Call of Duty: Modern Warfare 3 | Xbox 360

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
امسال خیلی سال خوبی بود برای FPS بازا.اول که bulletstorm بعدش هم که عید زدیم تو گوش Crysis حالا هم که منتظر 2 تا غول دیگه هستیم.امیدوارم هر 2 تاشون عالی در بیان البته در مورد modern انتظارم بیشتره.

اطلاعات دیگه ای در مورد call :online اومده.

انگار قرار بود امسال 3 تا call بیاد با هم.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
ممنون بابت تریلر

دیگه جدی جدی کل دنیا رو می خوان توی این شماره نابود کنن

گرافیک هم پیشرفت کرده ولی تا BF و رسیدن به اون هنوز کار داره

نگفتن کی ریلیز میشه ؟

چرا تایید کردن که همون 8 نوامبر میاد

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
ممنون بابت تریلر

دیگه جدی جدی کل دنیا رو می خوان توی این شماره نابود کنن

گرافیک هم پیشرفت کرده ولی تا BF و رسیدن به اون هنوز کار داره
عزیزم گرافیک رو که از طریق تریلر تشخیص نمیدن فقط میشه قابلیت ها و جلوه ها رو نشون دادو.............
به نظر من بتلفیلد همیشه شکست خورده بوده و خواهد بود (نظر منه) و شما بتلفیلد رو برای سگرمی بازی میکنی ولی کال اف دیوتی رو برای لذت بردن بازی میکنی.....

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
هنوز بازی نیومده بحث سر بتلفیلد سه و مدرن وارفر سه شروع شده
انگار مقایسه این دوتا از پرداختن به خود بازی خیلی جذاب تره!

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
عزیزم گرافیک رو که از طریق تریلر تشخیص نمیدن فقط میشه قابلیت ها و جلوه ها رو نشون دادو.............
به نظر من بتلفیلد همیشه شکست خورده بوده و خواهد بود (نظر منه) و شما بتلفیلد رو برای سگرمی بازی میکنی ولی کال اف دیوتی رو برای لذت بردن بازی میکنی.....
آدم وقتی خودش رو با هر چیزی سرگرم میکنه در اصل داره از اون هر چیز لذت میبره :d.......پس چی شد ؟ این 2 تا در اصل با هم فامیلن.......اما به هر حال تا اینجا که حق با توئه........بتلفیلد به Call Of Duty نمیرسه....اما فک کنم این جدیده غوغا کنه:-/(هر بازیی که قرار بود خوب از آب در بیاد که برعکس شده , خدا به داده این یکی برسه)

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
تریلر بینظیر بود فقط میشه گفت (Holy shit!!)
MW یه شبیه ساز جنگه , یه لذت بی پایانه واسه طرفداراش . BF در مقابله MW تا الان حرفی برای گفتن نداره ..
بودن یا نبودن BF واسه کسی فرقی نمیکنه

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
تریلر بینظیر بود فقط میشه گفت (Holy shit!!)
MW یه شبیه ساز جنگه , یه لذت بی پایانه واسه طرفداراش . BF در مقابله MW تا الان حرفی برای گفتن نداره ..
بودن یا نبودن BF واسه کسی فرقی نمیکنه
کاملا درسته و تایید میشه....

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بازم يه تريلر سينماتيك ساده!(:|
فكر كنم تنها تفاوت اين نسخه نسبت به قبليها بيشتر شدن تعداد مكان هاي بازي باشه!:d
اينقدر هم راحت در مورد بتلفيلد صحبت نكنيد هزينه 100 ميليون دلاري EA براي تبليغات اين بازي رو فراموش نكنيد!اين ديگه بد كمپاني نيست كه چهارتا شاسگول راه بيفتن برن بجنگن!اينبار با يكي از بهترين اول شخص هاي تاريخ روبرو هستيم.اگر MW3 واقعا تغيير نكرده باشه بايد قبول كنيم كه بتلفيلد امسال پادشاهه!در ضمن خواهش ميكنم سريع حمله نكنيد من خودم فن COD‌‌‌ بودم ولي بعد از افتضاح بلك اپس ديگه كاملا نا اميد شدم!

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بازم يه تريلر سينماتيك ساده!(:|
فكر كنم تنها تفاوت اين نسخه نسبت به قبليها بيشتر شدن تعداد مكان هاي بازي باشه!:d
اينقدر هم راحت در مورد بتلفيلد صحبت نكنيد هزينه 100 ميليون دلاري EA براي تبليغات اين بازي رو فراموش نكنيد!اين ديگه بد كمپاني نيست كه چهارتا شاسگول راه بيفتن برن بجنگن!اينبار با يكي از بهترين اول شخص هاي تاريخ روبرو هستيم.اگر MW3 واقعا تغيير نكرده باشه بايد قبول كنيم كه بتلفيلد امسال پادشاهه!در ضمن خواهش ميكنم سريع حمله نكنيد من خودم فن COD‌‌‌ بودم ولي بعد از افتضاح بلك اپس ديگه كاملا نا اميد شدم!
کاملا مخالفم!
خرج کردن رو یه بازی چه ربطی به خوبیش داره؟؟؟
یه بازی ساده ای مثل لیمبو (که ازش متنفرم) یا خیلی بازی های ساده ای که خیلی کم خرج برداشتن هم خیلی عالی بودن نسبت به بازی هایی که خیلی الکی پر خرجن!کال دیگه برای هم شناخته شدست و امتحان خودش رو با سوپرایز کردن همیشگی آدم پس داده....

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به عنوان یه طرفدار قدیمی بازی که خاطرات زیادی با نسخه های قبلی داره باید بگم به شدت منتظر بازی هستم و تریلرها هم نوید یه CoD زیبای دیگه رو میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر