Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چی میشد Split screen بازی به صورت داستانی مثل قسمت تک نفره میشد؟
میخواستم با برادرم دوتایی باهم بریم کلی حال کنیم :biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,552
نام
امیر
چی میشد Split screen بازی به صورت داستانی مثل قسمت تک نفره میشد؟
میخواستم با برادرم دوتایی باهم بریم کلی حال کنیم :biggrin1:

داستانی MW همیشه به خاطر زیبا بودن روایتی و کلا حوادثی که در داستان پیش می یاد همیشه برای یک شخصیت طراحی میشه و Co op کلا نداره. مطمئن باش Special Ops از Co op هم برای دونفره بیشتر حال میده.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب منم بازی رو گرفتم!واقعا شاهکاره!بی نظیره!لامصب معلوم نیست فیلمه چیه!توی فیلم هم نمیتونم همچین صحنه های سینمایی رو پیدا کنیم!عالی بود عالی!:D گرافیک بازی که زیاد تغییری نکرده ولی خب همینم واقعا عالیه!در کل شاهکاره!
اون صحنه ی Snowmobile (درست نوشتم؟!) سواریش میتونم بگم یکی از بهترین تیکه های Gameـی زندگیم بود!

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب منم بعد از چند ساعت بازی کردن به نظرم دارم MW رو با مخلفات اضافه بازی میکنم.
هیچ نکته مثبت جدیدی تو بازی نیست :biggrin1: جدا نمیدونم IW چی خیال کرده که اینقدر از بازیش تعریف میکرد بازی از لحاظ صحنه های سینماتیک واقعا بی نظیر ولی کلا اگر این تیپ روایت رو از MW2 بگیرن باید بره باقالی پاک کنه! گرافیکش که کاملا و به طور واضح از WaW پایین تر یه درخت تو بازی تکون نمیخوره جلوه ی خونش هم که ته جذابیت اون افکت آبش هم که هیچی نگم تیر میزنی آب از چند متر بالاتر از سطح دریاچه بلند میشه.

فقط یکی پاچیدن خون تو صفحه من خیلی مجذوب کرد یکی هم وقتی نارنجک چند متریت میترکه یا مثلا پشت یک چیزی سنگر میگیری خاک میپاچه تو صفحه که اینم متحیر کننده بود برام.

البته این که میشه به طور همزمان دو اسلحه رو دست گرفت شدیدا فاز میده :love: اما این مسئله گرافیک من خیلی اذیت کرد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من نمیدونم چرا میگین گرافیک بازی تغییر نکرده من تو همون صحنه اول تو مرحله ی آموزشی که تو کمپ دارن بسکتبال بازی میکنن کفم برید واقعا زیبا کار شده . در ضمن گیم من وقتی انداختم تو دستگاه آپدیت اینا نخواست که پروفایل اینا سیاه بشه . همینطور رفت تو بازی .(اگه حرفایی که زدم sp بود ببخشید دیگه تکرار نمیشه)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اوه ببخشید نمیدونستم شما منتقد سینمایی. بله رنگ بندی یکی از مهمترین جنبه های جذاب شدن جوه بازیه بعدشم شما اصلا حواست هست داستان کیلزون کلا در یه سیاره ی دیگه بود پس نباید انتظار جو زمین رو داشت. از هرکی که این 2بازی رو کرده باشه هم بپرسی ( غیر از شما) همین نظر رو داره.فرق این 2بازی مثله اینه که کیلزون 2 نگاتیو داشته باشه اما mw2 نه.

وقتی داری میگی کیلزون تو یه سیاره دیگه بوده پس چرا اومدی اینجا مقایسشون میکنی ؟! در ضمن لازم نکرده نظرات منتقدانه و حرفه ای خودتونه اینجا با مقایسه های بی ربط و بی سر و ته توی این تاپیک لحاظ بفرمایید . نظری راجع به این بازی داری بگو وگرنه بی خود تاپیک رو منحرف نکن .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب منم بعد از چند ساعت بازی کردن به نظرم دارم MW رو با مخلفات اضافه بازی میکنم.
هیچ نکته مثبت جدیدی تو بازی نیست :biggrin1: جدا نمیدونم IW چی خیال کرده که اینقدر از بازیش تعریف میکرد بازی از لحاظ صحنه های سینماتیک واقعا بی نظیر ولی کلا اگر این تیپ روایت رو از MW2 بگیرن باید بره باقالی پاک کنه! گرافیکش که کاملا و به طور واضح از WaW پایین تر یه درخت تو بازی تکون نمیخوره جلوه ی خونش هم که ته جذابیت اون افکت آبش هم که هیچی نگم تیر میزنی آب از چند متر بالاتر از سطح دریاچه بلند میشه.

فقط یکی پاچیدن خون تو صفحه من خیلی مجذوب کرد یکی هم وقتی نارنجک چند متریت میترکه یا مثلا پشت یک چیزی سنگر میگیری خاک میپاچه تو صفحه که اینم متحیر کننده بود برام.

البته این که میشه به طور همزمان دو اسلحه رو دست گرفت شدیدا فاز میده :love: اما این مسئله گرافیک من خیلی اذیت کرد.
کاملا باشما موافقم بازی بینقص هست ولی من انتظارداشتم یه تغییرات مثبتی ببینم توش که نشد متاسفانه البته همش تقصیره اکتیویژن هست که انتظارات رو بالا برده:biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من نمیدونم چرا میگین گرافیک بازی تغییر نکرده من تو همون صحنه اول تو مرحله ی آموزشی که تو کمپ دارن بسکتبال بازی میکنن کفم برید واقعا زیبا کار شده . در ضمن گیم من وقتی انداختم تو دستگاه آپدیت اینا نخواست که پروفایل اینا سیاه بشه . همینطور رفت تو بازی .(اگه حرفایی که زدم sp بود ببخشید دیگه تکرار نمیشه)
من چیزی درباره KZ2 نگفتم این بازی رو هم بازی نکردم.
اما من یک سری چیز هایی رو برای خودم ملاک گرافیک قرار میدم مثل افکت آب یا جلوه خون یا تخریب پذیری یا فیزیک خوب و... پیشنهاد میکنم شما هم اینکار بکنید!!! این به این دلیل هست که بازی ای که میکنم رو تحلیل میکنم و نه اینکه یک صحنه خیلی جذاب از بازی ببینم و بعد شروع کنم به به و چه چه کنم، شما WaW رو قاعدتا باید بازی کرده باشی یکی از ریز ترین نکات گرافیکی این بازی این بود که دشمن ها بعد از کشته شدن اگر بهشون تیر میزدی باز هم بدنشون عکس العمل نشون میداد ولی توی این بازی به 8 تا جسد تیر زدم ولی خاک بلند شد :biggrin1: بعد با یک تیر بار شروع کردم به آب شلیک کردن نکته جالبی دیدم!!! آب فوران کرد ولی یک کم با سطحش فاصله داشت مثلا آب در 3 متری بود ولی فوران از 4 متری شروع میشد :biggrin1:. تخریب پذیری که دیگه خیلی عالی و معرکه است!. توی WaW میزدی درخت رو میاوردی یا وقتی یک نگاه به محیط مینداختی تمام گل و گیاها حرکت می کردن حالا در MW2 شما یک صحنه رو ثابت نگه دار انگار داری عکس میبینی هیچ درختی تکون نمیخوره هیچ برگی تکون نمیخوره حالا وسط جنگ توی FC2 یک نارنجک مینداختی تک تک برگ ها می ریخت.خیلی از این نکات توی سال 2007 در بازی ای به اسم Halo 3 که همه از گرافیکش بد میگفتن رعایت میشد.
درباره انیمیشن های بازی که همه اونها ها مربوط به MW میشه بدون استثنا با این تفاوت که تعدادی انیمیشن تعویض اسلحه و... اضافه شده. این مسئله که جزئیات تو محیط زیاد هست و... هم دلیل قانع کننده ای نیست چون در WaW هم همچین جزئیاتی رو میدیدیم. منی که اصلا با WaW حال نکردم تو مسائل گرافیک کاملا WaW رو برتر از MW2 میدونم.
کاملا باشما موافقم بازی بینقص هست ولی من انتظارداشتم یه تغییرات مثبتی ببینم توش که نشد متاسفانه البته همش تقصیره اکتیویژن هست که انتظارات رو بالا برده:biggrin1:
دقیقا موافقم، بازی بی نقصه ولی تغییرات خیلی چشم گیری نسبت به MW نکرده و از لحاظ گرافیکی هم نسبت به WaW کاملا واضح که پس رفت داشته.

تمام گرافیکی که تو بازی دیدم از لحاظ بصری قابل درک بودن ولی از لحاظ تکنیکی کاملا داغون تشریف داشتن.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گرافیکش که کاملا و به طور واضح از WaW پایین تر یه درخت تو بازی تکون نمیخوره جلوه ی خونش هم که ته جذابیت اون افکت آبش هم که هیچی نگم تیر میزنی آب از چند متر بالاتر از سطح دریاچه بلند میشه.

ببین حرفی را میزنید لطفا منطقی بزنید تو گیم پلی سریعی مثل mw2 شما انتظار داری درخت هم برات تکون بخوره؟! اصلا تو فرصتش را داری تا این کار را کنی ؟ چرا از اون نکات مثبت فراوانش نمیگی .

من قبلا هم گفتم بعضی از شما وقتی میخواید به گرافیک بازی قضاوت کنند با عکس البوم اشتباه میگیرن . اگه MW2 اشکالاتی داره در زمینه گرافیک در عوض خیلی بیشتر حسن داره که شما اونو نمیبینید . تو بعضی از بازی ها ممکنه یه اتفاق یه انفجار رخ بده ولی بازی هایی مثل MW2 ممکنه دهها انفجار همزمان کنارت رخ بده چندین تا موشک اینور اونور بشن با دودهاش و نورپردازی های و ....... لازم به خودش چندتا هیلیکوپتر جلوی چشمت منفجر بشه چندتا ماشین جلوی چشمت انفجار پیدا کنه و ......... وقتی بازی ساز میخواد این عناصر را تو بازی حفظ کنه از طرف دیگه لازم به یه نرخ فریم ثابت هم داره . بعد تعداد دشمنان با اون هوش مصنوعی و.. دارن جدا روی سخت افزار فشار میاره و این ها همه در فریم بالاتر از 30 برات اجرا میشه اونم هیچ افت فریمی .
این نکاتی که گفتم نصفش هم تو بازی های دیگه نیست و حتی شاهکار کنند در 30 فریم اجرا میشن هر چند که مکنه از لحاظ بصری بهتر باشند . وقتی بازیساز بخواد این همه عناصر را تو بازی جا بده ممکنه بعضی چیز ها را هم حذف کنه و یا کمترش کنه .

حالا شما به چی ها توجه میکنی با خودت ولی به نظره من گرافیک بازی برای چنین سبکی فوق العادست . اینو بگم تو هر بازی نباید تصویر را ثابت نگه داری و نظاره کنی تا چی میبینی چون این نوع قضاوت ته بی منطقی است !

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
دوستان یک سوال دلشتم که اگه تکراری بود شرمنده!
میگم این third person فقط واسه online هست؟ یعنی اصلا تو single player نمیشه tps بازی کرد؟
ممنون میشم یک توضیح مختصری بدین.
ممنون

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان یک سوال دلشتم که اگه تکراری بود شرمنده!
میگم این third person فقط واسه online هست؟ یعنی اصلا تو single player نمیشه tps بازی کرد؟
ممنون میشم یک توضیح مختصری بدین.
ممنون
بله، دارای دو Mode مجزاست که مربوط به قسمت MultiPlayer میشه و هیچ تداخلی با Single Player نداره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
سلام!
خب من چند تا مرحله باز کردم و هنوز تو شوک به سر می برم :D واقعا بازی بی نظیره، گیم پلی استثنایی کار شده. انفجارها هم فوق العاده زیبا و جذاب هستند. موقع بازی کردن انگار آدم خودش وسط میدون جنگ هست (نه اینکه زیاد تو میدون جنگ بودم :D) بازی اینقدر جذابه که آدم دلش نمیاد زود تمومش کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر