Call of Duty : Modern Warfare 3 | PC {پست اول خوانده شود}

Developer : Infinity Ward
Publisher : Activison
Genre : Modern Military FPS
Release Date :
8 نوامبر مصادف با 17 آبان​

بالاخره با تمام شدن تایمر سایت Finmakarov مشخص شد Live-Action تریلر وعده داده شده ی این سایت به حوادث سری MW3 میپردازد.

با توجه به صحبت های IW و Activision آین عنوان در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

لینک دانلود Live Action Trailer

--------------------

قوانین sa_sa

1-از مقایسه ی بازی با بازی X :d جدا خودداری کنید.
2- لطفا عکس هایی که میذارید سعی کنید درون اسپویلر بگذارید.
3- مشکلاتی که در مورد این بازی دارید در تاپیک زیر مطرح کنید
مشکلات Call of Duty MW3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)
4- قرار ها و نظرات خود را در مورد مولتی بازی در تاپیک مربوطه دنبال کنید.
Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer | PC
5-از قرار دادن لینکهای کرک ، فـیلتر شده جدا خودداری کنید .

در صورت رعایت نکردن این موارد با فرد مورد نظر برخورد خواهید شد.

Last edited by a moderator:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
خب ما هم بازی رو تموم کردیم.فوق العاده بود اخرش هم خیلی قشنگ بود عالی دست اکتی درد نکنه با این بازیش من که واقعا لذت بردم.
فقط یه سوال: دیگه MW4 که در کار نخواهد بود؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
فقط یه سوال: دیگه MW4 که در کار نخواهد بود؟
هنوز با فرمول ساخت COD اشنا نشدین ؟ یه سال در میون یه MW میدن بیرون بینش هم یه عنوان بی ربط محض خالی نبودن عریضه .
همشون هم درکل عین هم . انگار داری بجای 3 شماره 5 شماره از فیلم The Bourne رو میبینی .
برای منکه MW3 دریک کلمه خلاصه میشه . اونم تکراره . تمام ایده هاشون رو رو یکم لفت و لعاب دادن زدن تنگ MW3 .
هنوز تموم نکردم ولی تا اینجاش که چیز جدیدی نبوده .

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
هنوز با فرمول ساخت COD اشنا نشدین ؟ یه سال در میون یه MW میدن بیرون بینش هم یه عنوان بی ربط محض خالی نبودن عریضه .
همشون هم درکل عین هم . انگار داری بجای 3 شماره 5 شماره از فیلم The Bourne رو میبینی .
برای منکه MW3 دریک کلمه خلاصه میشه . اونم تکراره . تمام ایده هاشون رو رو یکم لفت و آب دادن زدن تنگ MW3 .
حالا بازی رو تموم کن بعد جواب سوالمو بده...:d

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
منم تموم کردمش. خیلی خوب بود فقط چندتا ایرادم بگیرم. گرافیکشو تا ته بردم بالا ولی اصلا چنگی به دل نمیزد. گرافیکش مثل همون مادرنای قبلی بود ولی چون سطح توقع ما رفته بالا نمیشه با گرافیکش حال کرد. صداگذاریم مثل همیشه عالی فقط این سری صدای تفنگ نسبت به صدای محیط خیلی بلندتر بود. مجبور میشدم صدارو کم کنم بخاطر همین از صدای محیط کمتر لذت میبردم. داستانشم عالی بود. دو سه جاشم هندی شد! صحنه های سینماییشم خوب بود فقط خیلی تکراری شده. دیگه مثل قبل آدمو تحت تاثیر قرار نمیده.
در کل فکر کنم این آخرین سری جنگاوری نوین باشه. چون دیگه ادامه دادنشم بیشتر از این خرابش میکنه.
ولی با آخرین صحنش خیلی حال کردم. واقعا بعد اون همه ماجرا و دار زدن ماکاروف یه سیگار برگ خیلی میچسبه! البته من سیگاری نیستما!

اسپویل نکنید

Last edited by a moderator:

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
سلام دوستان
بازی فوق العاده شده اما bf3 یه چیزه دیگست
فقط یه سوال
گرافیک بازی چرا اینقد اشغاله من همه تنظیمات بازی رو تا اخر بالا بردم اما بازم گرافیک بازی آشغاله به حدی که می گم قربون بازی های سگا
نمی دونم مشکل از بازی منه یا باید چیزی نصب کنم نصب نکردم یا ؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنین و اگر برنامه ای برای افزایش گرافیک بازی هست هم بزارین - ممنون

منم تا 49 درصد با همین گرافیک آشغال بازی کردم و بعد تازه فهمیدم مشکل از کجاست !!!
روشی که میگم انجام بدی گرافیکش خیلی خوب میشه...البته به پای بتل نمیرسه ولی لا اقل مثل سریهای قبلش میشه (یکم بهتر البته)
توی آپشن بازی اگه گزینه ای بنام image quality داری اونو روی native بذار......اگرم مثل من این گزینه رو نداری باید تو فولدر بازی فایل config.cfg رو با نوت پد باز کنی و تغییرات زیر رو انجام بدی :
seta r_imageQuality "1"
seta r_inGameVideo "1"

این دوتایی که نوشتم رو باید اعدادشو بذاری 0
ضمنا فایل config.cfg احتمالا تو فولدر players2 هستش...........موفق باشی

• Like
Reactions: The Spectre

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
برای منکه MW3 دریک کلمه خلاصه میشه . اونم تکراره . تمام ایده هاشون رو رو یکم لفت و لعاب دادن زدن تنگ MW3 .
دوست عزیز modern warfare برای همیشه پروندش بسته شد :(

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من نمیدونم چرا گیمر های ما!!! همه بازی رو به گرافیک می بینن؟؟؟!!!این همه فاکتور های دیگه هم هست تو یه بازی ماها همش گیر دادیم به گرافیک!!!
بابا فهمیدیم گرافیکش پیشرفت نکرده همه حالا همه جا جار میزنن ای گرافیک نداشت با ذوق هنری من همخونی نداشت من فلان شدم!!!....
یه ذره دیدتونو وسیع تر کنید...

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آخرین ویرایش:

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام دوستان.منم این بازی رو خریدم و شروع کردم به بازی تقریبا مثل نسخه های قبل گیم پلی سریع و روان با همان گرافیک نسل قبل. ولی من یه مشکلی می بینم اینکه واقعا infinity ward فراموش کرده که قبلا رو صدا گذاری تفنگ ها چی کار می کرده و الان تو این نسخه چه گندی زده:|.
من خودم یکی از fan های بازیم ولی موندم چرا ایندفه اینجوری شده. الان مثلا تو بازی صدای m4a1 با صدای ak47 که اصلا ربطی به هم ندارن درست اینه همه و اکثر اسلحه هاش صدا هاشو برداشتن یه خورده زیر و بمش کردن گذاشتن رو مدل های دیگه...!!!:|
دیگه نمیدونم چجوریه.کسانی که بازی کردن فکر کنم متوجه شده باشند چی می گم.دیگه قضاوت با خودتون.:)

headmaster

کاربر سایت
May 18, 2007
41
بچه ها به نظرم تصویر یه خورده ماته .میشه کاریش کرد؟
پست شماره #431 همین تاپیک رو نقل قول میکنم
با تشکر از 18sika99 که مشکل ما رو هم حل کرد
روشی که میگم انجام بدی گرافیکش خیلی خوب میشه...البته به پای بتل نمیرسه ولی لا اقل مثل سریهای قبلش میشه (یکم بهتر البته)
توی آپشن بازی اگه گزینه ای بنام image quality داری اونو روی native بذار......اگرم مثل من این گزینه رو نداری باید تو فولدر بازی فایل config.cfg رو با نوت پد باز کنی و تغییرات زیر رو انجام بدی :
seta r_imageQuality "1"
seta r_inGameVideo "1"

این دوتایی که نوشتم رو باید اعدادشو بذاری 0
ضمنا فایل config.cfg احتمالا تو فولدر players2 هستش...........موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر