Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
خب این یعنی چی؟
هربار بازیو باز میکنی یه آپدیت میده!
وسط بازی کردنت یهو میگه نمیتونی ادامه بدی بیا بیرون آپدیت اومده!
اپدیت هاش هم یو 20 گیگ 30 گیگ هست! 70 گیگ!
چه خبرشونه؟ جمع کنیم بازیو بزاریم کنار! اینکه هفته ای 40 گیگ بخوای با این نت لعنتی بگیری که خب فایده نداره :|

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
یه اپراتور جدید اضافه شده، با چند تا حالت گیم مود... 1 گیگ ایناس، 30 گیگ هم باد هوا....
بازی واقعا مرگ نداره مولتی پلیرش...من که اصلا خسته نمیشم ولی حیف با این آپدیت های تو خالی یکم اذیت میکنه....
در کل مسیری که پیش گرفته رو دوست دارم، مثه dota شده.. تمرکز روی یک بازی ولی درآمد زایی از بتل پس و غیره...
بالاخره یه بازی پیدا شد ما رو از این dota جدا کنه D:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
همین پریروز 9 گیگ داد به زور دانلود کردم الان باز 30 گیگ داد منم در جا پاکش کردم.

درسته بازی خوبی بود ولی نه من حال دانلود 20 گیگی دارم هر هفته نه پولم مفته بدم بابت حجم و نه وقتشو دارم 5 -6 ساعت سیستم روشن کنم (اینترنت همراه هم که کلا ولش کنین)

اون بتل با اون گرافیکش خیلی دیگه اپدیت میداد 3 تا مپ و غیره رو هم سه گیگ نمیشد. من نمیفهمم چکاریه این 30 گیگ میده !!

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
همین پریروز 9 گیگ داد به زور دانلود کردم الان باز 30 گیگ داد منم در جا پاکش کردم.

درسته بازی خوبی بود ولی نه من حال دانلود 20 گیگی دارم هر هفته نه پولم مفته بدم بابت حجم و نه وقتشو دارم 5 -6 ساعت سیستم روشن کنم (اینترنت همراه هم که کلا ولش کنین)

اون بتل با اون گرافیکش خیلی دیگه اپدیت میداد 3 تا مپ و غیره رو هم سه گیگ نمیشد. من نمیفهمم چکاریه این 30 گیگ میده !!
یه سیم کارت رایتل بگیر، 3 ساعته نامحدود داره 6 تومن. سرعت 3-4 mbs البته اسمش نا محدوده ولی 15 گیگه (بین الملل) ولی بهترین راه حل برای من این بود...بقیه بسته ها و اپراتور ها نمیصرفه مگه اینکه فیبر نوری باشی.
قضیه لگ هم با اون راه حلی که دوستمون گفت واسه فعال سازی سرویس شاتل از این رو به اون رو شده!

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
یه سیم کارت رایتل بگیر، 3 ساعته نامحدود داره 6 تومن. سرعت 3-4 mbs البته اسمش نا محدوده ولی 15 گیگه (بین الملل) ولی بهترین راه حل برای من این بود...بقیه بسته ها و اپراتور ها نمیصرفه مگه اینکه فیبر نوری باشی.
قضیه لگ هم با اون راه حلی که دوستمون گفت واسه فعال سازی سرویس شاتل از این رو به اون رو شده!
دوست عزیز بسته‌های بهتری هم هستن
ایرانسل بسته ۳ ساعتی نامحدود شبانه داره ۲۰۰۰ تومن
همراه اولم بسته ۱بامداد تا ۱۱صبح داره ۳۹۰۰ تومن، که خودم با همین بسته (با وجود اینکه اسمش آستانه مصرف منصفانه ۵۰ گیگه) همین دیشب ۱۸۴ گیگ دانلود داشتم.:D

• Love
Reactions: kamyy and brain

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
البته دوتا هر سال یه نسخه جدید نمیده و قبلی رو نمیکنه D:
منم نگرانیم همین بود. ولی یه جا خوندم میگفت کلا تمرکز آنلاین رو میخوان بذارن روی cod mw....
یعنی میگی ممکنه cod مولتی جدید بیاد؟ فکر کنم سیاستشون عوض شده ها...چون هر چقدر هم فکرشو بکنی همه جوره دیگه با cod بازی کردن و حالت های مختلفش رو عرضه کردن...تم و موضوعات مختلف و... احتمالا از این به بعد یه کامپاین جدا میدن میفروشن. یا حداقل تا چند سال پلن همین باشه

همراه اولم بسته ۱بامداد تا ۱۱صبح داره ۳۹۰۰ تومن، که خودم با همین بسته (با وجود اینکه اسمش آستانه مصرف منصفانه ۵۰ گیگه) همین دیشب ۱۸۴ گیگ دانلود داشتم.
آره دارن ولی خب سرعت دانلودشون برای من خوب نبود..منظورم فقط بسته های به اصطلاح نامحدودشونه....
در کل آپدیت هارو میشه یه کاریش کرد D:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
اقا به دادم برسید 1100 تا cp یه شبه صفر شده؟؟ ? مشکل چیه؟
روی pc بازی میکنی؟ یا کنسول؟ شاید هک شدی
یا شاید دستت خورده quick purchase کردی یه چیزی رو یا tier خریدی مثلا. عجیبه. میخوای تیکت بزن

البته سرچ کردم اینجوری نوشته یکی:
Yes just happened to me. The game took forever to load. I just noticed my points were missing so I restarted the game again and they appeared

خود تیم ساپورت اینجوری نوشته:
So sorry to hear about your issue. Do you think you might have used them in another COD title? CP are shareable between COD title on the same platform. If not, then you need to contact support so they can look into your transactions history

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همراه اولم بسته ۱بامداد تا ۱۱صبح داره ۳۹۰۰ تومن، که خودم با همین بسته (با وجود اینکه اسمش آستانه مصرف منصفانه ۵۰ گیگه) همین دیشب ۱۸۴ گیگ دانلود داشتم.:D
البته این بسته برای من زد فعال شد نشده بود 350 تومن برای 1 ساعت برام قبض اومد این در حالی بود که تعرفه ازادم فعال نبود اما فعالشم کرده بود به فنا رفتم.
اما اره درسته بین 100 تا 200 گیگ بسته به سرعت می شه گرفت منم 200 تا گرفتم.

• Sad
Reactions: a2010

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
روی pc بازی میکنی؟ یا کنسول؟ شاید هک شدی
یا شاید دستت خورده quick purchase کردی یه چیزی رو یا tier خریدی مثلا. عجیبه. میخوای تیکت بزن

البته سرچ کردم اینجوری نوشته یکی:
Yes just happened to me. The game took forever to load. I just noticed my points were missing so I restarted the game again and they appeared

خود تیم ساپورت اینجوری نوشته:
So sorry to hear about your issue. Do you think you might have used them in another COD title? CP are shareable between COD title on the same platform. If not, then you need to contact support so they can look into your transactions history
رو پی سی بازی میکنم به ساپورت پیام دادم بالاخره جواب داده که تا 24 ساعت براتون پیگیری میشه ببینم برمیگرده یا نه ☹

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر