Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
bo III بعد از تمام DLC ها به 120 گیگ رسید .
BO IIII هم تقریبا 145 گیگ هست
برای این یکی اکتیویژن گفته بزار از همون اول میخ رو محکم بکوبم ! 175 گیگ !!!!!
وای به حال محتوای سال های بعدی که 200 گیگ رو رد خواهد کرد ! :))

موتور بازی همون قبلیه حداقل در بخش مولتی پلیر که خیلی افتضاح بود .
شاید برای کمپین متفاوت ظاهر بشه .
با توجه به اینکه روند ساخت بازی بعدی کند پیش می ره و به مشکل برخورده فکر کنم سال ۲۰۲۰ نیاد .

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
درود

یا خدا 175 گیگ من چطوری دانلود کنم؟

یکی از بهترین بازی های COD هستش . اخه مگه چی کار کردن که باید این حجم باشه بازی موتوری بازی تغییر نکرده که انقدر داده های بزرگ داشته باشه بازی .
مشخصه که نتونستن بازی رو درست بهینه‌سازی کنن... و به همین خاطرم حجمش 175 گیگ شده
tlou2 به اون عظمت حداکثر 100 گیگه (دوتابلوری)... چجوری این شده 175 گیگ!

• Like
Reactions: kamyy

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اکتیویژن پستشو اپدیت کرده و گفته ۱۷۵ فضای پیشنهادی بازی برای محتویات بعد از عرضه اس. حجم دانلودی و فضای موردنیاز فعلی بازی کمتر از ۱۷۵ئه
احتمالا انقدر فضا نیازه... وگرنه کی میاد قبلش اعلام کنه

محتواهایی که هنوز معلوم نیس چی قراره باشه چجوری محاسبه شدن :D

• Like

Hamidkane

عضو جدید
Oct 12, 2019
3
مشخصه که نتونستن بازی رو درست بهینه‌سازی کنن... و به همین خاطرم حجمش 175 گیگ شده
قسمت انلاين نداره تلو
همين بتل وقتي دوتا مپ اضافه ميكنه ١٧ گيگ اپديت مي خواد:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان
100 البته که نمیشه این 2بازی باهم مقایسه کرد اما رو کنسول اونم بازی فرست پارتی شما محکومی به استفاده از فشرده سازی های خاص یا آپدیت روز اول و...
اینجا PC هست دیگه، کلا بعضی از استودیوها به قسمت بهینه سازی که میرسن همچین شل میکنن.
پلتفرم که صاحاب نداشته باشه همین میشه، کسی نیست بهشون گیر بده، تازه انحصاری استور خودشونم هست.

با این همه ما PC گیمریم، روی پاهای خودمون واسادیم، مثل PS فن ها و Xباکس فن ها وابسته نیستیم :D، کج قدم بردارن همچین از روشون رد میشیم که نفهمن از کجا خوردن.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
100 البته که نمیشه این 2بازی باهم مقایسه کرد اما رو کنسول اونم بازی فرست پارتی شما محکومی به استفاده از فشرده سازی های خاص یا آپدیت روز اول و...
اینجا PC هست دیگه، کلا بعضی از استودیوها به قسمت بهینه سازی که میرسن همچین شل میکنن.
پلتفرم که صاحاب نداشته باشه همین میشه، کسی نیست بهشون گیر بده، تازه انحصاری استور خودشونم هست.

با این همه ما PC گیمریم، روی پاهای خودمون واسادیم، مثل PS فن ها و Xباکس فن ها وابسته نیستیم :D، کج قدم بردارن همچین از روشون رد میشیم که نفهمن از کجا خوردن.
برادر من جدیش نکن... :D با pc گیمریت حال کن از رو کسی هم رد نشو :D
جدا از شوخی... آره تو کنسول حساب کتاب بیشتره و مثلا یک بازی اگه بشه 3 تا بلوری... این اتفاق حتی میتونه روی فروش بازی هم تاثیر بزاره... اما تو pc محدودیت بسیار کمتره.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
جدا از بحث ، فشرده سازی ربطی به بهینه سازی نداره ;))

الان برای بازی wildlands آپدیت میاد ! نسخه استیم 5 گیگ ! نسخه یوپلی 20 گیگ !
یکی از خوبیهای استیم فشرده سازی فوق العاده شه ! فرضا بازی دانلود میکنی 8 گیگ اما بعد از نصب میشه 16 گیگ !

کال آف هم اگر روی استیم عرضه بشه حجمش کمتر از این خواهد شد .
اما به نظر من این چیزی که اکتیویژن گفته نمیتونه حجم دانلودیِ بازی باشه و حجم مورد نیاز بعد از نصب هست .
حجم دانلودی باید چیزی در حدود 75 الی 85 گیگ باشه !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان این سایت هایی که cd-key به صورت world-wide (که غالبا دو برابر نسخه روسی قیمت داره) بازی رو میفروشن به این معنیه که روی هر اکانتی میتونیم واردش کنیم دیگه ؟ مشکل خاصی که نداره ؟
چون نسخه روسی رو تا اونجا که میدونم حتما باید اکانتتون از ابتدا مال روسیه باشه و نمیشه اکانتی که الان داریم رو مثل استیم تغییر ریجن بدیم.

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان این سایت هایی که cd-key به صورت world-wide (که غالبا دو برابر نسخه روسی قیمت داره) بازی رو میفروشن به این معنیه که روی هر اکانتی میتونیم واردش کنیم دیگه ؟ مشکل خاصی که نداره ؟
چون نسخه روسی رو تا اونجا که میدونم حتما باید اکانتتون از ابتدا مال روسیه باشه و نمیشه اکانتی که الان داریم رو مثل استیم تغییر ریجن بدیم.
سلام. آره اون ck-Key global رو روی هر اکانتی میتونید وارد کنید و تفاوتشم غالباً در تعداد زبان های بازیه.
اما اگه بخوای ریجن روسیه بخری که حدودا 400 الان قیمت داره، هم باید ریجن اکانتت روس باشه هم اینکه اکانت رو در اختیار فروشنده بدی تا از استور روسیه برات خرید کنه (ریجن روسیه شامل هیچ سانسور و محدودیتی در سرورها نیس فقط 11 تا زبان بیشتر نداره که شامل انگلیسی هم میشه)

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام. آره اون ck-Key global رو روی هر اکانتی میتونید وارد کنید و تفاوتشم غالباً در تعداد زبان های بازیه.
اما اگه بخوای ریجن روسیه بخری که حدودا 400 الان قیمت داره، هم باید ریجن اکانتت روس باشه هم اینکه اکانت رو در اختیار فروشنده بدی تا از استور روسیه برات خرید کنه (ریجن روسیه شامل هیچ سانسور و محدودیتی در سرورها نیس فقط 11 تا زبان بیشتر نداره که شامل انگلیسی هم میشه)

کمتر از 400 هم میشه پیدا کرد اگه 2000روبل روسیه رو با وب مانی یا بیت بخری
واسه وارد کردنش و خریدش هم کاری نداره یه افزونه وی پی ا ن روی Chroom هست اونو میزنی روی روسیه 1 دقیقه میری فعال میکنی بازیو، استورش هم زبانش انگلیسیه کلا

• Like
Reactions: mostafaskip

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
جدا از بحث ، فشرده سازی ربطی به بهینه سازی نداره ;))

الان برای بازی wildlands آپدیت میاد ! نسخه استیم 5 گیگ ! نسخه یوپلی 20 گیگ !
یکی از خوبیهای استیم فشرده سازی فوق العاده شه ! فرضا بازی دانلود میکنی 8 گیگ اما بعد از نصب میشه 16 گیگ !

کال آف هم اگر روی استیم عرضه بشه حجمش کمتر از این خواهد شد .
اما به نظر من این چیزی که اکتیویژن گفته نمیتونه حجم دانلودیِ بازی باشه و حجم مورد نیاز بعد از نصب هست .
حجم دانلودی باید چیزی در حدود 75 الی 85 گیگ باشه !
فشرده سازی تو دانلود خیلی خوبه ولی بازم از شدت فاجعه 175 گیگی کم نمیکنه
درمورد قسمت اخر حرفتونم بله اون حجم گفته شده برای بعد نصبه اکتیویژن یادم نمیاد جایی گفته باشه حجم دانلودی هم همینه حجم دانلودی همیشه کمتره
من اخبار بازیو دنبال نکردم ولی مگه بازی فقط رو استور بتل نت نیست؟ اگه اینطوره تا جایی که من میدونم رو بتل نت کد هر کشوریو میشه فعال کرد باز شاید اشتباه کنم درمورد کد روسیه اطلاعی ندارم
و اینکه اگه میخواید ارزون بیوفته براتون میتونید کسایی که wow بازی میکنن رو پیدا کنید براتون بخرن چون توکن wow رو میشه به بالانس چنج کرد عملا براشون مجانی درمیاد با قیمت پایین حاضرن بفروشن

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یادمه بازی Call of duty infinite warfare چند سال پیش اومد بیست تا دی وی دی شد رفتم خریدم که می شه بالای ۸۰ گیگ ( البته دی وی دی ارزون بود) پس جای تعجب نیست اینا همچین حجمی دادن . کلا اکتیویژن روی مایکروسافت از نظر حجم های عجیب سفید کرده ( تا دیروز می گفتم فورزا و گیرز و ... حجم زیاد دارند)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر