Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا یه سوال!میگم 50Cent هم توی این بازی هست؟!جالبه توی IMDB زده توی Cast ها بوده!
و یه چیز دیگه!
اونم اینه که این Ghost همون Gaz هست دیگه؟!چون اینم گویندهاشون یکیه!:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
آقا یه سوال!میگم 50Cent هم توی این بازی هست؟!جالبه توی IMDB زده توی Cast ها بوده!
و یه چیز دیگه!
اونم اینه که این Ghost همون Gaz هست دیگه؟!چون اینم گویندهاشون یکیه!:D

تا اونجا که میدونم، صدای ایشون در بازی هستش، مثل دادن دستور ها تاکتیکی

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
ببخشید که اینو میپرسم
من رو پی سی انجام دادم میخواستم بدونم که بعد از اومدن لوگوی اینفانتری دمویی چیزی نشون میده؟؟

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
غم انگیز، کوتاه و زیبا بود.
Veteran هم خیلی آسون شده بود.
اما بخش رنجرز جذابیتش کمتر از مامورت های رچ بود.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ببخشید که اینو میپرسم
من رو پی سی انجام دادم میخواستم بدونم که بعد از اومدن لوگوی اینفانتری دمویی چیزی نشون میده؟؟
نه دوست عزیز هیچ دمویی نداره تا زمانی که وارد قسمت داستانی بازی بشی.....;)

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
من نمی فهمم این چه بحثیه؟
می خواهید امریکایی ها بشینن بازی بسازن بعد بگن روسیه قوی تره؟
تا حالا شده فیلم های جنگ ایران و عراق رو که عراقی ها ساختن ببینید؟ همش توش نشون میدن که ایرانی ها دارن فرار می کنن.
این یه چیز طبیعی هست.
بعدشم الآن برای نابودی بیش از 1000 بار کامل کره زمین بمب اتمی وجود داره. حالا یه اسکول مثل زخائف یا بن لادن. فرقش چیه؟ به جای اینکه گیم پلی بازی رو نقد کنید می گید چرا امریکا بهترین ارتشدنیاست توی بازی؟
شما ها که پول بازی رو هم به اکتیویژن ندادید. ایراد هم می گیرید؟ از امریکا خوشتون نمی یاد؟ کسی زورتون نکرده بازی نکنید.
همش می خوان همه چیز رو به سیاست ربط بدن. بابا 10 دقیقه بازی کنید ولی بازی کنید. نه اینکه چرا الآن این گفت.
محض اطلاع همه دوستان mw1 یکی از معدود بازی هایی بوده که توش خلیج فارس نوشته شده بود.
تنها انتقاد من به بازی زمان کوتاهش بود. اما بعضی ها موضوع رو انقدر سخیف می کنند که چرا فلان دیالوگ رو تو بازی گفته؟ لطف کنید برید شمشیر نادر بازی کنید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
عجب پست خفنی:biggrin1:
بهترین اول شخص قرنو درک نکردن.فقط میگن چرا گفته ما قویترین ارتش دنیاییم:-"تازشم اصلا دروغ نگفته:-"

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
کسی زحمت Achievment Guide رو نمی کشه ؟
اصلا اچیومنت دهی باز چجوره ؟

مثل اکثر بازی ها با تموم کردن هر مرحله یه اسکور میده. اما همه مراحل ندارن. اگه روی وتران برید یه اچیومنت 25 تایی هم میده.
بقیش هم برای پیدا کردن اینتل هاست که ارزش نداره. چون کلا 20 پوینت داره و فکر کنم اگه مثل من بخواهید برای این 20 پوینت 45 تا اینتل رو پیدا کنید بازیتون روی وتران حدود 29 ساعت طول بکشه. البته من از گاید استفاده نکردم و خودم گشتم که احتمال مردن رو زیاد کرد.
بقیه اسکور ها توی اسپشال اوپس هست که ستاره میده.
مابقی اشیومنت ها هم تکنیک هست. مثلا بدون مردن 5 تا دشمن رو با 5 تا اسلحه متفاوت بکشید.
اگه ترجمه کامل رو می خواید می تونم امشب برم پای دستگام ترجمه کنم.

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
شنیدم یه قسمت از بازی باید ایرانیهارو بکشی حقیقت داره؟

نه عزیزم. هیچ کجا، هیچ جا و هرگز حتی ایرانی های مهاجر و یا تبعه و یا هر جنبنده ای که به ایران و یا ایرانی ها ربط داشته باشه در بازی نیست و از ایران هم حتی توی نقشه نام برده نمی شه.
البته خاطر نشان کنم یکی از مدیران ارشد اکتیویژن ایرانی الاصل هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر