Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

doncarllo1

کاربر سایت
Jan 2, 2012
42
سلام خسته نباشید من مودم رو روی ppoe گذاشتم و تست هم گرفتم 3 تا گزینه رو تیکش رو میزنه ولی اخرش میگه باید 30 ثانیه چی رو بکشی از ایم چیزا وی نت به نظرم وصل هستش توی بازی وقتی میرم میرم قسمت مولتی بعد xbox live رو که میزنم وارد نمیشه دکمه A رو که میزنم که میره پروفایل بسازه پروفایل رو هم می سازم اخرش که ساخته شد باز 2 تا گزینه داره که اونا رو هم باز زدوم که باز پروفایل باید بسازم که باز ساختم ولی باز رفتم توی بازی xbox live رو میزنم وارد نمیشه مشکل از کجا هستش

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
سلام آقایون. گفتم این پست بازدید کننده زیاد داره یه آموزش توش بذارم.
یه راه همین امروز از بروبچ لایو یاد گرفتم که رنک و لولتونو سریع بالا میبره.b-)
خوب اول باید به لایو وصل بشید.
بعد باید <<X>> وسط دسته رو فشار بدید و به قسمت سیتینگ برید و بعد گزینه ای که زیر گزینه ی پروفایل است رو بزنید و بعد قسمت XBOX LIVE رو از ONLINE به قسمت OFLINE...... تغییر بدید.
بعد بازی کال آف رو بزارید و بعد به بخش مولتی بروید.
بعد دستگیره ی دومتون رو روشن کنید و <<A>> رو فشار بدید تا دستگیره دوم نشون داده بشه.
بعد کسانی رو که میشناسید و بهشون اعتماد دارید همین کار رو بهشون بگید.
بعد از اینکه آن ها هم این کار رو کردن یه لابی بسازید و آنها رو اینوایت کنید.
بعد نوبتی هم دیگر رو بکشید.:gathering::gunner::weightlif:groupwave:
یعنی شما که اون دسته دوم ها رو که روشن کردید هیچ کسی با اون دسته ها بازی نمیکند و نفرات شما دو برابر میشود و کیل های شما سریع بالا میرود.:excited:

اگر سوالی داشتید در خدمتیم:d

فقط مادرید
اخبار روز دنیا

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
منم Add کنید تا اونجایی که بتونم در خدمت دوستان:sniper: هستم:d

Gamertag:General MS 2012

داش خیلی مخلصیییییم. بازیت خوبه ولی میدونم مشکل پینگ داری. سر بزن اینجا شاید کمکت کرد:

راهنمائی کم کردن Ping time برای بازی در Xbox Live

---------- نوشته در 01:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:16 AM ارسال شده بود ----------

سلام آقایون. گفتم این پست بازدید کننده زیاد داره یه آموزش توش بذارم.
یه راه همین امروز از بروبچ لایو یاد گرفتم که رنک و لولتونو سریع بالا میبره.b-)
خوب اول باید به لایو وصل بشید.
بعد باید <<X>> وسط دسته رو فشار بدید و به قسمت سیتینگ برید و بعد گزینه ای که زیر گزینه ی پروفایل است رو بزنید و بعد قسمت XBOX LIVE رو از ONLINE به قسمت OFLINE...... تغییر بدید.
بعد بازی کال آف رو بزارید و بعد به بخش مولتی بروید.
بعد دستگیره ی دومتون رو روشن کنید و <<A>> رو فشار بدید تا دستگیره دوم نشون داده بشه.
بعد کسانی رو که میشناسید و بهشون اعتماد دارید همین کار رو بهشون بگید.
بعد از اینکه آن ها هم این کار رو کردن یه لابی بسازید و آنها رو اینوایت کنید.
بعد نوبتی هم دیگر رو بکشید.:gathering::gunner::weightlif:groupwave:
یعنی شما که اون دسته دوم ها رو که روشن کردید هیچ کسی با اون دسته ها بازی نمیکند و نفرات شما دو برابر میشود و کیل های شما سریع بالا میرود.:excited:

اگر سوالی داشتید در خدمتیم:d

فقط مادرید
اخبار روز دنیا

داش وقتی به لایو وصل نیستیم چه جوری کسی رو اینوایت کنیم؟
معمولا تو خونه ها هم 2 تا دسته بیشتر پیدا نمیشه. چه کنیم ؟؟؟؟ من نگرفتم حقیقت دقیق چیکار باید بکنیم؟؟؟
اگه میشه بیشتر توضیح بده

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
دوستان امروز یه اپدیت جدید توی لایو اومده کسی می دونه می شه گرفتش یا نه من 10 روزه که lt3 دارم و همه چی تا الان خوب بوده امروز که اومدم لایو بازی کنم این آپدیتو ماکروسافت گذاشته.چی کار کنم.بگیرمش یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید.

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
دوستان امروز یه اپدیت جدید توی لایو اومده کسی می دونه می شه گرفتش یا نه من 10 روزه که lt3 دارم و همه چی تا الان خوب بوده امروز که اومدم لایو بازی کنم این آپدیتو ماکروسافت گذاشته.چی کار کنم.بگیرمش یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید.

من آپدیت کردم رفت هیچی نیست نترس آپدیت کن

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
سلام خسته نباشید من مودم رو روی ppoe گذاشتم و تست هم گرفتم 3 تا گزینه رو تیکش رو میزنه ولی اخرش میگه باید 30 ثانیه چی رو بکشی از ایم چیزا وی نت به نظرم وصل هستش توی بازی وقتی میرم میرم قسمت مولتی بعد xbox live رو که میزنم وارد نمیشه دکمه A رو که میزنم که میره پروفایل بسازه پروفایل رو هم می سازم اخرش که ساخته شد باز 2 تا گزینه داره که اونا رو هم باز زدوم که باز پروفایل باید بسازم که باز ساختم ولی باز رفتم توی بازی xbox live رو میزنم وارد نمیشه مشکل از کجا هستش

دوست عزیز تو باید یه کارت 3 ماهه از این سایت فروشگاه game-ir.com بری و ثبت نام کنی.بعد یه سه ماهه از طریق فیش بانکی بگیر بعد برو رمز رو وارد کن اگر درست وارد کنی ازت اطلاعات (آدرس) میخواد اگر تا اونجا پیش رفتی بیا تا بقیه رو بهت بگم.

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
سلام وقتی وارد بازی mw3 که میشم قسمت xbox live این پیغام رو میده the current porofile is not alloeed to play on xbox live
شما اکانتتون سیلور هست
یه اکانت گولد از اینجا بخرید www.game-ir.com

---------- نوشته در 03:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:10 PM ارسال شده بود ----------

اقا این Cod Elite دقیقا چیه ؟
یه سیستم انلاین مخصوص MW3 هست
نوع سلاح و رنک و لول هاتو نشون میده و از اونجا مولتی میزنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر