Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بخش داستانیه زیبا و سینمایی جالبی داشت , با روند داستان و کارکتر مخصوصا منندز و حق انتخاب خیلی حال کردم
نورپردازی و گرافیک محیط های کوچیک خیلی پیشرفت کرده بود ولی تو محیط های بزرگ جالب نبود
گیم پلی بازی فوق العاده تنوع و جذاب بود ولی هوش مصنوعی ضعیف بود
صداگذاری شخصیت ها عالی ولی موسیقی افتضاح به تمام معنا
کلا نمیخواستم سمتشم برم ولی با وجود کمبود وقتم خریدمشو خیلی هم صفا داد
8.5 / 10

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
صحبت من در مورد مولتیه.بخش داستانی این بازی اصلا برام اهمیتی نداره و بازیشم نکردم.cod رو با مولتی میشناسن.مولتی این بازی از mw2 به بعد همینجوری داره سقوط میکنه.
در مورد مولتی که حق با شماست و دقیقا همون طور که گفتید بعد از Mw2 روند نزولیش رو هم شروع کرده.چه IW و چه Treyarch.من خودم بعد از مولتی MW2 به زور تونستم MW3 رو با اون وضعیت اسف بارش تحمل کنم.
ولی اینم بگم COD مثل BF نیست که اهمیت بخش تک نفرش 0 باشه.حتی وقتی بین بازی های IW و Treyarch مقایسه می شه همیشه این نکته گقته می شه که بازی های Treyarch بیشتر داستان محورن.زیادم در مورد داستانش اون اوایل عرضه بحث می شه, تعداد نفراتی هم که بخش کمپین رو می رن زیادن.(طبیعتا می دونید که این گفته هام فقط محدود به فروم های داخلی نمی شه)!این قدر هم کم اهمیت نیست بخش سینگلش.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام - ممنون میشم یکی از دوستان بگه بازی در چد سطحیه ... نسبت به MW1 MW2 MW3 BO1 . داستان - گیم پلی و... چطوریاس ؟!

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
من تازه COD BO2 رو خریدم اما تو قسمت مولتی افلاین که میرم بازی کنم صفحه سبز میشه و کاری بغیر از زدن به home نمیتونم اننجام بدم (بیشتر اوقات اینطوری میشه)
مدل ایکس باکس: Arcade

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
در حدی COD MW3 نبود ...خوشم نیومد ...
شخصیتی که خیلی باهاش حال کردم همین Menendez بود ....

تنها جدابیت این بازی واسه من بخش داستان بود ... اصلا با گرافیم حال نکردم .... گیم پلی هم ضعیف تر از قبل شده بود ... Black Ops 1 خیلی زیبا تر بودش ....

صداگذاری که افتضاح ... موزیک چرت ... اصلا داغغونه داغون توی بخش صوتی ...

گرافیک چشم گیر نبود ... تازه به نظر من متوسط رو به ضعیف ...

مولتی هم من تجربه نکردم ...

فقط یکی از بچه های گل توی اسپویلر بگه آخرش چی شد؟؟؟ :D

من Menendez رو هیچ کجا نکشتمش ... آخرش که دستگیرش کردم توی زندان بود ... وقتی اومدن ببرنش برق قطع شد و منندز فرار کرد ... همین بود آخرش؟؟

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
منم زیاد باهاش حال نکردم هر چی جلو تر یریم بازی ها بد تر میشن. البته شاید بخاطر این هستش که ما اون ها رو نسبت به بازی های نسل قبل مقایسه میکنیم

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
نقد کامل داستان بازی رو سایتی هست گذاشته باشه ؟ متاسفانه نقد داستانی بازی به زبان فارسی اصلا کامل نیست.
درواقع میخوام مرحله به مرحله داستان بازی توضیح داده شده باشه..نقدهایی که من از داستان بازی دیدم بسیار ناقص بود.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
new dlc revolution black ops 2

سلام دوستان اینم از دی ال سی جدید بلک آپس دو واقعاً خفنه من از هیجان نمیدونم چی تایپ کنم دیگه براتون توی aparat.com آپلود کردم ببینین ! 4 تا مپ مولتی اضافه میشه با 4 تا مپ زامبی و یه زامبی مد خفن که میتونید برید به جای زامبی ها ! :| حجم خود دی ال سی 1.84 gb هست ... یارو روانیه تو تریلر ! ازش خوشم میاد ! :x
[video=aparat;P37lx]http://www.aparat.com/v/P37lx[/video]

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
دوستان این آنلاینش منو کچل کرد کلی سرچ می کنی(شاید نیم ساعت!)هزار تا لابی هم پیدا می کنه ولی به هیچ کدون join نمیشه!...خواستم بدونم کسی این مشکل رو داره؟(با کابل lan وصلش می کنم اینترنت هم 1 مگ هستش)ممنون اگه کمک کنید:-/

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوستان این آنلاینش منو کچل کرد کلی سرچ می کنی(شاید نیم ساعت!)هزار تا لابی هم پیدا می کنه ولی به هیچ کدون join نمیشه!...خواستم بدونم کسی این مشکل رو داره؟(با کابل lan وصلش می کنم اینترنت هم 1 مگ هستش)ممنون اگه کمک کنید:-/
زیاد اعصابت رو داغون نکن برای ما هم پیدا نمیکنه!کلا هیچی پیدا نمیکنه مگه اینترنتت خیلی خوب باشه!
ما که فعلا داریم به این روش بازی میکنیم که هر کی این بازی رو انجام میده فرند خودمون میکنیم و بعد با جوین شدن به هم بازی میکنیم!
باورت میشه 3000 تا کیل گرفتم ولی یه خارجی هم نکشتم!همه ایرانی البته لگ کمتره و پینگتم کمتره ولی حیف که ایرانی جماعت گیمر هستند و نوب توشون کمه و کیل گرفتن سخته!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
دوستان من این بازی رو روی پی سی سه بار رد کردم

اونجایی که:
منندز اول بازی نارنجکو در میاره و میندازه روی زمین
سربازا روی نارنجک میپرن یا نه؟

روی پی سی که میپریدن

ولی یکی میگه نه نمیپرن
سر کل کل:D کسایی که رد کردن بگن:D

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من این بازی رو روی پی سی سه بار رد کردم

اونجایی که:
منندز اول بازی نارنجکو در میاره و میندازه روی زمین
سربازا روی نارنجک میپرن یا نه؟

روی پی سی که میپریدن

ولی یکی میگه نه نمیپرن
سر کل کل:D کسایی که رد کردن بگن:D

2 تا سرباز کوبایی روی نارجنک میپرن.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
من دیدم یکی پرید حالا نفهمیدم رو نارنجک پرید یا رو...:d
در کل بازی قشنگ. بود نوآوریاشم خوب بود فقط نسبتا کوتاه بود اون آهنگ تهشم باحال بود مخصوصا رزنوف و میسون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر