Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
در مورد لگ گرافیک چی کار بکنم؟؟

تنها چارش اینه که بشینی منتظر بمونی تا انویدیا درایور جدید عرضه کنه تا مشکلات حل بشه فعلا که خبری از درایور جدید نیست فکر کنم بعد اینکه hot purshe هم بیاد درایور جدید میاد

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
یک نکته جالب اینکه وقتی بازی تموم میشه سازندگان بازی را میزنه اسم 4 تا ایرانی هم توش هست یکیش هم خانمه به اسم پروین بابر!

بله منم دیدم 1 خانم و 2 تا آقا با اسامی ایرانی بودند.

خانمه احتمالا منشی صحنه بوده .

آقایون هم یکیشون آبدارچی بوده یکی دیگشون هم جاروکش استودیو .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
راستی من این باگ هم تویه بازی دیدم. جالب بود وقتی به تفنگ شلیک می کردی ازش خون می پاشید! دیگه خشونت به اونم تاثیر کرده! یا مثل میسون توهم زده!!!:d
47594833.jpg

93364829.jpg

از اين سوتيا كه به وفور تو بازي هست :

db324b7c30f7481f86c9.jpg

بگرديد دنبال سوتي هاي خاص :d

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
اگه میشه داستان اخر اخر اخر بگید که چی میشه و میسون..........؟
هرچی عقب تر بیاین از لحاظ دلستان بهتره!
خیلی کنجکاوم چون اخراش نفهمیدم

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا با این سیستم اجرا میشه؟.

Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 2.59 GHz
Memory: 3072MB RAM

windows XP sp2

NVIDIA GeForce 8400 GS Total Memory:512.0 MB

DirectX Version: DirectX 9.0c

بله چرا نشه !
اپشنها رو رو اكسترا نه، رو هاي بدون انالايزينگ و رزوليشن خوب ميتوني اجرا كني

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
تنها چارش اینه که بشینی منتظر بمونی تا انویدیا درایور جدید عرضه کنه تا مشکلات حل بشه فعلا که خبری از درایور جدید نیست فکر کنم بعد اینکه hot purshe هم بیاد درایور جدید میاد

مشکل از درایورای Nvidia نیست،مشکل از خود بازیه که با آپدیت مذکور باید مشکل حل بشه

من به هیچ وجه نه توی قسمت مولتی و نه توی قسمت Campain هیچ گونه Lag یی ندیدم تا حالا

به نظر من تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین و همچنین تکسچرو بزار رو High ببین چه تغییری میکنه، فعلا تا عرضه یه پچ درست و حسابی(مثلGTAIV) باید با این وضع سر کرد...........

پایین آوردن تنظیمات گرافیکی تاثیری توی حل این مشکل نداره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
چیزی که نظر من رو جلب کرد توی مرحله زامبی پنتاگون یه خرس تدی بود !! این نشون میده که این 2 تا استادیو کاملا با هم همکاری داشتن همیشه... همونطور که رئیس اکتی گفت.

دمش اون ایرانیه گرم تو mw2 که مرحله فرودگاه عالی بود تو این یکی هم که این پنتاگون واقعا ایده جالبی بود !

rica67

کاربر سایت
Jun 18, 2009
89
آخه کی میخواد این مشکل حل بشه
این همه انتظار آخرش هیچی
با هزار ذوق و شوق رفتم این بازی رو گرفتم حالا این طور بشه خداااااااااااا تا کی آخه منتظر بمونم

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
میگن رو SP3 بازی کنید بهتر از 7 هست...! رمت هم کمه فک کنم 512 .....؟؟؟ فک کنم 1 یا 2 گیگ حداقلشه...!
آقای پیر امید یار موسس eBay و امید کردستانی ( مسئول روابط تجاری فک کنم...!) تو گوگل.. رو فراموش کردید و ایم پسره اسمش یادم نیست که تو ساخت GTA بود...!

green07

کاربر سایت
Sep 17, 2007
129
کسی نمیدونه چرا من نمی تونم بازی رو از ادامه ای که دفعه قبل بازی کردم بازی کنم ؟
وقتی از بازی خارج میشم دوباره که میام باید select mission یا new game برم و resum نداره ..
چرااااا ؟:(

p..i..d

کاربر سایت
Aug 29, 2010
39
کسی نمیدونه چرا من نمی تونم بازی رو از ادامه ای که دفعه قبل بازی کردم بازی کنم ؟
وقتی از بازی خارج میشم دوباره که میام باید select mission یا new game برم و resum نداره ..
چرااااا ؟:(

برای من هم همینطور بود.اما اگه اولش که میبینی resum نداره esc رو بزن بعدش دوباره برو یا چند لحظه صبر کن بعدش resum خودش میاد:)). اینم مشکلیه واسه خودش....:d

در ضمن - اینجا محل پرسش این مشکل نیست!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر