Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دارم الان با سرعت ۳۰۰ کیلوبایت بازی رو دانلود میکنم اینجوری هفته دیگه هم تموم نمیشه با بسته شبونه همراه اول
راهی نیست بشه سرعت زیاد کرد؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
منم با ۴ مدل نت مختلف زدم دانلود بشه سرعت بیشتر از 600kb نشد؛ در صورتی که از تورنت دانلود میکنم تا 6MB هم سرعت بالا میره.
یا سرورهای بتل نت کم آوردن زیر بار فشار دانلود یا خودشون پهنای باند رو کم کردن

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
منم با ۴ مدل نت مختلف زدم دانلود بشه سرعت بیشتر از 600kb نشد؛ در صورتی که از تورنت دانلود میکنم تا 6MB هم سرعت بالا میره.
یا سرورهای بتل نت کم آوردن زیر بار فشار دانلود یا خودشون پهنای باند رو کم کردن
من الان سرعتم بد نیست تقریبا ۲ مگ داره دانلود میکنه
سمت ما همراه اول پنج شیش صبح دیگه خیلی بهتر میشه

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
پس چرا 0 نشده اومده رو 57 ......ایا میشه مثلا سیزن 2 یا 1 رو ادامه داد
البته فکر کنم کمی دیر متوجه شدید و از 56 شروع شد، به طور کلی 55 لول اول بازی برای آزاد شدن تمام قابلیت ها و تفنگ های پایه هست و از ایتجا به بعد تا آخر 155 میشه مربوط رنک هایی که تو سیزن میگیرید. سعی کنید ماموریت های کاراکتر ها، Blueprint ها، ماموریت های روزانه و هفتگی رو کامل کنید چو به طور چشم گیری به لول گرفتن تو رنک و همین طور Battle Pass بازی کمک می‌کنند.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
بچه ها گروه تلگرامی چیزی ندارید؟
من تنهایی واقعا حوصلم نمیکشه بزنم :D

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
sadegqu#2246
برات فرستاده بودم توو پروفایلت D:
بتل تگ. ادد کن بزنیم خب.من یا عصر ها هستم یا شب یا نصفه شب D:

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
میگن موش تو سوراخ نمیرفت ی جارو هم در ماتحتش بسته بود حکایت این اکتیویژنِ !

بیس پلیرهای بازی نمیتونن بدون لگ و پکت لاست وارد وار زون و گرند وار بشن یا از صفحه لودینگ جلوتر نمیرن بعد این احمق اومده free to all ش کرده !
بعد میزنه thank you all 50 millions players ! آدم یاد بیانات گهربار یکی می افته که میگفت ما رکورد زدیم !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
میگن موش تو سوراخ نمیرفت ی جارو هم در ماتحتش بسته بود حکایت این اکتیویژنِ !

بیس پلیرهای بازی نمیتونن بدون لگ و پکت لاست وارد وار زون و گرند وار بشن یا از صفحه لودینگ جلوتر نمیرن بعد این احمق اومده free to all ش کرده !
بعد میزنه thank you all 50 millions players ! آدم یاد بیانات گهربار یکی می افته که میگفت ما رکورد زدیم !
بیشتر بر میگرده به اینترنت اگرنه من با یه نت ساده شاتل با پینگ 105 دارم warzone میزن بیشتر از 160 هم ندیدم پینگم بشه

• Like
Reactions: majidred2011

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
بیشتر بر میگرده به اینترنت اگرنه من با یه نت ساده شاتل با پینگ 105 دارم warzone میزن بیشتر از 160 هم ندیدم پینگم بشه
من با شاتل و همین پینگ. 16 مگ. تو همون لودینگ میمونه. پینگ حتی از شما هم بهتره. همه جوره ر...ی این اشغال.

• Like
Reactions: Annunaki ™

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
من با شاتل و همین پینگ. 16 مگ. تو همون لودینگ میمونه. پینگ حتی از شما هم بهتره. همه جوره ر...ی این اشغال.
من به صورت کلی مشکلی ندارم حتی پکت لاست هم ندارم تا الان 1 بارم هم از بازی dc نشدم تنها مشکل اینه که به صورت رندم به یه سری سرور ها وصل میشم که پینگم 160 اینا میشه اگرنه تو خود مولتی دارم با زیر 90 بازی میکنم البته بازی اگه انقدر اذیت میکنه تنها راهش اینه که بازی نکنین من حتی اوایل تو balckout هم فکر میکردم بازی مشکل داره و خیلی اذیت میکرد اما اخرش فهمیدم مشکل از نت ایران هست

• Like
Reactions: TeTration

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

حرف من به استناد به اون چیزیه که دارم تو این فضا و فروم های خود بازی و فروم اکتیویژن رصد میکنم
طرف با پینگ 12 700% پکت لاست داره . نت ما که اصلا نت نیست زباله است .
war zone از لودینگ جلوتر نمیره و با can not join to server / host error میاد بیرون .
جالبه که پلیرهای ریجن u.s و داخل امریکا مشکلی ندارن . مشکل برای سایر نقاط دنیاست به خصوص اروپا . ما هم که کلا جزو آمار حساب نمیشیم .
shitzone.jpg

اینجا رو ی نگاهی بنداز .
Activision Aces

• Like
Reactions: гадюка

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
حرف من به استناد به اون چیزیه که دارم تو این فضا و فروم های خود بازی و فروم اکتیویژن رصد میکنم
طرف با پینگ 12 700% پکت لاست داره . نت ما که اصلا نت نیست زباله است .
war zone از لودینگ جلوتر نمیره و با can not join to server / host error میاد بیرون .
جالبه که پلیرهای ریجن u.s و داخل امریکا مشکلی ندارن . مشکل برای سایر نقاط دنیاست به خصوص اروپا . ما هم که کلا جزو آمار حساب نمیشیم .
View attachment 137183

اینجا رو ی نگاهی بنداز .
Activision Aces
من خودم از فروم خبر دارم این تاپیکی هم که شما اشاره کردین مال 1 ماه پیش هست و میبینین که ریپلای خیلی کمی داره و نشون میده مشکل همه گیری نیست و حتی خیلی پایین ترین هم بریم خیلی خبری از این مورد نیست و این که کی و از کدوم کشور این مشکل رو داره هم مهم هست این بازی تو قسمت امریکا و کانادا اصلا چنین مشکلی نداره و حتی اروپا غربی هم این مشکل رو نداره و مشکل داره بر میگرده به کشور های اروپای شرقی و اینترنت ایران هم جای صحبتی نداره و این که تو همین ایران خیلی ها دارن بدون مشکل بازی میکنن نشون میده که به نت خودمون خیلی برمیگرده برای مثال من نه تو وارزون و نه گرندوار از روز اول مشکل نداشتم اما خیلی ها تو همین فروم گفتن که اصلا براشون قابل بازی نیست اما میبینیم که با سیستم های کاهش پینگ و ... تونستن بازی کنن که نشون میده نت ما یجایی یه گیری داره برات یه مثال دیگه بزنم یه بازی به اسم hunt show down نه از طرف ما فیلتر هست نه از اونا اما نت ما باز باهاش یه گیری داره و فقط با فیلتر شکن میشه بازی کرد خلاصه که از نت جهان سومی انتظاری نمیشه داشت واقعا و این که فعلا وارزون یه بتا خورده سردرش

• Like
Reactions: TeTration

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
با سرویس کاهش پینگ کلا بتل نت افلاین میشه
ریپلای های اون فروم هم کم نیست کافیه show more پایین صفحه رو بزنید تا با انبوه پست هاش مواجه بشید .
حتی با اینترنت ایرانسل هم همینه !
باز گرند وار وضعیتش بهتر بود حداقل تو لودینگ نمی مونه ! هر چند اینقد لگ داره .
تنها کمپانی که به خدا هم جوابگو نیست ! و هیچ پشتیبانی و چت انلاین یا حتی ی مسئول پاسخگو داخل فرومش نداره !
به قول معروف کاستومر = پشم .

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
من خودم از فروم خبر دارم این تاپیکی هم که شما اشاره کردین مال 1 ماه پیش هست و میبینین که ریپلای خیلی کمی داره و نشون میده مشکل همه گیری نیست و حتی خیلی پایین ترین هم بریم خیلی خبری از این مورد نیست و این که کی و از کدوم کشور این مشکل رو داره هم مهم هست این بازی تو قسمت امریکا و کانادا اصلا چنین مشکلی نداره و حتی اروپا غربی هم این مشکل رو نداره و مشکل داره بر میگرده به کشور های اروپای شرقی و اینترنت ایران هم جای صحبتی نداره و این که تو همین ایران خیلی ها دارن بدون مشکل بازی میکنن نشون میده که به نت خودمون خیلی برمیگرده برای مثال من نه تو وارزون و نه گرندوار از روز اول مشکل نداشتم اما خیلی ها تو همین فروم گفتن که اصلا براشون قابل بازی نیست اما میبینیم که با سیستم های کاهش پینگ و ... تونستن بازی کنن که نشون میده نت ما یجایی یه گیری داره برات یه مثال دیگه بزنم یه بازی به اسم hunt show down نه از طرف ما فیلتر هست نه از اونا اما نت ما باز باهاش یه گیری داره و فقط با فیلتر شکن میشه بازی کرد خلاصه که از نت جهان سومی انتظاری نمیشه داشت واقعا و این که فعلا وارزون یه بتا خورده سردرش
در مورد بازی hunt خیلی عجیبه ......اولش تو بتا درست بود در همه ریجنها ولی بعد اومدن بازی به بازار فقط ریجن اروپا بسته شد ..من خیلی با خارج و داخل در این مورد صحبت کردم ولی همشون میگفتن چیزی بسته نیست ....ولی یه پورتی یا چیزی این وسط به خاطر فیلترینگ داخل بسته هست ....یه چیز عجیب برات بگم که با اینترنت adsl شاتل لینک 26 بازی cod mw تو سایت دلفکس با حجم 120 مگ نشون میده ولی با همون اینترنت با wifi چهار گیگ و درست نشون میده و با اینترنت گوشی هم درسته شما میدونین داستان چیه و برای شما تا حالااتفاق افتاده این قضیه......

• Like
Reactions: Annunaki ™

6969123

عضو جدید
Apr 16, 2020
2
CallofDuty_2020-Apr-07-1024x576.jpg

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند
من تو مرحله ۱۶ گیر کردم تا میرم تو راهرو منفجر میشه راهنمایی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر