Call of Duty: Ghosts | PC

بلاخره بعد از شایعات فراوان نسخه جدید بازی به نام Call of Duty: Ghost تایید شده
بازی در تاریخ 5 نوامبر 2013 عرضه میشود و سازنده بازی نیز Infinity Ward خواهد بود
به محض اطلاعات ازاز سوی Activision و Infinity Ward سمت تاپیک به روز خواهد شد

پس از شایعات فراوان، شرکت Activision نسخه ی بعدی فرانچایز بیلیون دلاری خود یعنی Call of Duty را معرفی نمود، عنوان Call of Duty: Ghosts، سری بعدی آن است که برای Xbox 360 ،PS3 و PC، به همراه کنسول های نسل
بعدی در تاریخ 5 November امسال عرضه خواهد شد. خبری از تایید نسخه ی Wii U نیست.

نسخه ی نسل بعدی این بازی از یک موتور کاملا جدید بهره می برد، در حالی که موتور تمامی نسخه های این بازی از سال 2005 تاکنون فقط شاهد تغییرات اندک و سالانه بوده است.

اذعان دارند که نسخه ی چهارم Modern Warfare در دستان Infinity Ward باقی است.
آقای Mark Rubin، تهیه کننده ی Infinity Ward می گوید: تیم ما کنسول های نسل بعدی را دیده اند که به عنوان یک فرصتی مناسب، برای شروع یک قسمت جدید شروع می کنیم."
وی افزود: "ما یک نام تجاری ، یک موتور بازی سازی، و ایده هایی جدید به همراه تجربه های نو برای طرفدارانمان می سازیم."

Activision نسخه ی نسل بعدی این بازی بعلاوه ی موتور جدید شرکت خود را در طی مراسم رونمایی کنسول بعدی شرکت Microsoft، یعنی در تاریخ 21 May معرفی خواهد کرد
با تشکر از ɑidɐn عزیز

آخرین ویرایش:

vahid123

کاربر سایت
Aug 3, 2006
26
سلام.......
خواستم یه نکته ای رو راجع به این بازی بگم.........
من خودم تا موقع عرضه این بازی یک از طرفداران پرو پا قرص این بازی بودم........میتونم به جرات بگم من سالی 2 الی 3 تا بازی میگیرم که یکیش 100 درصد کال بوده....
ولی موقع عرضه بازی و اون سیستم حداقل (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) برای اجرای بازی واقعا دید من رو نسبت به این بازی تغییر داد........این سیستم مورد نیاز یک لوس بازی و یک حرکت کثیفی بیشتر نبوده........دوستانی که بازی کردن حتما تایید میکنند که بازی با سیستم خیلی خیلی پایینتر میتونسته ران بشه...........
الان بعد از یک هفته سرو کله زدن و مصرف کلی حجم و وقت و ...........و اجرا نشدن بازی، کلا یه حس بدی به این عنوان پیدا کردم............
میان مینویسن حداقل 6 گیگ رم برای اجرای بازی لازمه و بعد چند روز یه پچ رسمی میدن که با کمتر از 6 گیگ هم اجرا میشه........

واقعا درسته..بنده تا آخرین حد گرافیک رو بردم بالا...باور کنید دقیقا در حد بازی های سطح پایین بود گرافیک!!! سایه های اجسام..تکسچرها و .. همگی واقعا عذاب آور بودن..مطمئن باشید کرکرها بزودی راه حلی برای اجرای این بازی در پایین ترین سیستم ها پیدا میکنن..چون دقیقا در حد بازی هایی هست که مثلا در سال 2009 یا 2008 منتشر شدن!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
واقعا درسته..بنده تا آخرین حد گرافیک رو بردم بالا...باور کنید دقیقا در حد بازی های سطح پایین بود گرافیک!!! سایه های اجسام..تکسچرها و .. همگی واقعا عذاب آور بودن..مطمئن باشید کرکرها بزودی راه حلی برای اجرای این بازی در پایین ترین سیستم ها پیدا میکنن..چون دقیقا در حد بازی هایی هست که مثلا در سال 2009 یا 2008 منتشر شدن!!
البته اجرا با بالاترین حد تسکچرها 5 گیگ رم نیاز داره و بنده خداها دروغ نگفته بودن ولی خب الکی سنگین شده بود و این کم کاری یا عدم بهینه سازی رو نشون میده

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
22 گیگ بازی بعد از 1 ساعت در 5 ثانیه تبدیل به 0 و 1 شد رفت به زباله دانی هارد دیسک :-&
هیچی BF نمیشه خدایی دمش گرم

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
واقعا تصورش سخته که کسی که با سینگل CoD حال نکرده از سینگل بتل اینقدر خوشش اومده باشه! خدایی هر جور بخوای حساب کنی سینگل CoD فرسنگ ها جلوتره! همونطور که همه ی منتقد ها هم گفتن!

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
واقعا تصورش سخته که کسی که با سینگل CoD حال نکرده از سینگل بتل اینقدر خوشش اومده باشه! خدایی هر جور بخوای حساب کنی سینگل CoD فرسنگ ها جلوتره! همونطور که همه ی منتقد ها هم گفتن!

دقیقا

دوستان عادت کردند همه چیز را بمالونن تو هم

تنها ایرادی که همه جا به COD گرفته میشه همین نبود گرافیک تازه نفس هستش

دیگه همین را چماق کردند میکوبند بر سری این بازی

وگرنه در مابقی قسمتها ( داستان ، گیم پلی سریع و اتشین ) همچنان COD حرف اول را میزند

قبلا هم عرض کردم ما بازی کپی انجام میدیم انتظار هم داریم مثل هلو جواب بده!!

واقعا خنده دار است ، گیریم که کپی COD امسال با سالهای دیگر فرق دارد و فراتر از یک کپی کرک ساده است

باید همین را بهانه کنیم و بیشتر تو سر بازی بزنیم

والا بلا شما برید سیستم را ارتقاء بدید بعد اگر مشکل داشتید بیائید بگید بالای چشمت ابرو

بیشتر قیل و قال پیرامون بازی بر میگردد به همین نبود رم و گرافیک مورد نیاز

آخرین ویرایش:

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
دقیقا

دوستان عادت کردند همه چیز را بمالونن تو هم

تنها ایرادی که همه جا به COD گرفته میشه همین نبود گرافیک تازه نفس هستش

دیگه همین را چماق کردند میکوبند بر سری این بازی

وگرنه در مابقی قسمتها ( داستان ، گیم پلی سریع و اتشین ) همچنان COD حرف اول را میزند

قبلا هم عرض کردم ما بازی کپی انجام میدیم انتظار هم داریم مثل هلو جواب بده!!

واقعا خنده دار است ، گیریم که کپی COD امسال با سالهای دیگر فرق دارد و فراتر از یک کپی کرک ساده است

باید همین را بهانه کنیم و بیشتر تو سر بازی بزنیم

والا بلا شما برید سیستم را ارتقاء بدید بعد اگر مشکل داشتید بیائید بگید بالای چشمت ابرو

بیشتر قیل و قال پیرامون بازی بر میگردد به همین نبود رم و گرافیک مورد نیاز

من با همون سیستمی که تو امضام هست اجرا کردم
فقط کلمه افتضاح لایق بازیه و بس .
چه به لحاظ داستانی چه گیم پلی چه گرافیک که راجع به این آخری صحبت نکنیم ، هیچ حرفی برای گفتن نداشت .

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
من با همون سیستمی که تو امضام هست اجرا کردم
فقط کلمه افتضاح لایق بازیه و بس .
چه به لحاظ داستانی چه گیم پلی چه گرافیک که راجع به این آخری صحبت نکنیم ، هیچ حرفی برای گفتن نداشت .

عرض کردم شما دنبال گرافیک نسل بعد و بتلفیلد هستید پس COD سال بعد هم به مزاجتان خوش نمیاد (همان چماق معروف)

گرافیک بازی نسبت به قسمتهای قبل پیشرفت خوبی داشت جزئیات بازی در بعضی مراحل خیلی بیشتر و جلو تر از رقیب خودش بود !

شما اگر داستان این بازی را افتضاح میدونی به بتلفیلد دیگر چه باید گفت !!!

گیم پلی این بازی گیم پلی هر ساله بوده چطور شما این را هم افتضاح میدونی !!!

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
csm_ultra2_8cce89cdc3.jpg
csm_medium2_30d4854b3d.jpg

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

فرق بین medium و ultra فقط تو سایه ها هست و بس =))

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
کارگردانی و تنوع مراحل بازی حرف نداره ... داستان بازی واقعا درگیر کنندس و پایان بازی بسیار سینماتیک هستش ... واقعا عالیه بازی . از دستش ندین.

EnRiQuE

کاربر سایت
Jul 4, 2007
6
نام
aMiR
امروز بازی رو تموم کردم ، چقدر یک شوتر اول شخص میتونه خوب باشه !؟ مراحل متنوع ، اسلحه های بی شمار ، تنوع دشمنان ، داستان فوق العاده و جذاب و یک پایان بی نظیر ... درود بر اکتیویژن ...

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
بتل 4 رو خواهشا باید ghosts مقایسه نکنید که خندم میگیره!تنها برتری ghosts نسبت به بتل کمپینیش بود.دربقیه موارد ghosts رسما ر**
صدای اسلحه ها اینقد بد بود که گوش ادم داغون میکرد همش رو اعصاب بود.حداقل بلک اپس2 یه مقدار ارتقا داد صدای اسلحه ها رو ,حس اینکه انگار داری واقعا اسلحه رو دست میگیری به ادم دست میداد اما این یکی m-tar شلیک میکردی انگار صدای خش خش پفک هنگام خوردنو ضبط و ادیت کردن گذاشتن تو بازی:|مراحل هم از لحاظ گرافیک بالانس نبودیه مرحله داغون.یه مرحله خیلی خوب.مرحله جنگله گرافیک بالا بود ولی اپتومایز نبود فریم میومد رو 20.ولی خداییش از ghosts که مثلا نسل بعد بود انتظار بیشتری علاوه برگرافیک نسل بعد داشتم.انتظار صداگذاری و گیم پلی بهترو هم داشتم که ماشاالله هردوش رو گند زد.میخوای اسلاید کنی به یه کاور ,6 ساعت c رو باید بگیری, که تا میخواد انجامش بده خودمون میرسیم به کاور دیگه 1 سانت اخری اسلاید انجام میده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر