Call of Duty: Ghosts - Multiplayer

4619d4fc0f23db2c1.jpg

با سلام همگی
همونطور که از اسم تایپیک معلومه درباره COD GHOST بهث خواهیم کرد :)
نسخه ی Multiplayer بازی در تاریخ 14August رونمایی میشه

-بازی دارای Dedicated Server نخواهد بود و این خبر خوبی برای COD بازا هست چون می تونن یه COD واقعی رو تجربه کنن.;) و همچنین کم شدن تعداد چیتر ها!
-بازی برای این نسل و نسل بعد منتشر خواهد شد.
-در این بازی نیز مانند نسخه های قبلی سرویس Elite فقط در PS و Xbox وجود خواهد داشت و خبری از نسخه ی PC آن نیست(PC یک پلتفرم نا امن است)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maps:

Free Fall
نام بقیه مپ ها هنوز اعلام نشده

Weapons:
لیست اسلحه های بازی:
b65a0222084a55ea1.jpg

KillStreak:
DragonFire
Nuke
UAV

Perks:

a451c8bc79280a1c1.jpg

اطلاعات درمورد پرک ها در: http://www.codghosts.net/perks-list/

Trailes:
Call of duty:Ghost-Multiplayer Reveal Trailer:
<strong><strong>[video=aparat;Mdtil]http://www.aparat.com/v/Mdtil[/video]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-نقشه ی Free Fall برای کسانی که بازی رو Pre Order کنن به صورت رایگان داده میشه
162aeac66dd557e31.jpg

این مپ بازی در Philipin و در راهرویی در برج دوقلوی فیلیپین است که آن ها را به هم وصل می کند !

-Camo بازی COD GHOSTبرای بازی Black ops2 به کسانی تعلق می گیره که این بازی رو واسه xbox one پیش خرید کنن.این Camo فقط برای PS3 و Xbox360 هست که متاسفانه تموم شده :( ولی می تونید از اونایی که خریدن transfer کنید از طریف xbox live
آپدیت:
camo بازی cod ghost برای PC به صورت Free منتشر شد. عجیبه! شاید بزودی یه خبر های خوبی واسه PC GAMERS ها تو COD منتشر بشه!
بازی در xbox one دارای Dedicated server و بصورت Ranked خواهد بود و با این وضع شاید برای PC نیز Dedicated Server بیاید اما با توجه به اینکه Ranked هستند Infinity ward سرور های بازی را برای فروش خواهند گزاشت مانند Blackops1 !
آپدیت
بخش Extinction در بازی تایید شد که شبیه به بخش زامبی در سری Blackops است.این بخش همانطور که در تریلر دیدیم داستانی است!
از دوست عزیزمون IR_Punisher ممنونم بابت این روش که می تونید MP رو با رم 4 بازی کنید:
1-این فایل رو دانلود کنید:
http://www.mediafire.com/?d4c5m5nbkcbpaim
2-هرجا که خواستید بریزید فال هارو و بعد از باز کردن با گزینه 2 وارد mp میشه و بعد از اون بازی رو VERIFY کنید.
وارد بازی بشید و لذت ببرید
:)

کسانی که تا کنون بازی رو در Steam پیش خرید کرده اند:
Mehran M.D
Alireza7
RaZe Rockst4r

BehradRa
B|T|K Marksman_GhѺ3T
RaZe Soap
MaSTeR|EST!MATOR
Mr.X
RAZ__SELBY
RaVeN
Devil Noxxo
Ki11ER
MaSTeR|Sgt.Ghost
!R!S | PunisheR

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
خب من اولین پرستیژ رو که بگیرم این مولتی ... رو میبوسم میذارم کنار !

واقعا نا امید کننده شده ... تو هر لابی میری پر هکر شده .. وال هک،ایم بات،.. پرک هک ... همه اش رو دیدم و مطمدن شدم وقتی تو کیل کم میبینی طرف 20 تا پرک داره واقعا چه جای صحبتی باقی میمونه ... واقعا دیگه ادامه دادن این مولتی برای من یکی میسر نیست ... نفر اول تیم ما رو داشته باشید :

2013-12-0300001.jpg

تیم پشتبانی بی نهایت ضعیفی داره ... یک هکری رو که چند روز پیش با یه استت فاجعه ریپورت کردی دوباره میبنی تو لابی داره همون کار قبلی رو انجام میده ...

کمپر هم که دیگه ترکونده ... 60 درصد تیم مقابل در حال کمپ هستند این قابلیت که میری پشت یه ابجکت و سرک میکشی به بیرون+اسنایپر های جدید که کار باهاشون راحت تره+مپ های بزرگ بهشتی ساخته واسه دسته عظیمی از پلیرها ...کاملا غیر قابل تحمل !

رنگ بندی بعضی مپ ها هم طوری هست که اصلا دشمن دیده نمیشه ... واقعا نا امید کننده ... انگار یه صفحه خالی برداشتن بعد توش رو با ابجکت پر کردن .. مخصوصا این مپ هایی که توش پوشش گیاهی داره کلا غیر قابل بازی هست برای من ...

من حتی یه بار تو BO2 لگ نداشتنم .. پینگم ممکن بود گاهی بالا باشه ولی لگ اصلا نداشتم ولی حالا دائما تو سرور ها لگ دارم ... تو منو ها لگ دارم ! بازی یه هو سیاه میشه و ابجکت ها توی صفحه پخش میشن و قفل میشه .. پایداری برنامه نویسی واقعا ضعیف داره ...

من که دیگه برام کافیه ... اگر فقط بخوام باز کنم Extinction بازی می کنم که اونم واقعا کجا زامبی نسخه قبلی کجا !! DLC هم با این شرایط نمی خرم !

اگه کسی از من بپرسه این بازی رو بخرم مطمئنم بهش میگم مولتی این بازی ارزش پول دادن نداره !
پیشنهاد من به کسانی که علاقه خواصی به مولتی این بازی دارند و از هک تو مولتی بیذارند اینه که در حال حاضر تنها جایی که مینونید بدون وجود هیچ هکری به راحتی بازی کنید ps4 یا xboxone هست..تا خود کنسول هک نشه مولتیشون سالمه....البته اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید..

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
پیشنهاد من به کسانی که علاقه خواصی به مولتی این بازی دارند و از هک تو مولتی بیذارند اینه که در حال حاضر تنها جایی که مینونید بدون وجود هیچ هکری به راحتی بازی کنید ps4 یا xboxone هست..تا خود کنسول هک نشه مولتیشون سالمه....البته اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارید..

واقعا خوب گفتی. منم 69 یورو این بازی داغون خریدم، حیف یک سنت! من موندم واقعا چه فکری کردن. من کلا دیگه بیخیال این بازی شدم.

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
والا این پچای جدید انگار این قضیه ی چیتو بهتر کرده.....

فقط چی شد من این stats ام همش پرید نفهمیدم(البته زیادم بازی نکرده بودم)

فعلا جدیدا به چیتر نخوردم.....(جل لاخالق...)

فقط این fps drop لا مصب نابودم کرده .... عجیب رو مخه ها عجیب...

یه کم پول ته جیبم مونده نمی دونم bo2 بگیرم seasonpass همین گوستو بگیرم یا اصن برم BF4 بگیرم...

حالا دوستان ادد کنید بازی کنیم....
steam id:crash_ego

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان نظرم عوض شد
مالتی بازی واقعا فاجعس دیگه پلیراش رسیده به 7000 تا همه هم tdm بازی می کنن آدم اصلا مودای دیگه رو نمیتونه بازی کنه...

single بازی هم که داستانش اصلا برام جالب نبود(چرت بود اصلن)

فک نکنم تا وقتی که سازنده های dedicated server اضافه کنن بازی درست نشه ...

مپ ها اینقدر گندس که همش می چرخی بعدشم از پشت میزننت ....

سیستم respawin هم که کلا تخیلیه معلوم نیست رو چه حسابی کار میکنه.....

+fps drop و.....

واقعا حیف پولی که دادیم...

در کل

really disappointing..
Infinity ward

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خب من اولین پرستیژ رو که بگیرم این مولتی ... رو میبوسم میذارم کنار !

واقعا نا امید کننده شده ... تو هر لابی میری پر هکر شده .. وال هک،ایم بات،.. پرک هک ... همه اش رو دیدم و مطمدن شدم وقتی تو کیل کم میبینی طرف 20 تا پرک داره واقعا چه جای صحبتی باقی میمونه ... واقعا دیگه ادامه دادن این مولتی برای من یکی میسر نیست ... نفر اول تیم ما رو داشته باشید :

2013-12-0300001.jpg

تیم پشتبانی بی نهایت ضعیفی داره ... یک هکری رو که چند روز پیش با یه استت فاجعه ریپورت کردی دوباره میبنی تو لابی داره همون کار قبلی رو انجام میده ...

کمپر هم که دیگه ترکونده ... 60 درصد تیم مقابل در حال کمپ هستند این قابلیت که میری پشت یه ابجکت و سرک میکشی به بیرون+اسنایپر های جدید که کار باهاشون راحت تره+مپ های بزرگ بهشتی ساخته واسه دسته عظیمی از پلیرها ...کاملا غیر قابل تحمل !

رنگ بندی بعضی مپ ها هم طوری هست که اصلا دشمن دیده نمیشه ... واقعا نا امید کننده ... انگار یه صفحه خالی برداشتن بعد توش رو با ابجکت پر کردن .. مخصوصا این مپ هایی که توش پوشش گیاهی داره کلا غیر قابل بازی هست برای من ...

من حتی یه بار تو BO2 لگ نداشتنم .. پینگم ممکن بود گاهی بالا باشه ولی لگ اصلا نداشتم ولی حالا دائما تو سرور ها لگ دارم ... تو منو ها لگ دارم ! بازی یه هو سیاه میشه و ابجکت ها توی صفحه پخش میشن و قفل میشه .. پایداری برنامه نویسی واقعا ضعیف داره ...

من که دیگه برام کافیه ... اگر فقط بخوام باز کنم Extinction بازی می کنم که اونم واقعا کجا زامبی نسخه قبلی کجا !! DLC هم با این شرایط نمی خرم !

اگه کسی از من بپرسه این بازی رو بخرم مطمئنم بهش میگم مولتی این بازی ارزش پول دادن نداره !

این چجوری 79 kill گرفته؟ کل death تیم مقابل 47 تا هست که؟!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
عزیز من یکم اون مغز رو بکار بنداز...
پلیر ها دیدن چیتر هست left میدادن بعد یه سری دیگه میومدن...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ممنون، ولی نمی تونستی درست جواب بدی نه؟ حتما باید یه چیز بپرونی؟ ادب هم خوب چیزه والا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر