و اسد ربطی داره؟ بازه زمانی با بن لادن همخوان نیست اینجوری

• Like
Reactions: DAT 47
بیشتر بهش می خوره درباره ی اتفاقات چند سال اخیر خاورمیانه باشه بمباران شیمیایی سوریه و اینا حتی یه قسمت کلاه سفیدا رو هم نشون داد که داشتن مثلا به مردم کمک می کردن احتمالا با نیرو های روسیه هم درگیر بشیم توی بازی

• Like
Reactions: DAT 47
از همین الان جنجال هایی که سر اون مرحله میوفته دیدنیه فقط امیدوارم با تمام وجود در مورد این مسئله مقاومت کنن دست رو تو نرن !!! وای اگه بخوان سانسورش کنن !!!!

jm1yp4t8yd131.jpg

یعنی اگه یکم عقل داشته باشه اکتیویژن مود بتل رویالشو فری 2 پلی میکنه و تو هفته اول نتیجه رو میبینه و باعث نمیشه مثل بلک اوپس dead game بشه

یعنی اگه یکم عقل داشته باشه اکتیویژن مود بتل رویالشو فری 2 پلی میکنه و تو هفته اول نتیجه رو میبینه و باعث نمیشه مثل بلک اوپس dead game بشه
بتل رویال نداره بازی در کل بازی بازگشت به ریشه هاست و خیلی از سیستم های قدیمی مالتی پلیر قرار برگردن و خوب فعلا بتل رویال منتفی تا شاید بعدا به فکرش بیوفتن !

• Like
Reactions: Refill

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or