Call of Duty: Ghosts - Multiplayer

4619d4fc0f23db2c1.jpg

با سلام همگی
همونطور که از اسم تایپیک معلومه درباره COD GHOST بهث خواهیم کرد :)
نسخه ی Multiplayer بازی در تاریخ 14August رونمایی میشه

-بازی دارای Dedicated Server نخواهد بود و این خبر خوبی برای COD بازا هست چون می تونن یه COD واقعی رو تجربه کنن.;) و همچنین کم شدن تعداد چیتر ها!
-بازی برای این نسل و نسل بعد منتشر خواهد شد.
-در این بازی نیز مانند نسخه های قبلی سرویس Elite فقط در PS و Xbox وجود خواهد داشت و خبری از نسخه ی PC آن نیست(PC یک پلتفرم نا امن است)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maps:

Free Fall
نام بقیه مپ ها هنوز اعلام نشده

Weapons:
لیست اسلحه های بازی:
b65a0222084a55ea1.jpg

KillStreak:
DragonFire
Nuke
UAV

Perks:

a451c8bc79280a1c1.jpg

اطلاعات درمورد پرک ها در: http://www.codghosts.net/perks-list/

Trailes:
Call of duty:Ghost-Multiplayer Reveal Trailer:
<strong><strong>[video=aparat;Mdtil]http://www.aparat.com/v/Mdtil[/video]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-نقشه ی Free Fall برای کسانی که بازی رو Pre Order کنن به صورت رایگان داده میشه
162aeac66dd557e31.jpg

این مپ بازی در Philipin و در راهرویی در برج دوقلوی فیلیپین است که آن ها را به هم وصل می کند !

-Camo بازی COD GHOSTبرای بازی Black ops2 به کسانی تعلق می گیره که این بازی رو واسه xbox one پیش خرید کنن.این Camo فقط برای PS3 و Xbox360 هست که متاسفانه تموم شده :( ولی می تونید از اونایی که خریدن transfer کنید از طریف xbox live
آپدیت:
camo بازی cod ghost برای PC به صورت Free منتشر شد. عجیبه! شاید بزودی یه خبر های خوبی واسه PC GAMERS ها تو COD منتشر بشه!
بازی در xbox one دارای Dedicated server و بصورت Ranked خواهد بود و با این وضع شاید برای PC نیز Dedicated Server بیاید اما با توجه به اینکه Ranked هستند Infinity ward سرور های بازی را برای فروش خواهند گزاشت مانند Blackops1 !
آپدیت
بخش Extinction در بازی تایید شد که شبیه به بخش زامبی در سری Blackops است.این بخش همانطور که در تریلر دیدیم داستانی است!
از دوست عزیزمون IR_Punisher ممنونم بابت این روش که می تونید MP رو با رم 4 بازی کنید:
1-این فایل رو دانلود کنید:
http://www.mediafire.com/?d4c5m5nbkcbpaim
2-هرجا که خواستید بریزید فال هارو و بعد از باز کردن با گزینه 2 وارد mp میشه و بعد از اون بازی رو VERIFY کنید.
وارد بازی بشید و لذت ببرید
:)

کسانی که تا کنون بازی رو در Steam پیش خرید کرده اند:
Mehran M.D
Alireza7
RaZe Rockst4r

BehradRa
B|T|K Marksman_GhѺ3T
RaZe Soap
MaSTeR|EST!MATOR
Mr.X
RAZ__SELBY
RaVeN
Devil Noxxo
Ki11ER
MaSTeR|Sgt.Ghost
!R!S | PunisheR

آخرین ویرایش:

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
از اونجایی که کلا ول کرده بودم این بازی رو ، اتفاقی متوجه شدم که 6 تا استیم تریدینگ کارت برای مولتیش اومده،همین انگیزه ای شد که یه مقداری مجددا بازی کنم !

با این که بازی چند بار اپدیت شده و یکی دو بارش هم اپدیت های نسبتا حجیم بوده ولی با این حساب میشه گفت عملا هیچ کدوم از مشکلات جدی رفع نشده ...

1-مشکل چیت هنوز هست ... ظاهرا دارن سخت گیری می کنن برای بن کردن ولی وقتی کد بازی راحت هک میشه دبگه چه انتظاری میشه داشت ؟ حالا بدتر اینکه چتش هم شده فحش و فحش کشی که فلانی تو چیتری و ... یعنی هر لابی من رفتم همین بساط بود ...

2-خیلی ساده بگم بازی یه پورت معمولی هست ... این بک گراند پرستیژ مستر که برای BO2 هست رو از اونجایی که بازی پورت هست هنوز که هنوزه باز نکرده .... انگار نه انگار PC باز ها هم ادم هستن ...

3-مپ ها هم مشکل دارن ... اول اینکه مپ سایز کوچیک نداره ... ظاهرا تو DLC گفتن می خوان مپ سایز کوچیک بدن که من شخصا نمی خرم چون باز باید پول بدم برای چیزی که فاعدتا باید می بوده و حالا برای بالانس شدن مپ ها باید پول بدیم ؟ دوم اینکه مپ های بزرگ مشکل کمپر زیاد و رنگ بندی بد داره ... مثلا من خودم شخصا که تو BO2 راش می دادم اینجا نمی تونم چون گوشه هر اتاقی،لای درختا و علف ها حتما یکی دراز کشیده برا کمپ کردن ! و رنگ بندی اینقدر بده که اصلا دشمن مشخص نییست بین این علف ها و درختا ...

4-اینکه این قسمت بیگانگان به جذابی مثلا زامبی نسخه قبل نیست ... توی BO2 انگیزه اصلی از خریدن DLC ها برای من نه مپ مولتی بلکه مپ های زامبی بود ... الان این کجا و زامبی BO2 کجا ؟!

5- اینکه لگ هم بود توی یکی دو تا سرور که رفتم و همه ابن مشکل رو داشتن گر چه شاید نشه این رو یه مشکل دایمی دونست چون تو BO 2 هم گاهی سرور های لگی میشدن ولی اکثر سرور ها مشکلی نداشتند ! حالا کسی که دایمی تر بازی می کنن می تونن در این مورد نظر بدن !

6-اسکور استریک های بازی خیلی بد هستن ! واقعا توضیحی در این باره ندارم ! اسکور استریک های BO2 خیلی بهتر بودن !

6-بعصی موارد بالا تکرار مکررات شد می دونم ولی به خاطر دوستانی که دم تعطیلات احیانا به فکر خرید این میفتن عرض کنم که این مولتی به مولتی درجه 2-3 هست و از نظر شخص بنده ارزش هزینه کردن در این حد رو نداره !

(توی BO2 با چه ذوقی پرستیژ مستر و اسکین الماس و انلاک کردن انواع و اقسام چیز ها رو می رفتم .. اینجا حوصله نمی کنم پرستیژ اول رو بگیرم :| )

Vdiesel

کاربر سایت
Jan 5, 2014
15
از اونجایی که کلا ول کرده بودم این بازی رو ، اتفاقی متوجه شدم که 6 تا استیم تریدینگ کارت برای مولتیش اومده،همین انگیزه ای شد که یه مقداری مجددا بازی کنم !

با این که بازی چند بار اپدیت شده و یکی دو بارش هم اپدیت های نسبتا حجیم بوده ولی با این حساب میشه گفت عملا هیچ کدوم از مشکلات جدی رفع نشده ...

1-مشکل چیت هنوز هست ... ظاهرا دارن سخت گیری می کنن برای بن کردن ولی وقتی کد بازی راحت هک میشه دبگه چه انتظاری میشه داشت ؟ حالا بدتر اینکه چتش هم شده فحش و فحش کشی که فلانی تو چیتری و ... یعنی هر لابی من رفتم همین بساط بود ...

2-خیلی ساده بگم بازی یه پورت معمولی هست ... این بک گراند پرستیژ مستر که برای BO2 هست رو از اونجایی که بازی پورت هست هنوز که هنوزه باز نکرده .... انگار نه انگار PC باز ها هم ادم هستن ...

3-مپ ها هم مشکل دارن ... اول اینکه مپ سایز کوچیک نداره ... ظاهرا تو DLC گفتن می خوان مپ سایز کوچیک بدن که من شخصا نمی خرم چون باز باید پول بدم برای چیزی که فاعدتا باید می بوده و حالا برای بالانس شدن مپ ها باید پول بدیم ؟ دوم اینکه مپ های بزرگ مشکل کمپر زیاد و رنگ بندی بد داره ... مثلا من خودم شخصا که تو BO2 راش می دادم اینجا نمی تونم چون گوشه هر اتاقی،لای درختا و علف ها حتما یکی دراز کشیده برا کمپ کردن ! و رنگ بندی اینقدر بده که اصلا دشمن مشخص نییست بین این علف ها و درختا ...

4-اینکه این قسمت بیگانگان به جذابی مثلا زامبی نسخه قبل نیست ... توی BO2 انگیزه اصلی از خریدن DLC ها برای من نه مپ مولتی بلکه مپ های زامبی بود ... الان این کجا و زامبی BO2 کجا ؟!

5- اینکه لگ هم بود توی یکی دو تا سرور که رفتم و همه ابن مشکل رو داشتن گر چه شاید نشه این رو یه مشکل دایمی دونست چون تو BO 2 هم گاهی سرور های لگی میشدن ولی اکثر سرور ها مشکلی نداشتند ! حالا کسی که دایمی تر بازی می کنن می تونن در این مورد نظر بدن !

6-اسکور استریک های بازی خیلی بد هستن ! واقعا توضیحی در این باره ندارم ! اسکور استریک های BO2 خیلی بهتر بودن !

6-بعصی موارد بالا تکرار مکررات شد می دونم ولی به خاطر دوستانی که دم تعطیلات احیانا به فکر خرید این میفتن عرض کنم که این مولتی به مولتی درجه 2-3 هست و از نظر شخص بنده ارزش هزینه کردن در این حد رو نداره !

(توی BO2 با چه ذوقی پرستیژ مستر و اسکین الماس و انلاک کردن انواع و اقسام چیز ها رو می رفتم .. اینجا حوصله نمی کنم پرستیژ اول رو بگیرم :| )

Black ops 2 که گند زد کلا به ریخت Cod اتفاقا Cod Ghosts اومد همه چی رو درست کرد گیم پلی B ops 2 خیلی خشک و بی روح بود Scorestreak ها گند زده بودن تو بازی سیستم امتیاز گیری خیلی راحت بود
من توی همین COd Ghosts اولین ایرانی Prestige 10 توی LIVE بودم بدون Cheat و Boost توی B ops 2 توی 1 ماه می شد Master شد خیلی مسخره بود

همین Infinity ward اگه نبود که به Cod سر و سامون بده تا الان Treyarch و بقیه خیلی وقت بود نابودش کرده بودن
در کل خیلی عالیه سرورهاش که توی Ps4 توپه هیچ لگی نداره به نظر من GHosts و Mw2 شایسته ترین بازی واسه مولتی پلیر باز های Cod هستن
مسائل چیت و .... هم اهمیت ندید فقط به فکر خودتون و بازی کردن باشید چیترها یه مشت بدبخت بی عرضه ان همشون

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
Black ops 2 که گند زد کلا به ریخت Cod اتفاقا Cod Ghosts اومد همه چی رو درست کرد گیم پلی B ops 2 خیلی خشک و بی روح بود Scorestreak ها گند زده بودن تو بازی سیستم امتیاز گیری خیلی راحت بود
من توی همین COd Ghosts اولین ایرانی Prestige 10 توی LIVE بودم بدون Cheat و Boost توی B ops 2 توی 1 ماه می شد Master شد خیلی مسخره بود

همین Infinity ward اگه نبود که به Cod سر و سامون بده تا الان Treyarch و بقیه خیلی وقت بود نابودش کرده بودن
در کل خیلی عالیه سرورهاش که توی Ps4 توپه هیچ لگی نداره به نظر من GHosts و Mw2 شایسته ترین بازی واسه مولتی پلیر باز های Cod هستن
مسائل چیت و .... هم اهمیت ندید فقط به فکر خودتون و بازی کردن باشید چیترها یه مشت بدبخت بی عرضه ان همشون

دوست عزیز من دارم در مورد نسخه PC این بازی صحبت می کنم :|

چیزی که من دارم میبینم اینه که حداقل 80 کامیونیتی مولتی این بازی رو Not Recommend می کنن ... پیج بازی رو توی استیم ملاحظه بفرمایید :| حالا برید کامیونیتی BO2 تو استیم رو نگاه کنید :|

ثانیا مسئله چیت مگه میشه اهمیت نداد ؟!! تماما تاثیر روی بازی شما میذاره ... نهایتا اینکه مولتی اینو روی PC انجام بدید متوجه میشید بازی یه پورت ساده هست و کوچکترین اهمیتی به PC گیمر ها داده نشده ...

ثالثا اینکه من موردی بیان کردم و کلی نگفتم ... مواردی که اکثر PC بازها باهاش درگیرن ...

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892

جووووون؟؟؟؟
من بازیو میبینم نسبت به bo2 سعی کرده که از نظر گرافیکی بازیو بهتر کنه....که گند زده...
+
یه سری improvement داده روی پریدنو و جهیدنو و اینا....

الان آدم توی نت سرچ میکنه 99درصد متفق القول بر این قاعده استوارن که:

mw3 multiplayer:good
Black ops 2 Multiplayer:Great

اتفاقا سیستم score strike خیلی بهتر از kill strike هست یکم team work بهتر میشه....

اصلا هر جوری زور میزنم این بازی به خوردم نمیره....
+
الکی سره این اسم infinity ward نگید کدوم cod خوب بود کدوم بد...الان این infinity ward که الان هست کلا یه چیز دیگس با اونی که قبلا بود...
شما الان برو تو استیم ببین bo2 هنوزم هم با این همه هایپ شدن ghosts بیشترین پلیرو بین cod ها داره اصلا اینم اسکرسن شات داغه داغ:
81507071154624366889.png

حالا mw3 هم که اینجا هست اونم که اینفینیتی نصفه و نیمه بود و sledge hammer و treyarch و اینا جمع شدن ساختنش که واقعا مالتیش خیلی خوبه ولی اصلا به پای bo2 همیرسه ولی نسبت با mw2 واقعا واقعا بهتره....
+
روی کنسول ها هم بازی کردم این cod هارو و همه رقم تجربه دارم....

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
what???
استیمو نمیدونم ولی تو لایو چون Score streaks داره Bo2 بعضی ها خیلی بی جنبه شدن.مثلا تو فلگ یارو میره پرچمو برمیداره میره ته مپ باهاش کردی میرقضه:|.بعضی ها هم میرن پشت پرچم خودی کمپ میکنن.
اینا بکنار.تیم کیل کردن رو چی میگی؟هر بار من اومدم swarms بزنیم تیم کیل شدم:| :|
آخه این چه وضعیه؟
ولی خودم هم فقط Bo2 بازی می کنم:D

- - -ویرایش - - -

فقط COD 2 عالی ترین cod هست.:D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
این کم بودن پلیرهای Ghosts میتونه دلایلی دیگه هم از قبیل بهینه نبودن بازی و سیستم مورد نیاز بالا اشاره کرد چون اکثر PC گیمرها هنوز سیستم های مطابق با نسل جدید رو نتونستن فراهم کنن پس بنابراین روی نسخه های قبلی موندن هنوز

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
این کم بودن پلیرهای Ghosts میتونه دلایلی دیگه هم از قبیل بهینه نبودن بازی و سیستم مورد نیاز بالا اشاره کرد چون اکثر PC گیمرها هنوز سیستم های مطابق با نسل جدید رو نتونستن فراهم کنن پس بنابراین روی نسخه های قبلی موندن هنوز
تو xbox هم پلیر معروفی مثل Pamaj که هم OPS2 و هم Ghosts بازی می کنه ولی OPS2 رو ترجیح میده

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892

یکی از دلایل اصلی هم اینه..ولی بابا دیگه با تایتان هم 50-60 فریم برایه همچین چیزی دیگه زشته واقعا.....

الان من بتل 4 که از نظر گرافیکی خیلی از این بهتره رو سیستمم روی ultra خیلی بهتره از low این بازی فریم میده....خب آدم شاکی میشه دیگه.....

آقا اینا همه به کنار این سیستم رسپانش که منو نابود کرده اصلا...
+ اون قضیه ی تکسچر ها که positive گفت...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

یه جوری می گی انگار این بازی شاهکاره و نتها مشکلش سیستم بالا خواستن هست...!این همه آدم دارن BF4 بازی می کنن! تازه کجا سیستم نسل بعد می خواد این؟

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
بزارین جواب همتونو بدم و دلیل این میشکلاتو بگم:
بعد از COD WAW به بعد یعنی موقعی که MW2می خواست بیاد یکی از کارمندای شرکت جدا شد که یجورایی متعصب به PC بود و با قرار داد بستن ACTI با Microsoft که بهترین کیفیت رو واسه کنسول ها بده به ویژه Xbox360 و تبعیض و اینجور چیزا کلا یه جورایی PC رو تحریم کردن نمونش هم همین COD ELITE بود و در Forum خود سایت عده ی زیادی به میشکلات Cheating بازی اعتراض کردن که نتیجه ای هم نداشت و آینده ی این سری هم جز ریشه کنیش در PC چیز دیگه ای نیست در حالی که رقیب خودش یعنی BF4 سازندش یه جورایی طرفدار سر سخت PCیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر