Multi Platform Call of Duty: Black Ops III | PC

41109696565906184856.jpg

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سبک : First-person shooter
پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Nov 6, 2015

اطلاعات بازی :

فعلا بازی با یـ تریلر معرفی شده و باید برا اطلاعات بیشتر تا April 26th صبر کرد ....

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Call of Duty: Black Ops III (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit-
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz-
Memory: 6 GB RAM-
Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB-
DirectX: Version 11-
Network: Broadband Internet connection-
Sound Card: DirectX Compatible-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,104
نام
شایان

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
بنده تاالان به هیچ عنوان با لگ و ... مشکلات ناشی از کمبود vRam و System Memory روبرو نشدم ، در مورد هوش مصنوعی هم در مراحل آتی که با دشمنان واقعی سرو کار داریم ، واقعا هوش مصنوعی پیشرفت میکنه و مشکلی توش ندیدم ، یه سری شات هم از بخش داستانی تقدیم میکنم ، بخش زامبی رو هم پلی کردم ، اصلا چیز جالبی توش ندیدم ، و اما مولتی ، هیچ نقصی از نظر من نداره ، عالیه ...

آخرین ویرایش:

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
بنده تاالان به هیچ عنوان با لگ و ... مشکلات ناشی از کمبود vRam و System Memory روبرو نشدم ، در مورد هوش مصنوعی هم در مراحل آتی که با دشمنان واقعی سرو کار داریم ، واقعا هوش مصنوعی پیشرفت میکنه و مشکلی توش ندیدم ، یه سری شات هم از بخش داستانی تقدیم میکنم ، بخش زامبی رو هم پلی کردم ، اصلا چیز جالبی توش ندیدم ، و اما مولتی ، هیچ نقصی از نظر من نداره ، عالیه ...

درود

توی بخش مولتی مثل نسخه های کنسولی هاست از بین پلیرای تویه لابی انتخاب میشه ؟؟؟؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,124
نام
پوریا
بنده تاالان به هیچ عنوان با لگ و ... مشکلات ناشی از کمبود vRam و System Memory روبرو نشدم ، در مورد هوش مصنوعی هم در مراحل آتی که با دشمنان واقعی سرو کار داریم ، واقعا هوش مصنوعی پیشرفت میکنه و مشکلی توش ندیدم ، یه سری شات هم از بخش داستانی تقدیم میکنم ، بخش زامبی رو هم پلی کردم ، اصلا چیز جالبی توش ندیدم ، و اما مولتی ، هیچ نقصی از نظر من نداره ، عالیه ...http://uupload.ir/viewer.php?file=1fsm_a_(18).jpghttp://uupload.ir/viewer.php?file=2jrj_a_(19).jpg

برای کارت گرافیکت هم اصلا نباید مشکل Vram باشه. مهم کارت گرافیک پایینتره. اگه قرار باشه که برای اجرای بازی ها حتما 980 ti بخریم ، دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه. واقعا باید به پای شرکتهایی مثل CD project نماز خوند.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
درود

بله ، مچ میکینگ فوق العاده ای داره ، از بتا هم قوی تر.
برای کارت گرافیکت هم اصلا نباید مشکل Vram باشه. مهم کارت گرافیک پایینتره. اگه قرار باشه که برای اجرای بازی ها حتما 980 ti بخریم ، دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه. واقعا باید به پای شرکتهایی مثل CD project نماز خوند.
درسته ، اما بحث شده بود که 6 گیگ vRam هم کم هست و نیاز به رم گرافیکی بالاتری هست ، به همین منظور گفتم ، این هم مقاله ـش : لینک
سی دی پروجکت واقعا بهترین شرکت از نظر مشتری مداری هست ...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
درود

ممنون بایت عکس ها
با توجه به تم آحرالزمانی که داره و مدرن کامبت شدنش احتمالا با سینگل خسته کننده ای طرف باشیم و تا اینجا که نظرمو جلب نکرد
شاید فقط مولتیش بهانه ای بشه برای خریدش

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
ممنون بایت عکس ها
با توجه به تم آحرالزمانی که داره و مدرن کامبت شدنش احتمالا با سینگل خسته کننده ای طرف باشیم و تا اینجا که نظرمو جلب نکرد
شاید فقط مولتیش بهانه ای بشه برای خریدش
سینگل خوبی داره به نظرم ، مولتی هم عالیه ، اما یه نکته ، بازی اصلا آخر الزمانی نیستا ، به هیچ عنوان... داستان بازی 40 سال بعد از BO2 هست....

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
نوشته شده توسط idden]-[;3905637:
رفقا Nat type رو چطوری میشه برا این بازی OPEN کرد؟

ربطی به این بازی نداره شما باید وارد تنظیمات مودم بشی و از اونجا فعال یا غیر فعالش کنی
یا اگر نیاز به پورت خاصی داری از اونجا port forwarding کنی که باز هم ربطی به خود بازی پیدا نمی کنه
البنه به طور مستقیم از داخل خود ویندوز هم می تونید پورت های لازمه رو باز و بسته کنید .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
با این وضع اصلا ، نمیشه آینده خوبی برای PC گیمینگ دید
تو یکی دوسال اخیر Unity , Mortal Kombat , Batman و حالا هم این که از عدم بهینگی رنج میبرن . الان منتظرم ببینیم وضع پرفرمنس Syndicate و Fallout چطوریه
البته بازیهایی رو هم که خوب بودن رو نمیشه نادیده گرفت
واقعاََ با این هزینه ها و وضع بهینگی بازیها ، آدم دلسرد میشه نسبت به PC . این حرفو کسی داره میزنه که پلتفرم اولش همیشه PC بوده ولی ...

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
با این وضع اصلا ، نمیشه آینده خوبی برای PC گیمینگ دید
تو یکی دوسال اخیر Unity , Mortal Kombat , Batman و حالا هم این که از عدم بهینگی رنج میبرن . الان منتظرم ببینیم وضع پرفرمنس Syndicate و Fallout چطوریه
البته بازیهایی رو هم که خوب بودن رو نمیشه نادیده گرفت
واقعاََ با این هزینه ها و وضع بهینگی بازیها ، آدم دلسرد میشه نسبت به PC . این حرفو کسی داره میزنه که پلتفرم اولش همیشه PC بوده ولی ...

دوست من PC Gaming قبلا هم وضع بدی نداشته و آینده اش هم فکر نمی کنم بد باشه.
شما 5 سال اخیر رو که بررسی کنید متوجه می شید خیلی از شرکت ها محصولات مرتبط PC Gaming تولید و عرضه کردند و در این 5 سال بازی هایی بودند که نسخه PC همیشه یک برتری قابل توجه نسبت به نسخه کنسولی داشت.

دلیل بهینه نبودن بعضی بازی ها هم بر می گرده به شرکت سازنده.
بهینه کردن 100 درصد بازی به طوریکه شما بتونید با یک سخت افزار متوسط بهترین تجربه داشته باشید خیلی زمان گیر و هزینه بر هستش. از طرفی سخت افزار PC رشد زیادی کرده و حافظه های مثل RAM و SSD هم ارزان تر شده.

در واقع سازنده اینطور فکر می کنه بازیکن سیستم خودش رو Upgrade کنه تا بتونه بازی رو به خوبی تجربه کنه. این بحث Upgrade کردن هم به نفع خیلی از شرکت های سخت افزاری معروف هستش که خوب همه آشنایی دارند.

گذشت اون زمانی که توسعه دهنده بخاطر محدودیت حافظه از زبان سطح پایین مثل Assembly استفاده می کرد که مجبور بود با دستورات سطح پایین ماشین مستقیم کار کنه.بدیهی هستش که سازنده وقت خودش رو می خواد روی گیم پلی و داستان بذاره تا سر و کله زدن با جزئیات سطح پایین و پیچیده سخت افزار PC.

بممکن یک بازی با تلاش خیلی زیاد 8 گیگابایت رم هم براش زیاد باشه ولی وقتی رم نسبتا ارزان شده ، سازنده بازی فکر می کنه که خیلی روی بهینه کردن وقت نذاره و اون وقت یک بازی به جای 6GB ممکن هستش که 12GB رم نیاز داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر