(Call of Duty - Modern Warfare 3 Multiplayer (Lan Party

خب
دوستان با این کرک جدیدی شما میتونید این بازیرو تحت شبکه قسمت های Spec Ops و Survival
رو بازی کنید.

نیازمند نتفریم ورک 4 و نسخه اورجینال بازی هست و روی سایر نسخه ها امکان اجرا نشدن وجود داره.

mw3_lan.jpg

دقیقا قبل از انتشار توی سایت های فارسی کلی گشتم و هیچ اثری نبود،برای اولین بار این آموزش رو میزارم دوستان بیاید کپی کنید و یه کم دست کاری به اسم خودتون بزنید توی فروم ها و بلاگ و ....
007.gif

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید ورژن 1.3

برای دانلود میتونید از این لینک استفاده کنید ورژن 1.2

برای دانلود رنک 55 در قسمت سینگل پلیر از این نرم افزار میتونید استفاده کنید.توضیح اینکه فقط باید مسیر پوشه players2 رو به نرم افزار بشناسونید.

رمز: mw2.blogsky.com

رمز فایل فشرده: mw2.blogsky.com

برای انجام بازی مراجل زیر رو طی کنید:

فایل های موجود رو در پوشه اصلی بازیتون کپی و جایگزین کنید

قسمت Settings برای تغیر و یا وارد کردن نام بازیکن هست.

میزبان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-هاست (میزبان) چک باکس (تیک) I am the host رو میزنه و بعد گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه Multiplayer کلیک میکنه و منتظر وصل شدن طرف دیگه میشه.

مهمان:
1- فایل TeknoMW3.exe رو اجرا کنید.

2-میهمان آی پی محلی (لوکال) میزبان رو در قسمت IP Address وارد میکنه و گزینه Start Game رو میزنه.

3-در محیط بازی روی گزینه Multiplayer کلیک میکنه وبه میزبان وصل خواهد شد.

نکته ها:
.نسخه های دست کاری شده بازی ممکنه با این برنامه ناسازگار باشه

.نسخه آپ دیت شده استیم با این برنامه مشکل داره

.شما نیازمند فایل اصلی و اورجینال IW5SP.exe هستید

.این اولین نسخه این برنامه هست و طبعا ایراداتی خواهد داشت و کامل و بی نقص نیست.

منبع : mw2.blogsky.com

لعنت به هرکی که کپی پیست کنه توی سایت در پیت و نووب و نوبنیاد پی 40 ورد p40world :)) عشق است بازی سنتر.

ادمین های عزیز من که نتونستم پست رو یه ویرایش کنید عنوانش رو که "mw3" از قلم افتاده.

آخرین ویرایش:

GRANDOLDERWOLF

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
چرا دیگه دقیقا سینگل پلیر 2 نفره رو میشه تحت شبکه ازی کرد.تحت شبکه بازی کردنش کاملا تست شده و مطمئن هست اما طریقه اش اینه که روی مولتی کلیک کنی.حالا باز اگه منظورتو نگرفتم یا سوال چیز دیگه ای بوده بگو.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام دوستان من این تکنوگاد رو ریختم و وقتی میرم تو بازی بعنوان میهمان در قسمت مولتی پلیر می نویسه Joining و صبر میکنم هیچ اتفاقی نمی افته!!!!

khashaiar

کاربر سایت
Jan 22, 2011
30
نام
خشایار
این چیزی که شما گفتی برای مولتی پلیر بازی کردن 2تا سیستم کنار همه یا اینکه اینترنتی با یه کشور دیگه بازی کنم؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من که lan کردم سیستم دوم که میخواد جوین بشه تو همون joining میمونه !!!! اگه تو خود سایت teknogods هم برید خیلی ها همین مشکل رو دارند پس باید فقط صبر کنید

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
اسم تاپیک رو درست کنید ... [h=2]آموزش بازی آنلاین و تحت شبکه (LAN)[/h]واقعا معلوم نیست در مورده چه بازیه

GRANDOLDERWOLF

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
عرضم حضورتون که بنده دسترسی ندارم که اسم تاپیک رو عوض کنم توی همون پست اول هم گذاشتم که ادمین های عزیز انجام بدن این کار رو اما ظاهرا خبری نیست از ادمین ها
تحت لن و بدون اینترنت این بازی تست شده و شما قطعا مشکل از ورژن بازیتون هست.گرچه نمیخوام دروغ بگم که خودم تست کردم ،نه نکردم اما تکنو گاد تست شده بیرون داده و قطعا کار میکنه.باید ورژن و فایل های بازیتون رو هماهنگ با این بازی کنید یا به قول دوستمون صبر کنیم.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
عرضم حضورتون که بنده دسترسی ندارم که اسم تاپیک رو عوض کنم توی همون پست اول هم گذاشتم که ادمین های عزیز انجام بدن این کار رو اما ظاهرا خبری نیست از ادمین ها
تحت لن و بدون اینترنت این بازی تست شده و شما قطعا مشکل از ورژن بازیتون هست.گرچه نمیخوام دروغ بگم که خودم تست کردم ،نه نکردم اما تکنو گاد تست شده بیرون داده و قطعا کار میکنه.باید ورژن و فایل های بازیتون رو هماهنگ با این بازی کنید یا به قول دوستمون صبر کنیم.
دوست گرامی اگر مایل به انجام تست هستید میتونیم با هم قرار بزاریم با هاماچی یه تستی کنیم شاید تونستیم به هم وصل شیم

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان تست شد و 100% جواب میده فقط چند تا نکته باید بهتون بگم:
1- رنج ip واسه دو دستگاه باید (170.*.*.*.* - 230.*.*.*) باشه یعنی فعلا نمیشه از طریق هاماچی یا تانگل بازی کرد باید صبر کنید تا نسخه بعدی از teknogods منتشر بشه
2-سیستم دوم که میخواد جوین بشه (مثلا میخواد به 192.168.1.4 وصل بشه باید در اون کادر به صورت 192.168.001.004 وارد بشه) حتما باید به طریق بالا ip رو وارد کنه
3- باید teknogods.ini در دو سیستم با هم فرق داشته باشه (حالا میل خودتون تو یکی از سیستم ها این فایل رو باز کنید و اون عدد که جلود id نوشته رو عوض کنید مثلا اینجوری کنید
[Settings]
Name=yourname
ID=00010001
نکته : حتما از hotfix استفاده کنید تا یه وقت به مشکلات عجیب غریب برنخورید
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر