Call of Duty: Ghosts رسما تایید شد

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,625
نام
Mehdi
20130429_call_of_duty_ghosts.jpg

پس از شایعات فراوان، شرکت Activision نسخه ی بعدی فرانچایز بیلیون دلاری خود یعنی Call of Duty را معرفی نمود، عنوان Call of Duty: Ghosts، سری بعدی آن است که برای Xbox 360 ،PS3 و PC، به همراه کنسول های نسل
بعدی در تاریخ 5 November امسال عرضه خواهد شد. خبری از تایید نسخه ی Wii U نیست.

نسخه ی نسل بعدی این بازی از یک موتور کاملا جدید بهره می برد، در حالی که موتور تمامی نسخه های این بازی از سال 2005 تاکنون فقط شاهد تغییرات اندک و سالانه بوده است.

اذعان دارند که نسخه ی چهارم Modern Warfare در دستان Infinity Ward باقی است.
آقای Mark Rubin، تهیه کننده ی Infinity Ward می گوید: تیم ما کنسول های نسل بعدی را دیده اند که به عنوان یک فرصتی مناسب، برای شروع یک قسمت جدید شروع می کنیم."
وی افزود: "ما یک نام تجاری ، یک موتور بازی سازی، و ایده هایی جدید به همراه تجربه های نو برای طرفدارانمان می سازیم."

Activision نسخه ی نسل بعدی این بازی بعلاوه ی موتور جدید شرکت خود را در طی مراسم رونمایی کنسول بعدی شرکت Microsoft، یعنی در تاریخ 21 May معرفی خواهد کرد.

منبع

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
مسخره ترین تیزری بود که تو عمرم دیده بودم هزار رحمت به تیزر های شرکت های دیگه! حالا تریلر بازیش بیاد ببینیم چیه! این که راجع به اسپارتاکوس بود!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
MW و MW2 جز بهترین گرافیکایی بودم که تو سالی که عرضه شدن وجود داشتن. هنوز برق سیگار پرایس رو که تو صورتش میافتاد یادم نرفته. این حرفا رو نزن وحید کلاهمون میره تو هم. :D
MW1 آره موشکلی نداشت،:D
ولی تو این دو نسخه آخر سری CoD حسابی تو بخش گرافیک درجا زد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
نسل بعد داریم تا نسل بعد.
سری های قبلی CoD هنوز که هنوز بود تو دوران اواخر نسل PS2 از لحاظ گرافیک سپری میکردن.
احتمالا نسل بعد اونها ورود به دنیای گرافیک PS3 و Xbox 360 هست

مبالغه هم حد و حدودی داره آقــا جان :d
بازی 60 فریم بود، با این حال تا MW 2 جز گرافیکای خوب کنسولی بود. شما یادت رفته بازی‌های PS2 چطور بودن :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
هنوز هم جزییات صورت مک تاویش توی دموی e3 2009 بی نظیر هست:dcod همین که روی 60 فریم اجرا بشه خودش خیلی هست:d
قبلا هم اکتی یک سری عکس هایی از موتور نسل بعدشون نشون داده بود که به شدت فوق العاده بود که شاید از همین موتور استفاده کنن:-/

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
از نظر من که تا همون MW3 هم هیچ مشکلی نداشت. بازی که 60 فریم بود. محیط هم که فوق العاده شلوغ بود.

MW1 و MW2 هم که جزو بهترین گرافیک های کنسولی زمان خودشون بودن بدون هیچ شکی.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
کلی بازی 30 فریم + Screen Tear دردناک + افت فریم ناجور هست که حتی گرافیکش نزدیک به عناوینی مثل MW3 یا BO 2 نمیرسه ....

کلا سری COD هیچ ایراد بارز و خاصی نداره و فقط ملت گیر سالیانه عرضه شدنش هستن و فکر میکنن چه خبره و چه خیانتی بهشون داره میشه !

من که خیلی هم حال میکنم با عرضه سالیانش ! این همه بازی اسپورت عرضه سالیانه با کف تغییرات دارن مثل فوتبال و WWE و .....

اینم نمونه یه FPS هست که عرضه سالیانه میشه - و هر شمارش با یه مولتی فوق العاده گسترده و سینگل با داستان سریالیش - ارزش خرید بسیار بالایی هم داره نسبت به خیلی از بازیهای دیگه بازار !!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,990
مرحله های عراق و سقوط هلیکوپترها mw1و مرحله برفی mw2 و لیزر سلاح ها بعده این چند سال از یاد هیچ کس نمیره
حالا mw3 و bo 2 رو بگی شخصا هیچی صحنه خاصی یادم نیست چون فقط کشتار شخصیت ها بوده این 2 نسخه :|

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
كلا تا bo1 مجموعا گرافكيش خوب بود بعدش حتي اگر به خاطر شلوغي و فريم بالايي كه ميداد هم قابل تحمل بود انيميشناش ديگه كمي كهنه شده بودن.....
اوج اين سري هم از هر لحاظ(گرافيك گرفته تا گيم پلي و داستان و ....)همون mw2 بود كه بدون شك يكي از بهترين fps هاي نسل و البته تاثيرگذارترين fps نسل بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
این بازی تو این نسل تا Black OPS مشکل خاصی نداشت. تو این بخش هم فقط 2 تا شماره آخرش یه کم عقب افتادن از بازی های روز که اینم گویا داره حل میشه. همون Modern Warfare موقع عرضه یکی از پدیده های گرافیکی بود حداقل روی کنسول.
تازه این Black ops II هم نصفه مشکل داشت.
مراحلی که توی سال 1995 (اگه اشتباه نکنم) اتفاق میوفتاد بشدت گرافیک ضایع و پر افت فریمی داشت ولی مراحل سال 2025 هم نور پردازی خیلی خوبی داشت هم افت فریمش اونقدری نبود.

کلا حس میکنم این Ghosts میخواد کلا با نسخه های دیگه فرق کنه:D
بهترین FPS نظامی نسل در راهه:D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,041
نام
U-N-3-S
الان دوستان Bf باز میگن گرافیکش کو ؟ :|

این که هیچی نی یکی از دوستام تریلر 17 دقیقه گیمپلی رو روی یک ابر pc با عکس مقایسه میکنه :|

گیمره داریم خدایی ؟ :|

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,688
نام
Kasra
اگر وست و زمپلا بودن میشد به آینده این سری بیشتر امید داشت. هی نیایم بین آدما قضاوت کنیم. از نظر بعضیا اونایی که از سری COD انتقاد میکنن قطعاً طرفدار BF هستن. ولی این حقیقت محض نیست, باور کنید.

قربون اون جوجه فوکولی اواتارت بشم ...

یک بازی بزرگ به خاطر 2 نفر خراب نمیشه

کسی نگفت خراب شده. منظورم تفاوت بین سطح MW2 و MW3 هست. قبول نداری پسرفت داشته؟ در ضمن دنیا همیشه همینجوره ... یه سری آواتارشون مثل من خوشحال میزنه یه سری هم مثل شما حرفه ای و هاردکور. شما 5 تومنی با هفتیرت تو هوا میزنی.
ما که شاگردیم داش کسری :biggrin1:

نه من گفتم که اگه IW بخواد میتونه به نفر ربطی نداره
اختیار داری. سوء تفاهم نشه, شوخی بود. منم امیدوارم همونطور که شما میگید در نسل جدید شاهد پیشرفت COD باشیم. در ضمن من به این خاطر این جوجه فوکولی رو :d آواتارم کردم چون فکر میکنم ممکنه تصاویر بیشتر از اسامی تو ذهن آدم بمونه.

majidred2011- ولی بنظر من BOII نسبت به BO اصلا پسرفت نداشت و در یک سطح بودن و خیلی هم خوب کار شده بود
از نظر داستانم خیلی قوی تر بود.

منم همین نظرو در مورد Black ops دارم. نمرات بازی هم نشون میده بازی پسرفت نداشته.

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,041
نام
U-N-3-S
اگر وست و زمپلا بودن میشد به آینده این سری بیشتر امید داشت.

قربون اون جوجه فوکولی اواتارت بشم ...

یک بازی بزرگ به خاطر 2 نفر خراب نمیشه

---------- نوشته در 02:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 AM ارسال شده بود ----------

اگر وست و زمپلا بودن میشد به آینده این سری بیشتر امید داشت. هی نیایم بین آدما قضاوت کنیم. از نظر بعضیا اونایی که از سری COD انتقاد میکنن قطعاً طرفدار BF هستن. ولی این حقیقت محض نیست, باور کنید.

کسی نگفت خراب شده. منظورم تفاوت بین سطح MW2 و MW3 هست. قبول نداری پسرفت داشته؟ در ضمن دنیا همیشه همینجوره ... یه سری آواتارشون مثل من خوشحال میزنه یه سری هم مثل شما حرفه ای و هاردکور. شما 5 تومنی با هفتیرت تو هوا میزنی.

ما که شاگردیم داش کسری :D

نه من گفتم که اگه IW بخواد میتونه به نفر ربطی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر