Call of Duty: Black Ops IIII

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,814
6,544
نام
مهدیطبق رسم هر سال نسخه ی جدید از سری call of duty معرفی شد و امسال نوبت استادیو خوش نام تری آرک است که میزبان ما باشد.شایعات درست از آب درامدند و بازی در تاریخ 17 مه تحت عنوان بلک اوپس 4 رونمایی شد ولی این بازی برخلاف رسم همیشگی فاقد بخش داستانی میباشد.
تری‌آرک (Treyarch) قصد دارد با Black Ops 4 تغییرات جالبی در فرمول همیشگی Call of Duty ایجاد کند. هر ساله شاهد انتشار یک نسخه جدید از سری Call of Duty هستیم، و اکتیویژن (Activision) با تغییراتی که در هر نسخه ایجاد می‌کند، طرفداران را مجاب کرده تا به تجربه این عنوان بپردازند.


در Call of Duty: Black Ops 4 دیگر شاهد بخش داستانی نخواهیم بود و در عوض این بخش با مراحلی تک‌نفره‌ایی که به سرگذشت افراد دسته‌ی Specialist می‌پردازد، جایگزین شده است. دسته‌ی Specialist در بخش چندنفره Black Ops 4 هم حضور خواهند داشت. بخش چندنفره تغییرات اساسی داشته و نسبت به Black Ops 3 بسیار تاکتیکی‌تر شده است. برخلاف Black Ops 3 که بازیکنان می‌توانستند با استفاده از Thrust Jump تا ارتفاع نسبتا زیادی بالا بروند و یا بر روی دیوار راه بروند، دیگر این امکان در Black Ops 4 وجود ندارد و تری‌آرک قول نبرد‌هایی صدر در صد زمینی را به طرفداران داده است. دیگر نوارسلامت بازیکنان به صورت خودکار پر نخواهد شد و بازیکنان باید با استفاده از کلید در نظر گرفته شده، اقدام به پر کردن آن کنند. این تغییرات باعث تاکتیکی‌تر شدن بخش چندنفره‌ی Black Ops 4 شده است، بنابراین بازیکنان باید در انتخاب‌های خود دقت بیشتری به خرج دهند.بخش زامبی سری Call of Duty که امسال ده سالگی خود را در Black Ops 4 جشن می‌گیرد، در زمان انتشار سه نقشه قابل بازی در دسترس شما قرار می‌دهد، این سه نقشه شما را به روم باستان، کشتی غرق شده‌ی تایتانیک و نقشه بازسازی شده Blood of the Dead می‌برند. در این بخش چندین آیتم برای شخصی‌سازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت تا تجربه‌ایی متفاوت داشته باشند. همچنین چالش‌های روزانه‌ایی در دسترس قرار خواهد گرفت.
بزرگترین تغییر Black Ops 4 اضافه شدن بخش بتل رویال با نام Blackout به این عنوان می‌باشد. به گفته‌ی تر‌ی‌آرک Blackout نتیجه‌ تجربه‌‌ی ده سال آن‌ها از سری بازی‌های Black Ops است که بازیکنان می‌توانند در قالب شخصیت‌های نسخه‌های قبلی این سری به بازی بپردازند. به مانند دیگر عناوین بتل رویال، باید با دیگر بازیکنان برای رسیدن به جایگاه اول به رقابت پرداخت. البته هنوز تری‌آرک از تعداد بازیکنان حاضر در این بخش حرفی به میان نیاورده است اما طبق جدیدترین شایعات بازی 60 پلیر را پشتیبانی میکند.کارگردان بازی در مورد مساحت بتل رویال گفته ما بخش عظیمی از انرژی خود در توسعه این بازی را روی گسترش چنین مواردی صرف می‌کنیم. اساسا آن‌ها می‌توانند فضاهای بسیار بسیار عظیمی را به خودشان اختصاص دهند. ما بزرگ‌ترین نقشه‌ای که می‌توانستیم را یعنی به ابعدا ۱۲ مایل در ۱۲ مایل تست کردیم.یکی از توسعه‌دهندگان این بازی یعنی دیوید واندرهار (David Vonderhaar)، در رابطه با این ویژگی‌های جدید صحبت کرده است. طبق گفته او، Specialist ها در بازی همانند قهرمان‌های کلیدی عمل خواهند کرد. در واقع در نسخه جدید، Specialist های نسخه‌های پیشین بازسازی شده‌اند و در نسخه جدید بازی، هوشمند‌تر و تاکتیکی‌تر نسبت به گذشته، به بازی افزوده شده‌اند. به همین علت مسابقات ۵ به ۵، جایگزین مسابقات ۶ به ۶ شده‌اند. در ادامه تغییرات جدیدی در Attachment ها و Wild Card های بازی ایجاد نشده است و مثل گذشته عمل خواهند کرد، اما Specialist ها در نسخه جدید این عنوان، به علت طراحی خاص و جدید آن‌ها، سرعت بازی را نسبت به قبل کاهش خواهند داد و ما شاهد مبارزاتی وابسته به استراتژی قوی هستیم. همچنین در بازی هر کدام از تیم‌ها، می‌توانند فقط یک Specialist برای تیم خود انتخاب کنند.

در ادامه در رابطه با ویژگی‌های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 صحبت شد. کلاس همیار یا همان Medic، به گونه‌ای ساخته شده است که دیگر مثل گذشته و در زمانی که کاربران قصد دارند از لحاظ خط سلامتی به یکدیگر کمک کنند، این عمل به صورت خودکار انجام نگیرد، بلکه این عمل وابسته به اراده خود بازیکن است. لازم به ذکر است که کاربران در نقطه شروع بازی، می‌توانند شاهد میزان سلامتی ۱۵۰ درصد به جای ۱۰۰ درصد باشند.

سیستم Pick 10 در نسخه جدید بازی، به همراه قابلیت‌های سیستم Gear، کاربردی‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود و تغییرات جدیدی در آن اعمال شده است. در سیستم Gear، آزادی عمل کاملی در اختیار بازیکنان قرار داده شده است و هر کاربر می‌تواند روش مبارزه خود را انتخاب کند. در Gear ها مواردی مثل Armor وجود دارند. اگر به یاد داشته باشید در نسخههای قبلی، Attachment ها برای تمامی سلاح‌های موجود در بازی قابل استفاده بودند اما در نسخه جدید، هر اسلحه از Attachment های مخصوص خود برخوردار است.
در کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه E3 2018 که هم اکنون در حال پخش است مشخص شد چهار نقشه از سری Black Ops برای Call of Duty Black Ops 4 بازسازی شده است البته این نقشه‌ها برای کسانی که این بازی را پیش خرید کنند در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین اعلام شد که بزودی کاربران پلی استیشن پلاس می‌توانند بازی Call of Duty Black Ops 3 را بصورت رایگان دریافت نمایند.
تری‌آرک‌ (Treyarch) طی نمایش زنده‌ای که وعده داده بود، از یک نقشه‌ی جدید برای Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی کرده و همچنین وجود پنج نقشه‌ی قدیمی به‌صورت بازسازی شده در آن را تایید نموده است.


در وهله‌ی اول، نقشه‌ای کاملاً تازه به نام Frequency معرفی شده و به گفته‌ی سازندگان، “یک نقشه‌ی بسیار کوچک و پر هرج و مرج” است. در حال حاضر جزئیات بیشتری از این نقشه در دست نیست اما می‌دانیم که در رویداد E3 2018 قابل بازی خواهد بود.

علاوه بر این، تری‌آرک اعلام کرده است که Call of Duty: Black Ops 4 در زمان عرضه از چهار نقشه‌ی بازسازی شده بهره می‌برد: Jungle ،Summit و Firing Range از Call of Duty: Black Ops و Slums از بلک اوپس2.
به تازگی وب‌سایت Variety که به نسخه‌ای از عنوان Call of Duty Black Ops 4 دسترسی داشته است، لیستی از سلاح و تجهیزات بخش چند نفره‌ی این عنوان را منتشر ساخته که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

عنوان Call of Duty Black Ops 4 ماه گذشته رسماً معرفی شد و سازندگان اعلام کرده‌اند که تمرکز این عنوان بر‌روی بخش چند نفره بوده و دیگر خبری از بخش داستانی نخواهد بود. چه خوب یا چه بد، این مسیری است که عنوان Call of Duty Black Ops 4 در پیش گرفته‌ است. حال با توجه به این که این عنوان بر‌روی بخش چند نفره تمرکز دارد، پس باید دارای سلاح و تجهیزات متنوعی باشد. به تازگی وب‌سایت Variety که به نسخه‌ای از عنوان Call of Duty Black Ops 4 دسترسی داشته لیستی از سلاح، تجهیزات، پرک‌ها و Scorestreakهای این عنوان را منتشر ساخته است. به نظر می‌رسد این لیست تتنها بخشی از سلاح و تجهیزات عنوان Call of Duty Black Ops 4 بوده و و آیتم‌های دیگری نیز هستند که مطمئنا در آینده اطلاعات بیشتری از آن‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.در لیست مورد نظر سلاح‌هایی نظیر Hellion Salvo launcher و سلاح تاکتیکی Swordfish tactical، تجهیزاتی به مانند سنسور صوتی و تبر جنگی، در نهایت Scorestreak‌هایی نظیر attack chopper (هلیکوتر نظامی) و بسیاری از موارد دیگر مشاهده می‌شود که شما می‌توانید در قسمت پایین لیست کامل آن‌ها را مشاهده کنید:

 • سلاح ها:
رایفل ها

ICR-7:

– ابزار نشانه : Reflex یا Recon
– تجهیزات اضافه :

Grip ،Laser Sight ،Long Barrel ،Grip II ،Quickdraw ،FMJ (کاهش میزان داغ کرن سلاح)

VAPR-XKG:
– ابزار نشانه: Reflex or Recon
– تجهیزات اضافه : High Caliber ،Fast Mags ،Long Barrel ،Stock II ،Rapid Fire ،Suppressor و Rampart 17

مسلسل‌ها:

MX9
Cordite
Saug 9mm

Tactical Rifles(سلاح های تاکتیکی)

Swordfish
– ابزار نشانه: reflect recon
– تجهیزات اضافه: grip, laser site, long barrel, quickdraw, FM1, grip 2

Auger DMR

مسلسل‌های سبک (تیر بار):

Titan

سلاح‌های تک تیرانداز:

Paladin HB50
Koshka

 • سلاح دوم:
هفت تیر

Strife
– ابزار نشانه: reflex
– تجهیزات اضافه: fm1 long b arrel, exgtended mag, quickdraw, fm II, laser sight, supressor

سلاح‌های شات گان:

MOG 12

پرتاب کننده‌ها:

Hellion Salvo

 • Gear ( گجت های پوشیدنی بازی):
Equipment Charge
Acoustic Sensor
COMSEC Device
Stim Shot
Body Armor

 • سایر تجهیزات
Special Issue
Trophy System (معمولا با رسیدن به سطح خاصی فعال شده و تجهیزان انتحاری دشمن را نابود می‌کند)
کوکتل موتولف
Frag ( نارنجک‌های پرتابی)
Concussion( نارنجک های مخرب)
تبر جنگی

 • پرک ها
بخش اول
Engineer
Flak Jacket
Resistance
Cold blooded

بخش دوم
Scavenger
Dexterity
Gung-ho
Lightweight

بخش سوم
Reveal
Dead silance,
Tean link
Ghost

Wildcards

Overkill
Primary gunfighter 1
Primary gunfighter 2
Primary gunfighter 3
Underkill
Secondary gunfighter 1
Secondary gunfighter 2
Secondary gunfighter 3

Perk 1 gluttony
Perk 2 gluttony
Perk 3 gluttony
Perk 1 greed
Perk 2 greed
Perk 3 greed

Scorestreaks

UAV
Counter UAV
Hellstorm
Sentry
Attack chopper
Mantis
Strike team
Gunshipظاهرا سیاست اکتیویژن در رابطه با سیزن پس Call of Duty Black Ops 4 انتقادهای بسیاری را در برگرفته است. در ادامه برای جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

چندی پیش بود که شرکت اکتیویژن سیزن پس بازی Call of Duty Black Ops 4 تحت عنوان Black Ops Pass را معرفی کرد اما ظاهرا طرفداران از این بابت خوشحال نیستند. براساس خبرهای منتشر شده از سوی وب‌سایت Kotaku، سیزن پس آن شامل نقشه‌های حالت‌ چند نفره و زامبی خواهد بود که وجود این نقشه‌ها بسیار دور از انتظار نبود اما علاوه بر این نقشه‌ها، یک نقشه زامبی جدید، پوسته‌ی انحصاری برای جدیدترین حالتی که تا به امروز در این مجموعه شاهد بودیم یعنی حالت بتل رویال آن از طریق دوره یک ساله در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.

این که خوب به نظر می‌رسد اما باید اعلام کنیم که اکتیویژن هیچ کدام از این محتویات را به صورت تکی و جداگانه منتشر نمی‌کند بنابراین اگر قصد دریافت همه محتویات سیزن پس و خود بازی را دارید باید به صورت کامل و یک جا مبلغ ۹۹٫۹۹ دلار آمریکا را هزینه کنید که این احتمالا برای اکتیویژن و طرفداران دردسر ساز می‌شود زیراکه هدف از وجود بخش چند نفره در هر بازی بدان معناست که بازی‌باز با دوستان خود بدون رخ دادن هیچ گونه مشکلی بتواند به تجربه بازی‌ها بپردازد. حال اگر شما یکی از این نقشه‌ها را داشته باشید و دوستتان آن را تهیه نکرده باشد یا برعکس، در این صورت قادر نخواهید بود که باهم بازی کنید و این، هزینه کردن مبلغ ۹۹٫۹۹ دلار را بی معنی می‌کند. این مشکلی است که کل مفهوم سیزن پس را به مدت زمان طولانی تحمیل می‌کند که احتمالا با حالت بتل رویال آن، مشکل بزرگ‌تر نیز خواهد شد.

مطمئنا وجود این مشکل به تجربه بازی لطمه می‌کند و اگر توجه داشته باشید موفقیت عناوین سبک بتل رویال PlayerUnknown’s Battlegrounds و Fortnite به انتشار محتویات رایگان بوده و تنها برای تزئینات باید مبلغی را هزینه کنید.


اگر به یاد داشته باشید سال پیشین شرکت الکترونیک آرتز با پرداخت درون‌ برنامه‌ای که برای عنوان Star Wars Battlefront II در نظر گرفته بود، بسیار مورد انتقاد طرفداران قرار گرفت و ضررهای بسیاری را تحمیل شد، به گونه‌ای آن‌ها اعلام کردند که جدیدترین نسخه از مجموعه Battlefield تحت عنوان Battlefield V هیچ گونه پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد داشت و محتویات پس از انتشار آن به صورت کاملا رایگان در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. متاسفانه شرکت بریتانیایی یوبی‌سافت نیز سیاستی مشابه اکتیویژن را برای بازی موردانتظار The Division 2 در نظر گرفته است. این خبر ناراحت کننده است که اکتیویژن سیاستی را در پیش گرفته که دیگر شرکت‌ها قبلا با آن موفق نبوده‌اند و به موفقیت مورد انتظارشان نرسیده‌اند.
علاوه بر این موضوع، روشن شده است که مراسم رونمایی و معرفی Black Ops 4 نیز پر بیننده‌ترین رویداد معرفی در تاریخ این سری بوده است.سیزن پس بازی شامل:
1- در بخش مولتی پلیر شامل 12 مپ جدید.
2-در بخش بتل رویال 4 کلاس تخصصی ویژه.
3-در بخش زامبی 4 محتوای اختصاصی در همه مپ ها و مدهاش.
4- میزان 2400 پوینت برای کاستومایز.
5-بوستر برای افزایش سریع لول.
شاید تیتر این مطلب شما را گمراه کند یا این که فکر کنید اشتباهی رخ داده است‌. اما نه، کاملا درست خواندید؛ اکتیویژن رسما اعلام کرده که پیش خرید Call of Duty: Black Ops 4 از نسخه قبلی این سری یعنی Call of Duty: WW2 تا به حال بیشتر بوده و سریع تر از آن در حال پیش روی است. واقعا موضوع عجیبی است که باعث تعجب همه ما شده است. از طرفی Black Ops 4 چه قبل و چه بعد از معرفی با انتقادهای بسیار شدید هواداران قدیمی این سری رو به رو شد چرا که برای اولین بار در تاریخ این سری، این عنوان فاقد بخش تک نفره داستانی یا همان کمپین است، از طرفی هم سال گذشته پس از این که اعلام شد WW2 پس از سال‌ها به ریشه‌های خود باز می‌گردد، توانست همه طرفداران را خوشحال و راضی کند. هر چه هست، ما هنوز در شوک هستیم و دقیقا نمی‌دانیم چه پیش آمده چرا که انتقادهایی که به Black Ops 4 وارد می‌شد، به مراتب بدتر و سنگین‌تر از چیزی بود که متوجه WW2 می‌شد و حال که فهمیدیم تعداد نسخه‌های پیش خرید شده این بازی از WW2 بیشتر شده است، می‌فهمیم شاید کاربران واقعا به وجود بخش چند نفره اهمیت نمی‌دهند.

راب کاستیچ (Rob Kostich) یکی از توسعه دهندگانی که همیشه در ساخت سری Call of Duty نقش بزرگی داشته، اعلام کرده است که مراسم رونمایی و معرفی Call of Duty: Black Ops 4 به رتبه نخست پر بیننده‌ترین ویدئوها در توییتر در کل دنیا رسیده و توانسته رکورد پر بیننده‌ترین رویداد معرفی در تاریخ این سری را به نام خود ثبت کند. طبق چیزی که منابع آماری اعلام کرده‌اند، مراسم معرفی این بازی تا به حال ۸۰ میلیون بار دیده شده است. همچنین تعداد نسخه‌های پیش خرید شده این بازی در مدت زمانی که از معرفی رسمی آن می‌گذرد نیز بیشتر از نسخه قبلی یعنی Call of Duty: WW2 بوده است.

تنها توجیهی که می‌تواند این میزان از استقبال را برایمان قابل فهم تر کند این است که کاربران به لطف پیشینه خوب سری Black Ops دست به این اقدام زده‌اند. علاوه بر این نباید از حق بگذریم که به جز فقدان بزرگ این عنوان، یعنی عدم وجود بخش داستانی، سایر قسمت‌های آن بسیار هیجان انگیز و وسوسه کننده هستند؛ از قسمت بتل رویال گرفته تا مدهای مختلف بخش چند نفره بسیار عالی و خوب کار شده‌اند که هیجان تجربه آن را قطعا بسیار بالا خواهند برد. بسیاری از بخش‌های نسخه جدید برای اولین بار به این سری راه پیدا کرده‌اند که می‌تواند توجیه بسیار خوبی برای میزان بالای پیش خرید این عنوان باشد؛ مانند همین بخش بتل رویال که بدان اشاره شد. باید منتظر باشیم و ببینیم آیا میزان کلی پیش خرید این بازی نیز از نسخه قبلی آن فراتر خواهد رفت یا خیر.
ساخت یک بازی تاکتیکی، آن هم زمانی که شخصیت‌های بازی روی زمین نیستند، بسیار مشکل است. وقتی به Black Ops 4 نگاه می‌کردیم ساختن یک بازی تاکتیکی تبدیل به انگیزه اصلی ما شده بود. ما سیستم پک‌ رانشی (thrust-packing) و دویدن روی دیوار (wall-running) که در بازی قبلی وجود داشتند را در نظر داشتیم؛ ولی با تجربه‌ای که ما می‌خواستیم بازی به بازیکنان منتقل کند، عاقلانه تر این بود که بازی را به مقدار خیلی کمی آهسته‌تر کنیم. البته با استاندارهای Black Ops، این آهسته تر کردن اصلا به معنای کند شدن بازی نخواهد بود! ما می‌خواستیم که تجربه یک بازی تاکتیکی را به شما منتقل کنیم، بنابراین مجبور بودیم که سیستم بازیابی سلامت را حذف کنیم و اینکه شما را روی زمین نگه داریم.
Call of Duty Black Ops 4در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


تریلر رسمی بخش بتل رویال بازی موسم به بلک اوت:

 
آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,814
6,544
نام
مهدی
اره دیشب متوجه شدم نمیشه و اون قضیه کنسل شد
ولی پینگم مشکل داره نمیدونم چیکارش کنم
سرورهای بازی هیچ مشکلی ندارن و 4.2.2.4 هرچی بده توی بازی هم همونه نهایتا ۱۰تا بالاتر.
شما پینگت رو توی بازی از کجا نگاه میکنی؟؟؟
 
 • Like
Reactions: PsychoX

R.I.P

مدیر سابق
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,404
295
نام
محمدرضا
اره دیشب متوجه شدم نمیشه و اون قضیه کنسل شد
ولی پینگم مشکل داره نمیدونم چیکارش کنم
ای بابا...
در صورت امکان تغییر ISP بده.
یا یکیو پیدا کن که رد دد دیجیتالی داره و کال او هم میخواد اکانتهاتون رو شیر کنین باهم.
ایشالا که مشکلت حل بشه و لذت ببری از بازی
 
 • Like
Reactions: PsychoX

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
10
5
سرورهای بازی هیچ مشکلی ندارن و 4.2.2.4 هرچی بده توی بازی هم همونه نهایتا ۱۰تا بالاتر.
شما پینگت رو توی بازی از کجا نگاه میکنی؟؟؟
با 4.2.2.4 که اکثرا 100 تا 120 میده.تو Rainbow , BFH,BF1,Titanfall و ... همه حدودا همین قدره پینگشون
تو این بازی از تو network خود بازی که چک میکنم مولتی کلا یا رو 400 یا حداقل بالای 300 تو بلک اوت باز وضع بهتره حدودا 250 ایناس
الان زنگ زدم پشتیبانی شاتل گفت من فقط میتونم سرویس گیمینگ کنم.الان تو مولتی شده 280 اینا
نمیدونم والا چرا اینجوریه.بعد MW اومدم دوباره کالاف بزنم کوفتم شد :)):))


ای بابا...
در صورت امکان تغییر ISP بده.
یا یکیو پیدا کن که رد دد دیجیتالی داره و کال او هم میخواد اکانتهاتون رو شیر کنین باهم.
ایشالا که مشکلت حل بشه و لذت ببری از بازی
اکانت رفیقمه اون با من شیر کرده.
اخه من خیلی وقته شاتل دارم و راضیم.خیلی عجیبه این مورد.
ممنون داداش :hearteyes:
 
 • Like
Reactions: ps34 and R.I.P

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,034
591
نام
مهرداد
با 4.2.2.4 که اکثرا 100 تا 120 میده.تو Rainbow , BFH,BF1,Titanfall و ... همه حدودا همین قدره پینگشون
تو این بازی از تو network خود بازی که چک میکنم مولتی کلا یا رو 400 یا حداقل بالای 300 تو بلک اوت باز وضع بهتره حدودا 250 ایناس
الان زنگ زدم پشتیبانی شاتل گفت من فقط میتونم سرویس گیمینگ کنم.الان تو مولتی شده 280 اینا
نمیدونم والا چرا اینجوریه.بعد MW اومدم دوباره کالاف بزنم کوفتم شد :)):))اکانت رفیقمه اون با من شیر کرده.
اخه من خیلی وقته شاتل دارم و راضیم.خیلی عجیبه این مورد.
ممنون داداش :hearteyes:
شاتل یک هفته ای میشه ک مشکل پینگ پیدا کرده احتمال زیاد تا چند روزه آینده درست میشه
 
 • Like
Reactions: PsychoX

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
240
59
نام
Reza
سرورهای بازی هیچ مشکلی ندارن و 4.2.2.4 هرچی بده توی بازی هم همونه نهایتا ۱۰تا بالاتر.
شما پینگت رو توی بازی از کجا نگاه میکنی؟؟؟
سرور ها از لحاظ دیسکانکت شدن مشکل ندارن ولی پینگ از بقیه بازی ها بالاتره !
با 4.2.2.4 پینگ من معمولا 95 ه پینگم هم تو rainbow و titanfall و بقیه بازی هازیر 100 هست ولی Bo4 بخش مولتی 135 و بلک اوت 160/150 هست بعضی اوقات هم به سرور اشتباه وصل میشه پینگ میره 190 باید از لابی درومد دوباره رفت تا درست بشه.
 

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
10
5
سرور ها از لحاظ دیسکانکت شدن مشکل ندارن ولی پینگ از بقیه بازی ها بالاتره !
با 4.2.2.4 پینگ من معمولا 95 ه پینگم هم تو rainbow و titanfall و بقیه بازی هازیر 100 هست ولی Bo4 بخش مولتی 135 و بلک اوت 160/150 هست بعضی اوقات هم به سرور اشتباه وصل میشه پینگ میره 190 باید از لابی درومد دوباره رفت تا درست بشه.
فک میکنم واسه من هر دفعه به سرور اشتباه وصل میشه
چون الان تو بلک اوت رو 150 بود ولی تو مولتی باز همون 400
 

.:Metallica:.

Angst, Zweifel und Unglauben
کاربر سایت
Sep 18, 2008
4,272
1,217
نام
علی متالیکا
فک میکنم واسه من هر دفعه به سرور اشتباه وصل میشه
چون الان تو بلک اوت رو 150 بود ولی تو مولتی باز همون 400
شما سعی کن Nat Type‌‌ ت رو درست کنی. به احتمال ۹۹٪ درست میشه.

Sent from my Galaxy Note 9 using Tapatalk
 
 • Like
Reactions: PsychoX

.:Metallica:.

Angst, Zweifel und Unglauben
کاربر سایت
Sep 18, 2008
4,272
1,217
نام
علی متالیکا
جدا کسی نیس پینگش 300 باشه؟ فقط با من مشکل داره؟:|
با نت ایرانسل تست کردم حدود 180 بود ولی خب ازونطرف بخاطر nat نمیزاره اسکواد بسازی یا جوین شی...
نمیدونم چرا اینجوریه.کسی اگه میدونه کمک کنه لطفا
من بر اساس این گفتم. چون گفتی به خاطر نت تایپ نمیتونی جوین بشی

Sent from my Galaxy Note 9 using Tapatalk
 
 • Like
Reactions: PsychoX

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
10
5
من بر اساس این گفتم. چون گفتی به خاطر نت تایپ نمیتونی جوین بشی

Sent from my Galaxy Note 9 using Tapatalk
اونجا با نت ایرانسل تست کردم باز اون پینگش خوبه ولی نمیتونی جوین شی تو اسکواد.
ممنون

اکتیویژن لایو چت نداره؟
 

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
10
5
من دیشب با ساپورت اکتی صحبت کردم گفت port forwarding بزنم که nat type 1 یا open بشه.خودم دستی وارد کردم فرقی نکرد همون 2 موند
کسی از دوستان اطلاعی در این مورد داره؟
 

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
272
نام
Sina
من دیشب با ساپورت اکتی صحبت کردم گفت port forwarding بزنم که nat type 1 یا open بشه.خودم دستی وارد کردم فرقی نکرد همون 2 موند
کسی از دوستان اطلاعی در این مورد داره؟
نت تایپ 1 و 2 فرقی ندارن
من نت تایپو 1 کردم اما هیچ فرقی با 2 نداشت کردمش 2 دوباره
 
 • Like
Reactions: PsychoX

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
10
5
نت تایپ 1 و 2 فرقی ندارن
من نت تایپو 1 کردم اما هیچ فرقی با 2 نداشت کردمش 2 دوباره
فک میکنم نت اپن مزیتش اینه که میتونه به همه نت ها جوین شه و بازی کنه
شما چطوری عوض کردی نت تایپو؟
 

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
691
920
نام
رضا
فک میکنم نت اپن مزیتش اینه که میتونه به همه نت ها جوین شه و بازی کنه
شما چطوری عوض کردی نت تایپو؟
تو بازی حتما نشون میده که open شده یا نه؟چون من portforward کردم ولی همون strict بود ولی برای اولین بار تونستم سریع به بقیه وصل شم تو زامبی.
نمی دونم اصلا میشه با اینترنت سیم کارت این تغییراتو داد یا نه؟
 
Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟