Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

این مشکل گرافیک لعنتی هنوز درست نشده واسه من

دوباره دانلود کردم و رایت کردم 100% برنر مکس
ولی باز هم حل نشد
بعضی جاها محیطش سبز و سیاه میشه...

این آپدیت Titile Update برای هه بازی ها اکثرا میاد که ایراد های بازی رو رفع میکنه و تغییرات کوچک در اسلحه ها ایجاد میکنه

---------- نوشته در 11:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:29 AM ارسال شده بود ----------

دوستان عزی ما دیوانه شدیم توی زامبی هر روز داریم بازی میکنیم یه پارامتری هست به نام Navigation Table نمیدونم چجوری باید بسازمش. کمک لطفا:|

ایتمایی که پیدا میکنی باید بری روی میز مربوطش درستش کنی.مثلا توی همون اتاق اول یه پنکه میسازه که با بادش برات درا رو باز میکنه.یه نکته هم بگم که توی همون اتاق اول نمیخواد پول بدین در رو باز کنین با همین توربینه در کناری رو باز کنین برید بیرون پشت سرتون در بسته میشه و دیگه از داخل زامبی نمیاد

اقا سلام اون مرحله ايي كه عنكبوت كوچولو رو(رتيل)ميندازيم زير در و ميره واسه ماموريت اونجايي كه به جايي مثه موتور خونه ميرسم نميطونم بايد كجا برم..همش ميميرم

اقا سلام اون مرحله ايي كه عنكبوت كوچولو رو(رتيل)ميندازيم زير در و ميره واسه ماموريت اونجايي كه به جايي مثه موتور خونه ميرسم نميطونم بايد كجا برم..همش ميميرم

از روی لوله ها برو
آخرشم برای ادامه مسیر باید از رو لوله ها به سمت جلو بپری وگرنه میوفتی .. .

سلام :*

این بازی Survival هم داره ؟:x

خیر ولی میتونید تو بخش Multyplayer ، بوت ( Bot) بدید و بازی کنید.

آقا چرا وقتی مثلا به مرحله ی 4 میرسیم میتونیم از بین افغانستان و سنگابور و باناما یکی رو انتخاب کنیم...چطوریه این قضیه؟

والله من همینطوری زدم رفت ، همون گزینه پیش فرضو انتخاب کردم.

سلام دوستان در حال حاظر یک سری آدم سود جو دارن با گرفتن پوینت و پول اضافه دارن با پرستیژ هک سو استفاده می کنن
من یکی دو سایت پیدا کردم ولی بی هیچ اعنوان نتونستم از اونا دانلود کنم کسی می تونه کمکی کنه تا ما هم بتونیم دست اینجور آدم های سود جو رو کوتاه کنیم؟
دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم از این سایت دانلود کنم اگه تونستین دانلود کنید بی زحمت یک جا اپلود کنید

Call of Duty Black Ops 2 Prestige Hack

سلام....
آقا من این بازی رو دیروز خریدم امروز بازی میکردم اوکی بود تا رسیدم به مرحله تو افغانستانش همه چیز سبز شد!!!! درواقع عملا همه چیز عین محیطای ساخت بازی ساده ست!
مشکل از چی میتونه باشه؟؟
xbox 360 slimm 4g

ممنونم

سلام دوستان.چطوری میتونم اسلحه های بخش special رو ازاد کنم؟ من فقط اون اسنایب خفنه رو ازاد کردم.بازیم تموم کردم.خب؟الان از اول میخوام برم.دوباره همه اسلحه ها قفله.ممنون میشم کمک کنید

سلام دوستان در حال حاظر یک سری آدم سود جو دارن با گرفتن پوینت و پول اضافه دارن با پرستیژ هک سو استفاده می کنن
من یکی دو سایت پیدا کردم ولی بی هیچ اعنوان نتونستم از اونا دانلود کنم کسی می تونه کمکی کنه تا ما هم بتونیم دست اینجور آدم های سود جو رو کوتاه کنیم؟
دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم از این سایت دانلود کنم اگه تونستین دانلود کنید بی زحمت یک جا اپلود کنید

Call of Duty Black Ops 2 Prestige Hack
میزنه no offers for your country at thie moment
شاید بایست با وی پی ان رفت!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or