Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
مرحله موزه آخر برا چی هست؟ و چطور رد میشه؟
چرا وقتی بازی رو در سینگل کامل میکنی 87 درصد هست؟ چطور میشه 100 درصد؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
میشه بگید که مرحله ای که تو برف هست چندمین مرحلش هستش؟
دومین مرحله...
اون فکر کنم یه چیز تو مایه های Credits باهش....خب مثلا اگز Veteran رو بری چند درصد پر میشه...و اگر تمام Intel هارو پیدا کنی 100 میشه...

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
واقعا بازی شاهکاری بود و خوشحالم از اینکه xbox دوستم رو قرض گرفتم تا این بازی رو تموم کنم اما به نظرم این بازی حتما ارزش خریدن رو ps3 رو داره .
کسایی که بازی رو تموم کردن بخونن :
یه سوال داشتم کشتار فرودگاه مسکو به دست ماکاروف در واقع زیر سر جنرال Shepherd بوده ؟ دلیل اینکه Shepherd جنگ رو شروع کرد دقیقا چی بود ؟
یعنی فقط می خواست حس میهن پرستی رو در مردم ایجاد کنه و سربازای داوطلب بیشتری داشته باشه ؟ چه دلیلی داشت Shepherd که Ghost و Roach
رو بکشه ؟ آیا می ترسید به وسیله اطلاعات دانلودیکه roach آورد ارتباطش با ماکاروف رو بشه ؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان مرحله موزه رو حتما بريد(داستان رو كه لو نداد):biggrin1:
رو يه ميز كه بريد يه دكمه هست نوشته don't press this button اينو بزنيد اتفاق زيبايي ميفته. فقط اسلحه هايه خوب و با مهمات پر برداريد.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
رو يه ميز كه بريد يه دكمه هست نوشته don't press this button اينو بزنيد اتفاق زيبايي ميفته. فقط اسلحه هايه خوب و با مهمات پر برداريد.
جالب بود من بار اولم بود رفتم تو موزه...فکر میکردم همون Credits رو نشون میده!اولین کار این کار انجام دادم که به قول شما اتفاق بسیار زیبایی افتاد!بار دوم همرو قبلش کشتم بعد اون دکمه رو زدم!:D

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
من الآن مرحله ای که اولش باید ماهواره رو کنترل کنی هستم،واقعاً از لحظه لحظه ی بازی لذت میبرم...
میخوام یه دستگاه مد نشده بگیرم!بدون شک بازی که برا MP میگیریم فقط و فقط MW2...واقعاً بازی توپیه...

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
واقعا بازی شاهکاری بود و خوشحالم از اینکه xbox دوستم رو قرض گرفتم تا این بازی رو تموم کنم اما به نظرم این بازی حتما ارزش خریدن رو ps3 رو داره .
کسایی که بازی رو تموم کردن بخونن :
یه سوال داشتم کشتار فرودگاه مسکو به دست ماکاروف در واقع زیر سر جنرال Shepherd بوده ؟ دلیل اینکه Shepherd جنگ رو شروع کرد دقیقا چی بود ؟
یعنی فقط می خواست حس میهن پرستی رو در مردم ایجاد کنه و سربازای داوطلب بیشتری داشته باشه ؟ چه دلیلی داشت Shepherd که Ghost و Roach
رو بکشه ؟ آیا می ترسید به وسیله اطلاعات دانلودیکه roach آورد ارتباطش با ماکاروف رو بشه ؟

اگر به آخر بازی توجه کنید، ژنرال شفر می گه توی جنگ قبلی 200 هزار نفر از سربازام رو به خاطر سیاست امریکا از دست دادم. اما هیچ کس به روی خودش هم نیاورد. حالا من می خوام انتقام سربازم رو بگیرم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ديشب 3 تا مرحله بازي كردم بالاخره خيلي عالي بود ! اون مرحله No Russian رو من از همه بيشتر كشتم ! اون 4 تا كم آورده بودن :biggrin1: خدايا خودت مارو ببخش .
خلاصه اينكه خيلي حال داد !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اين افراد ما چرا مثل هويج ميمونن ؟! يارو ميره تو دل دشمن بعد يوهو ميبيني داره برميگرده :biggrin1: يا مثلا يكي از افراد دشمن پشت ميله ها كاور گرفته بود اينا نميتونستن بزننش ! فقط ميله هارو ميزدن ! آخرش خودم يكي زدم تو سرش . اما هرچي ميرم جلوتر بازي جذاب تر ميشه ! خيلي عالي ساختنش . يه سري صحنه هاش فوق العادن ! موزيك بازي هم كه خيلي زيباست .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
موزيك بازي هم كه خيلي زيباست .
داداش من وقتی استاد Hans Zimmer سازنده باشه معلومه که شاهکار میشه!اون تیکه که موشک میره هوا رو یه نگاه بندازین!ببینید چه آهنگ بی نظیری داره!فوق العاده هستش!

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
شماره جدید cod لقب پرفروش ترین بازی تاریخ در روز اول را به دست آورد
این بازی توانسته در عرض 24 ساعت نزدیک به 4/7 میلیون نسخه در آمریکا کانادا و انگلیس بفروشد که رکورد قابل توجهی است و 310 میلیون دلار به جیب اکتیویژن سرازیر کرده
رکورد قبلی مربوط به جی تی ای 4 با 3/6 میلیون نسخه البته در همه مناطق دنیا در یک روز
پر فروش ترین فیلم هالیوودی در روز اول شوالیه تاریکی با 158 میلیون دلار در آمد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر