Call Of Duty CLAN : IRAN COD MASTERS

آیا به نظرتان ایجاد کلن با نام ایران خوب است یا نه ؟

• آره

رای‌ها: 6 40.0%
  • نه

رای‌ها: 9 60.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    15

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
به خاطر نام ایران به کلن بیاد نه به خاطر من یا هر کس دیگه ای.
بزن دست قشنگه رو... >:d<

باید حد اقل یک بار منو تو 1VS1 ببره
امیر به اوون بدبختا رحم کن. این شرطت بسیار سنگینه. حداقل یه تبصره ای واسش بذار یا باهاشون با ارفاق بازی کن... اینجوری که هیچ کس نمی تونه بیاد تو کلنت که...:d

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
بزن دست قشنگه رو... >:d<

امیر به اوون بدبختا رحم کن. این شرطت بسیار سنگینه. حداقل یه تبصره ای واسش بذار یا باهاشون با ارفاق بازی کن... اینجوری که هیچ کس نمی تونه بیاد تو کلنت که...:d

ممنونم بابت طرز فکرت نسبت به من.
اون 1 بار منو بردن رو به خاطر این گذاشتم که اعضا کلن حد اقل در سطح من باشند (یعنی از من هم بهتر باشند)
بعد از این که کلن 5 نفر عضو پیدا کنه انشالله ... اونموقع دوباره رای گیری خواهیم کرد که چه کسی لیدر باشه.
من میخام اینبار ایرانی ها بترکونند XBL رو

آخرین ویرایش:

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
از نام ایران برای کلن منصرف شدم....
دلار دیروز 2920 تومان بوده امروز شده 3470 ماشالله ...
ممنون و شرمنده دوستان دیگه کلنی به نام ایران نمیسازم.(به من چه)
فری پلیر هست با نام AM3BOOTER واقعا شرمنده که ناراحتتون کردم .
از فردا یا پس فردا فک کنم بیام لایو با همتون بازی میکنم اما به هیچ کلنی نمیام (چون ایران هم نیست دیگه به هیچ کلنی نمیام)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
از نام ایران برای کلن منصرف شدم....
دلار دیروز 2920 تومان بوده امروز شده 3470 ماشالله ...
ممنون و شرمنده دوستان دیگه کلنی به نام ایران نمیسازم.(به من چه)
فری پلیر هست با نام AM3BOOTER واقعا شرمنده که ناراحتتون کردم .
از فردا یا پس فردا فک کنم بیام لایو با همتون بازی میکنم اما به هیچ کلنی نمیام (چون ایران هم نیست دیگه به هیچ کلنی نمیام)

دیدی امیر جان؟ من برای همین با تغییر نام گیمر تگ ها مخالف بودم. گفتم که ملت گیمرتگشونو عوض هم کنن تو نظرت دوباره عوض میشه و باید دوباره پول بدن و گیمرتگشونو به حالت اول برگردونن.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
واقیت و نمیشه هیچ وقت عوض کرد. من میخاستم تمام ایرانی ها با هم باشند ولی ... (نه یک نفر به خاطر ایران گیمرتگشو عوض میکنه نه ایران به ما بازیباز ها رحم میکنه به قول بعضی ها من اسگولو بگو میخاستم چیکار بکنم.)

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
A soldier is one who fights as part of an organized land-based armed force ; if that force is for hire the person is generally termed a mercenary soldier, or mercenary.
MY LIVE GAMER TAG WILL BE AHAR SOLDIER .
ADD ME TNX

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بعد از تفکرات عمیق بنده و کمک یکی از دوستان . به این نتیجه رسیدم که اسم کلن و بذارم
PERSIAN SOLDIERS
CLAN TAG : [PS]PERSIAN SOLDIERS
من تنها یک عضو از این کلن هستم و هر کسی که بخاد میتونه بیاد به این کلن. یعنی تنها لازمه ی آمدن به کلن پرشین بودن هست .
در ضمن من لیدر نیستم یعنی هیچکس لیدر نیست . همه با هم برابرند.
بازم نظری داشته باشین ممنون میشم.
تو COD ELITE هم فردا صبح کلن رو ثبت نام میکنم.
اول که قرار بود بشه tier1
بعد شد iran
در گام بعدی شد ahar soldiers
و الانم persian soldiers
یدونه منحنی برازش از بین این اسم ها بگذرونیم میشه نام بعدی کلن رو تشخیص داد.:d
تنها دلیل تو برای اینکه به کلن irex نیومدی این بود که گفتی حتما باید گیمرتگ عوض بشه. در اینصورت میام... الان خودت کلن آزد میزنی بدون هیچ قید و شرطی...
یادت باشه گفتم دلیل اینکه گیمرتگ عوض بشه چیه؟ گفتی برا اینکه هر نوبی نیاد تو کلن و هرکی میاد از جونش واسه کلن مایه بذاره.
الان خودت کلن آزد گذاشتی و تنها شرطش پرشین بودنشه. یعنی هر نوبی میتونه بیاد ! درحالیکه گفته بودی نمیخوام یه مشت نوب تو کلن جمع کنم !
کلا حرف امروزت با حرف دیروزت زمین تا آسمون فرق میکنه.
!!!

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
داداش یوسف اون حرف مال 3 روز پیش بود. این حرف مال امروز.
در ضمن از آنجایی که من به هیچ کلنی نخاهم آمد برای همون این کلن و ایجاد کردم که اگر احیانا کسی دوست داشت کلنی داشته باشه و نتونست. بتونه به این کلن بیاد . در واقع من کلنی باز نکردم. بازم ممنون که همه رو آگاه میکنی .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,125
نام
حسین
آقا مارو هم حساب کنید.من تاحالا عضو هیچ کلنی نبودم یعنی نمیخاستم باشم ولی الان دوس دارم تجربه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر