Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
الان تست کردم و وصل شد و مورد عجیب برای من پینگ هست که همیشه بالای 160 بود ولی الان 70 تا 90
اینطور که معلومه وزیر ارتباطات یه حرکتایی زده. من تاثیرشو تو Fortnite دیدم. اومده روی ۵۸
121651

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
وزیر ارتباطات هیچ حرکتی نزده پینگ ها هنوز افتضاحِ . وقتی isp ها پینگ 300 رو نرمال میدونن و پیگیری نمی کنن این عمق فاجعه رو میرسونه .
احتمالا جناب وزیر رفته تو دفترش وصل شده به vps اونور اب پینگ گرفته ! :))

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
من آسیاتک دارم، همون آیپی بالا بهم 160 پینگ میده.
Capture.JPG
احتمالا فقط برای مخابرات اعمال شده، یا فقط همسایه های تو کوچه آقای وزیر به اون پینگ میتونن دسترسی داشته باشن.
------------------------

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
پینگ برای مخابرات و ایرانسل و همراه اول آمده پایین فقط.
من هایوب دارم اینطرف و اسیاتک اونطرف ، دوتا منطقه مخابراتی متفاوت ، هیچکدوم تغییری نکرده !

داداش شما که پیشکسوتی باید بهتر از همه بدونی وزیر جوان ما که هیچ خود بیل گیتس هم نمی تونه پینگو از یه حدی پایین تر بیاره برای اینکه سوای کیفیت نت مقدار پینگ رابطه مستقیم با فاصله از سرور داره! من بعید میدونم رسیدن به پینگ زیر 90 برای اتصال ایپی ایران به هر سروری تو اروپا ممکن باشه. این مقادیری که دوستان اعلام کردن یحتمل مربوط به سرورای خاورمیانه یا بسیار نزدیک به منطقه ما هستش وگرنه به غیر از سرور همین کالاف یا ایپکس لجندز من سرور اروپایی پرمیوم چندین وی پی ان معتبر جهانی نظیر nord - vypr - windscribe رو تست گرفتم در بهترین حالت زیر 105 نرسید!!!

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
امروز بازی رو گرفتم
بخش کمپین رو میخواستم شروع کنم اما توی کات سنس ها بازی FPS میشه یهو 5 یا همون تیکه تیکه میشه
فقط کات سنسها این کمشکل رو ارم
کسی میدونه از چیه ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
امروز بازی رو گرفتم
بخش کمپین رو میخواستم شروع کنم اما توی کات سنس ها بازی FPS میشه یهو 5 یا همون تیکه تیکه میشه
فقط کات سنسها این کمشکل رو ارم
کسی میدونه از چیه ؟
این مشکل عمومی هست، باید آپدیت بدن براش.
من برای همین مورد هنوز کمپین تموم نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر