Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این فصل های بازی که داره میاد (فصل 4 بازی تو راهه) جز بخش آنلاین (رقابتی /// مپ جدید این چیزا) هست یا مربوط به بخش داستانی (ادامه داستان قسمت آفلاین) هست ؟؟؟؟؟

(من بخش داستانی که 5 6 ساعتی طول کشید رفتم و اون یارو کشتیم بازی تمام شد ... یک قسمت نشون داد که دشمن جدیدی ظهور کرده و کاپیتان پرایس گفت می ریم تو کارش و همین . بازی پاکش کردم )

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این فصل های بازی که داره میاد (فصل 4 بازی تو راهه) جز بخش آنلاین (رقابتی /// مپ جدید این چیزا) هست یا مربوط به بخش داستانی (ادامه داستان قسمت آفلاین) هست ؟؟؟؟؟

(من بخش داستانی که 5 6 ساعتی طول کشید رفتم و اون یارو کشتیم بازی تمام شد ... یک قسمت نشون داد که دشمن جدیدی ظهور کرده و کاپیتان پرایس گفت می ریم تو کارش و همین . بازی پاکش کردم )
??

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
برای بازی کردن کمپین هم باید این آپدیت هارو دانلود کرد؟
چون نسخه های 100 گیگ و 180 گیگ تو اینترنت هست... کدوم رو دانلود کنیم؟؟
شما ۱۸۰ دانلود کن ولی معمولا لانچر باز می کنی آپدیت می ده .... برای اشتراکی دو سه روز وقت داری تا تمام کنی ( مدت داره ... انقضا)

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
شما ۱۸۰ دانلود کن ولی معمولا لانچر باز می کنی آپدیت می ده .... برای اشتراکی دو سه روز وقت داری تا تمام کنی ( مدت داره ... انقضا)
منظورم اینه که نمیشه 100 گیگ رو دانلود کرد؟؟
یا برای بخش داستانی هم باید کامل آپدیت بشه تا اجازه ورود بده؟
چون فقط داستانی می خوام

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
منظورم اینه که نمیشه 100 گیگ رو دانلود کرد؟؟
یا برای بخش داستانی هم باید کامل آپدیت بشه تا اجازه ورود بده؟
چون فقط داستانی می خوام
باید کامل دانلود کنی. چون از نظر سازنده، این بازی مجموعه ای از تجربیات شامل داستانی، مولتی پلیر و وارزونه

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
گیم اسیست بعد از آخرین ورژنی که داده v1.5 امتحان کنید برای من خیلی خوب جواب میده مشکلی تو وصل شدن و این چیزا نداره از پینگ هینت بهتره برام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر