(Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer (Lan Party

خب
دوستان با این کرک جدیدی شما میتونید این بازیرو تحت شبکه قسمت های Spec Ops و Survival
رو بازی کنید.

نیازمند نتفریم ورک 4 و نسخه اورجینال بازی هست و روی سایر نسخه ها امکان اجرا نشدن وجود داره.

mw3_lan.jpg

دقیقا قبل از انتشار توی سایت های فارسی کلی گشتم و هیچ اثری نبود،برای اولین بار این آموزش رو میزارم دوستان بیاید کپی کنید و یه کم دست کاری به اسم خودتون بزنید توی فروم ها و بلاگ و ....
007.gif

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید ورژن 1.3

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید ورژن 1.2

برای دانلود رنک 55 در قسمت سینگل پلیر از این نرم افزار میتونید استفاده کنید.توضیح اینکه فقط باید مسیر پوشه players2 رو به نرم افزار بشناسونید.

رمز: mw2.blogsky.com

رمز فایل فشرده: mw2.blogsky.com

برای انجام بازی مراجل زیر رو طی کنید:

فایل های موجود رو در پوشه اصلی بازیتون کپی و جایگزین کنید

قسمت Settings برای تغیر و یا وارد کردن نام بازیکن هست.

میزبان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-هاست (میزبان) چک باکس (تیک) I am the host رو میزنه و بعد گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه Multiplayer کلیک میکنه و منتظر وصل شدن طرف دیگه میشه.

مهمان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-میهمان آی پی محلی (لوکال) میزبان رو در قسمت IP Address وارد میکنه و گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه Multiplayer کلیک میکنه وبه میزبان وصل خواهد شد.

نکته ها:
.نسخه های دست کاری شده بازی ممکنه با این برنامه ناسازگار باشه

.نسخه آپ دیت شده استیم با این برنامه مشکل داره

.شما نیازمند فایل اصلی و اورجینال IW5SP.exe هستید

.این اولین نسخه این برنامه هست و طبعا ایراداتی خواهد داشت و کامل و بی نقص نیست.

منبع : mw2.blogsky.com

لعنت به هرکی که کپی پیست کنه توی سایت در پیت و نووب و نوبنیاد پی 40 ورد p40world :)) عشق است بازی سنتر.

ادمین های عزیز من که نتونستم پست رو یه ویرایش کنید عنوانش رو که "mw3" از قلم افتاده.

آخرین ویرایش:
دوستان یه چند تا نکته واسه اینکه پینگ بازی پایین بیاد و لگ کمتر بشه:

1. از نرم افزار CfosSpeed 7.00 استفاده کنین تا سرعت اینترنت و پینگ رو بهبود بخشه!

2.در تانگل سعی کنین با افرادی بازی کنین که در منطقه ی خاور میانه باشن زیرا پینگ کمتر و بازی روانتر میشه!

3.در هنگام بازی فایروال و اینترنت دانلود منیجر خود را ببندید!

موفق باشین!

سلام دوستان سوال دارم .... اگه بخوام مولتی پلیر بازی کنم از حجم اینترنتم چقدر کم میشه مثلا 2 ساعت بازی کردن 200 ..300 مگابایت یا بیشتر کم میکنه؟؟؟ چطوری میشه توضیح بدید احتیاج به چه سرعتی .. 1 مگ یا با سرعت 100 کیلو بیت هم میشه بازی کرد دقیقا با چه سرعتی خوبه و با مشکل بر نمی خوردم؟؟؟؟ تشکر

سلام دوستان سوال دارم .... اگه بخوام مولتی پلیر بازی کنم از حجم اینترنتم چقدر کم میشه مثلا 2 ساعت بازی کردن 200 ..300 مگابایت یا بیشتر کم میکنه؟؟؟ چطوری میشه توضیح بدید احتیاج به چه سرعتی .. 1 مگ یا با سرعت 100 کیلو بیت هم میشه بازی کرد دقیقا با چه سرعتی خوبه و با مشکل بر نمی خوردم؟؟؟؟ تشکر

والا من كه تو استيم انلاين ميزنم حساب كردم ديدم تو ١.٣٠ فقط ٢٦ مگ دانلود كرد كه عاليه اينم بگم كه يبارم يه ساعت بازي كردم كه ١٨ مگ تقريبا دانلود كرد
واقعا خيلي كم استفاده ميكنه!!!

دوستان ببخشید اینجا سوال می کنم کسی راهی بلده که بشه باهاش چند تا سیستم رو تو گیم نت با لن بهم وصل کرد و با هم مد های مولتی مثل free for all رو بازی کرد ؟! چون شنیدم از داخل خود بازی این کار امکان پذیر نیست و من خودم این بازی رو سیستم ندارم که تست کنم واسه دوستم که گیم نت داره این سوال رو پرسیدم!!

سلام من دانلود کردم ولی کسی ندارم که بیاد بازی کنم باهاش .. کسی میاد با من بازی کنه ای پی بده. بگو کی میای؟

---------- نوشته در 04:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 AM ارسال شده بود ----------

یی سوال هم دارم ای پی همون ای پی باید داد که تو اینترنت ای پیم هست مثلا من رفتم تو گوگل زدم ip .. یا my ip این ای پیو داد .. 87.165.34.97

سلام من دانلود کردم ولی کسی ندارم که بیاد بازی کنم باهاش .. کسی میاد با من بازی کنه ای پی بده. بگو کی میای؟

---------- نوشته در 04:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 AM ارسال شده بود ----------

یی سوال هم دارم ای پی همون ای پی باید داد که تو اینترنت ای پیم هست مثلا من رفتم تو گوگل زدم ip .. یا my ip این ای پیو داد .. 87.165.34.97
نه اون آی پی هست که تانگل بهت میده

سلام تانگل چی از کجا پیداش کنم من تا حالا بازی مولتی پلیر بازی نکردم .. بلد نیستم یکی راهنمایم کنه ممنونم.. و نمیشه مثلا رفت تو قسمت مولتی پلیر و همونجا صبر کرد تا کسی بیاد بازی کنیم باید 2 طرف از هم ای پی داشته باشن

برو تو اینجا یه اکانت برای خودت بساز
بعد تانگل رو از همین سایت دانلود کن
بعد از دانلود و نصب برنامه,برنامشو اجرا کن نام کاربری و پسوردی که که توی سایت میخواستی رجیستر کنی رو وارد کن
صبر کن تا برنامه بالا بیاد بعد از باز شدن برنامه
قسمت چپ برنامه shooter رو انتخاب کن از بین بازیهای شوتر یه روم از call of duyt modern warfare3 رو انتخاب کن
اونجا یه آی پی مجازی بهت میده
حالا اگه میخوای host بشی و یکی بهت join بشه باید ای پی خودت رو بدی به اون طرف تا تو تکنوگاد بزنه
اگه هم خواستی به کسی join بشی باید آی پی اون فرد رو بزنی تو تکنو گاد
ای پی کسی رو هم خواستی بگیری کلیک راست کن رو اسمش بعد گزینه copy ip to clip board رو انتخاب کن
برای آنلاین بازی کردنم باید تکنو گاد و با کرک اصلی بازی رو که بچه ها تو پستای اول گذاشتن به پوشه اصلی بازی انتقال بدی

سلام اقا اکانت ساختم وارد تانگل هم شدم برنامه تانگل روم های زیادی بود برای بازی call of duty و برای خیلی از کشور ها هم روم مخصوص خودشو داشت خیلی هم شلوغ نیست چندتا داخل هر روم.. حالا یی سوال من همین الان خواستم با یکی بازی کنم که امریکا بود ولی اون ولی هر کاری کرد با هم یعنی ایپشود داد مثلا 7.27.166.250 منم ایپو اونو تو تکنو زدم و استارت گیم هم زدم بازی اجرا شد و وارد قسمت مولتی پلیرش شدم و چند بارم تو روم نوشت اون یارو که host هستی ؟؟ من هم host بودم ولی به هم وصل نشدیم چرا وقتی هم بهش گفتم ایرانیم گفت مشکل از پینگت هست ولی الان یی پینگ گرفتم تو testspeed 460 بود.. مشکل از چی؟

---------- نوشته در 06:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 AM ارسال شده بود ----------

خیلی هم ممنون از کمکتون یی دنیا تشکر ..

---------- نوشته در 06:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:28 AM ارسال شده بود ----------

الان دیدم که تو خود همین تانگل هم وقتی موس روی اسم خودت و دیگر کاربران میگری پینگتو نشون میده مال من 593 هست

---------- نوشته در 06:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 AM ارسال شده بود ----------

اینم یی عکس وقتی وارد میشم ولی کسی نیست؟ شایدم سرکارم میزارن و نمیان...؟؟

68959880705071084163.jpg

سلام اقا اکانت ساختم وارد تانگل هم شدم برنامه تانگل روم های زیادی بود برای بازی call of duty و برای خیلی از کشور ها هم روم مخصوص خودشو داشت خیلی هم شلوغ نیست چندتا داخل هر روم.. حالا یی سوال من همین الان خواستم با یکی بازی کنم که امریکا بود ولی اون ولی هر کاری کرد با هم یعنی ایپشود داد مثلا 7.27.166.250 منم ایپو اونو تو تکنو زدم و استارت گیم هم زدم بازی اجرا شد و وارد قسمت مولتی پلیرش شدم و چند بارم تو روم نوشت اون یارو که host هستی ؟؟ من هم host بودم ولی به هم وصل نشدیم چرا وقتی هم بهش گفتم ایرانیم گفت مشکل از پینگت هست ولی الان یی پینگ گرفتم تو testspeed 460 بود.. مشکل از چی؟

---------- نوشته در 06:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:27 AM ارسال شده بود ----------

خیلی هم ممنون از کمکتون یی دنیا تشکر ..

---------- نوشته در 06:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:28 AM ارسال شده بود ----------

الان دیدم که تو خود همین تانگل هم وقتی موس روی اسم خودت و دیگر کاربران میگری پینگتو نشون میده مال من 593 هست

---------- نوشته در 06:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:37 AM ارسال شده بود ----------

اینم یی عکس وقتی وارد میشم ولی کسی نیست؟ شایدم سرکارم میزارن و نمیان...؟؟

68959880705071084163.jpg
با این پینگی که داری نمیتونی با یه آمریکایی بازی کنی
باید با بچه های خودمون بازی کنی چون تو بازی لگ میندازه
وقتی هم میخوای هاست بشی باید سرعت بالایی داشته باشی
در ضمن وقتی هاست میشی نمیخواد ای پی کسی رو تو تکنو وارد کنی فقط تیک هاست رو تو تکنو میزنی و وارد میشی اون طرف که میخواد بخت join بشه باید آیپی تو رو بزنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or