Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
بد ترین خبری بود که تو عمرم شنیدم !
موردشوره صاحاب Call Of Duty رو ببرن ! اینم شد بازی ؟ بازی رو کردن سبک فضایی ! بخدا بعد infinity Wards بازی Call Of Duty حرومه ! حروم !
الان با Captain Price میرم پروژه رو میترکونم !
آخه هنوز خبر زیادی در مورد بازی نیومده که شما به این شکل قضاوت میکنی . اصلا کی گفته بازی فضایی شده همین الان هم تکنولوژی های موجود در بازی وجود یه سرچ توی you tube بکنی میفهمی یا بروی اون تریلر مربوط به سلاح های بازی رو ببین بعد بگو بازی فضایی شده.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
آخه هنوز خبر زیادی در مورد بازی نیومده که شما به این شکل قضاوت میکنی . اصلا کی گفته بازی فضایی شده همین الان هم تکنولوژی های موجود در بازی وجود یه سرچ توی you tube بکنی میفهمی یا بروی اون تریلر مربوط به سلاح های بازی رو ببین بعد بگو بازی فضایی شده.

بله دقیقا همینطوره

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
سفینه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ فضا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ بازم یه تایپیک کال ایجاد شد توش تا دلت بخواد پست های غیر حرفه ای مغرضانه ....

شماها که مثلا ناراضی هستین ، واقعا تریلرهای بازی رو دیدین ؟؟؟

بازی در سال 2025 اتفاق میوفته یعنی آینده بسیار بسیار نزدیک !!! نه 1000 سال دیگه !!!

پیشرفت هایی که آدما تو جنگ کردن در این سال طبق گفته بازی (در کل یعنی تغییرات جوی بازی ) :

- هواپیماهای عمود پرواز ( همین الانش تا دلت بخواد نمونه اولیه داره )

- تانک ها و APC های آماده برای عبور از موانع سخت ( تو تریلر ها میبینید که 4 تا پا دارن ) --- ( باز هم این نمونه اولیه و پروتوتایپ داره )

- DRONE ها و هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته ( این نمونه اولیه نداره ، چون همین الان ازش استفاده میشه !!! )

- ادوات راهیابی و .... پیشرفته الکترونیکی

- جنگنده های F-22 و هلیکوپتر ها و .... ( حتما الان هلیکوپتر اختراع نشده که اینقدر تعجب کردین !!! )

حالا میشه لطف کنید یه عکس از اون سفینه فضایی که لیزر پرت میکرد بزارین ؟؟؟؟؟؟؟؟

شک ندارم باز هم شاهد یک شاهکار شوتر دیگه از سری COD طرفیم ...

افتخار سری COD به اینه که چه جنگ جهانی ، چه جنگهای امروزی ، همه رو به بهترین وجه ممکن به تصویر میکشه و رقیبی برای خودش نمیزاره ... دقیقا اتفاقی که میخواد برای جنگ های آینده و BLACK OPS 2 بیوفته ...

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
بازی در سال 2025 اتفاق میوفته یعنی آینده بسیار بسیار نزدیک !!! نه 1000 سال دیگه !!!

پیشرفت هایی که آدما تو جنگ کردن در این سال طبق گفته بازی (در کل یعنی تغییرات جوی بازی ) :

- هواپیماهای عمود پرواز ( همین الانش تا دلت بخواد نمونه اولیه داره )

- تانک ها و APC های آماده برای عبور از موانع سخت ( تو تریلر ها میبینید که 4 تا پا دارن ) --- ( باز هم این نمونه اولیه و پروتوتایپ داره )

- DRONE ها و هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته ( این نمونه اولیه نداره ، چون همین الان ازش استفاده میشه !!! )

- ادوات راهیابی و .... پیشرفته الکترونیکی

- جنگنده های F-22 و هلیکوپتر ها و .... ( حتما الان هلیکوپتر اختراع نشده که اینقدر تعجب کردین !!! )

با این توضیحات ... به بازی امیدوار شدم ...... :d
خدا کنه با دیدن frostbite 2 یه ذره تکون بخورن و انجینشون رو آپگرید کنن . نمی دونم چرا به نظرم میاد گرافیک تریلر یه ذره پایینه .......

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من تاحالا 2 بار از کال آف دیوتی شاکی شدم هر دوبار هم جواب دندان شکنی گرفتم :d
یه بار اولین باری که شنیدم کال اف میخواد وارد جنگ های مدرن شه ( خدایی MW شاهکار بود:x ) . یه بارم همین پارسال که امیدم به BF3 خیلی بیشتر بود
اینبار هم از تریلر زیاد خوشم نیومد
امیدوارم عین دفعه های قبل ضایع شم :d

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
واقعا از حرف این دوستانی که میگن چرا بازی تو آیندس و ... تعجب میکنم.اول میان میگن این چیه چرا Cod هیچ تغییری نکرده... بعد میان میگن چرا اینقدر تغییر کرده، از ریشه هاش دور شده و... :-/
بعدشم، ابوالفضل عزیز حرف خوبی زدن: برای همه ی دستگاه ها و Mech هایی که تو تریلر دیدین با Prototype وجود داره یا اززشون الان استفاده میشه.برای مثال فکر کردین Predator Drone خلبان داره؟ یا بهتر بگم V22 Osprey که در MW3 هست هم کنترل شدس و خلبان نداره.لطفا اگه نمیتونید ایراد پیدا کنید الکی ایراد نسازید.:|
================

بگذریم.دیروز تو یاهو خوندم که اون شخصی که توی تریلر دیده میشه و شبیه جوونی Woods هست پسر Masonـه. میگم اگه پسر Masonـه چرا اینقدر شبیه Woodsـه؟ :d

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
شما ها هم جوری میگویید اینده که انگار در مورد 500 سال بعد اتفاق میافتد
بابا همش مال 13 سال بعد هستش
تا اون موقع که ماشین زمان نمی سازند و یا این که برن کره ی ماه بجنگن ان هم با ادم فضایی ها و با اسلحه هایی که لیزر دارند!!!!!!!!!!
همش 4 تا روبات قراره بهتون تیر بزنه دیگه این ناراحتی داره !!

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
بازی رو دیدم اصلا حال نکردم یاد battelfield 2142 اوفتادم .اهنگ اول trailer منو یاد Duse Ex می انداخت
همین مونده 25 سال بعد اسب سوار شیم حتما یه مرحله هم تو کویر داره واسه شتر سواری
گیم پلی بازی رو نشون نداد احتمالا باز مثل گیم پلی شماره های قبلی هست اگه اینطوری باشه که حاضرم battelfield 3 رو یه بار دیگه بجا ی این برم
(نظر شخصی بود کسی به دل نگیره من خودم از عاشقای cod هستم ولی دیگه خسته شدم از بس تکراری شده )

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
بازی رو دیدم اصلا حال نکردم یاد battelfield 2142 اوفتادم .اهنگ اول trailer منو یاد Duse Ex می انداخت
همین مونده 25 سال بعد اسب سوار شیم حتما یه مرحله هم تو کویر داره واسه شتر سواری
گیم پلی بازی رو نشون نداد احتمالا باز مثل گیم پلی شماره های قبلی هست اگه اینطوری باشه که حاضرم battelfield 3 رو یه بار دیگه بجا ی این برم
(نظر شخصی بود کسی به دل نگیره من خودم از عاشقای cod هستم ولی دیگه خسته شدم از بس تکراری شده )

شما اصلا مجبور نیستید 25 سال دیگه با اسب برید
بازی در دو بازه زمانی اتفاق می افته>:d

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
کیفیت گرافیک تریلر که خیلی افتضاح بود..چهره های کاراکترهای هم که اون شفافیت خاص رو نداشت؟

دقیقا یاد نسخه قبلی افتادم که افت فریم ریت گرافیک زیاد حس میشد....

امیدوارم حداقل اگه داستان این شکلیه گرافیک یه خورده سرو سامان پیدا کنه....

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
به خدا من هی میخوام کامنت اضافی ندم ولی آخه کجای شماره قبلی مشکل فریم ریت داشت ؟؟؟ من تو کنسول 360 به سختی دیدم فریم ریت حتی بیاد رو 59 !!! همه جای بازی 60 ثابت بود . تو PC هم که اصلا نگو ...

اینجا هم یه آنلیز فریم ریتش رو میتونی ببینی
:|
Code:
[/COLOR][url=http://www.lensoftruth.com/head2head-call-of-duty-modern-warfare-3-analysis/]Head2Head: Call of Duty: Modern Warfare 3 Analysis (PS3 vs. Xbox 360)[/url][COLOR=#800080]

والله من رفیقم رو آوردم بهش گفتم یه تریلر خفن گرفتم بیا ببین ! اومد اول تریلر تا چهره WOODS ( یا هر کی قراره باشه ) رو دید - سریع گفت این فیلمه یا بازی ؟؟ مگه نگفتی تریلر بازی گرفتی ؟؟؟!!!!!!!!!!

چند تا شات جدید با رزولوشن داخلی بالا : (با تشکر از کریس جون - پی سی ورلد ) .

black31.jpg

black30.jpg

black17.jpg

black8.jpg

black5.jpg

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
برداشتی از تریلر Call of Duty: Black Ops II:
black-ops-2.jpg

بازگشت وودز (Woods)
از همان اول، حسی در ما وجود داشت که وودز دوست میسون (Mason) در ویتنام کشته نشد، چون سربازی به تبحر او به این راحتی ها در یک انفجار ساده نمی میرد. از آنجایی که وقایع Black Ops در دهه 60 بودند و تاریخ وقایع Black Ops II در سال 2025 است، پس احتمالاً او الان 90 تا 100 سال سن دارد.​
سال 1980 و 2025
Black Ops II در آینده اتفاق می افتد، ولی یک سری از مراحل آن در جنگ سرد دهه 80 واقع شده اند. بنا به ساختمانی که در ثانیه 24 بازی دیدیم، به نظر این ساختمان که مسلماً در آینده است، مقر جدید U.N و یا همان سازمان ملل است. به نظر چین حالا قدرتمندترین نیرو است و دشمن بزرگی به حساب می رود.​
تکنولوژی نیرومندتر شده است
روبات های فلزی که در تریلر مشاهده کردید CLAW نام دارند که یک نوع تانک بدون سرنشین است و شبیه به Metal Gear Solid 4 در حقیقت حضور مستقیم انسان ها را از جنگ منع می کند. با جنگ سرد جدید بین چین و غرب، تکنولوژی در راستای تجهیزات جنگی بسیار پیشرفت کرده است.​
تهدید اتمی در راه است
یک موشک بزرگ را در یکی از تریلرها مشاهده می کنیم که بنا به ستاره سرخ آن، یا متعلق به چین است یا به روسیه که احتمالاً هدف آن هم آمریکا است.​
موشک اندازهای مخفی
در ثانیه 32 تریلر، ما موشک اندازهای مخفی و نامحسوس را می بینیم که شاید بتوان از آن ها در بخش چندنفره به عنوان Killstreak استفاده کرد.​
نجات رئیس جمهور
شهر لس آنجلس به یک مخروبه تبدیل شده و ساکنین آن از آنجا رفته و یا کشته شدند. این مکان فضای خوبی برای Call of Duty است و احتمالاً میسون باید رئیس جمهور را در خیابان های این شهر نجات دهد. به نظر ما کامیکازه های روبات مانند را هم در بازی خواهیم دید.​
669289_20120503_640screen001.jpg
بخش داستانی جدید
شما می توانید کنترل متفاوت تری نسبت به قبل در این بازی داشته باشید. حتی می توانید مثل یک بازی RTS نیروهای خود را کنترل کنید. این بخش که Strike Force نام دارد به طور کلی روش بازی کردن شما را در Call of Duty تغییر می دهد.​
مچ دست میسون
روی مچ دست دیوید میسون یک کامپیوتر پیشرفته وجود دارد که می تواند موقعیت خود را در محیط مشاهده کند. او پسر الکس میسون (Alex Mason) است و وظیفه دارد رئیس جمهور را نجات دهد.​
حمله به آمریکا
در ثانیه 40 بازی روی یک صفحه مانیتور HUDهای زیادی دیده می شوند که نشانگر حملات متعدد به آمریکا هستند. آمریکای مرکزی و شمالی به طور کلی توسط چینی ها مورد حمله قرار گرفته است.​
تخریب های بزرگ تر
البته به احتمال زیاد تمام این انفجارها و تخریب ها از پیش تعریف شده هستند، ولی موضوع این است که Treyarch انفجار و تخریب بیشتری نسبت به نسخه های قبلی به بازی اضافه کرده است.​
بازگشت جت ها
به نظر دوباره در Black Ops II جت خواهیم دید. بنا به صحبت های وودز به نظر این جت ها بدون سرنشین هستند و می توان از آن ها در Killstreak بخش چندنفره استفاده کرد.​
دشمنی جدید
وودز اشاره می کند که دشمن کنترل نیروهای غیر انسانی آمریکا را در دست گرفته، ولی آیا این چینی ها هستند؟ نه، دشمن اصلی شما شخصی است به نام رائول منندز (Raul Menendez) که کنترل این نیروها را در دست دارد.​
669289_20120503_640screen004.jpg
ایدئولوژی دشمن
چرا رائول منندز به آمریکا حمله می کند؟ او همانند Ocelot در MGS4 است که می خواهد کنترل نیروهای پیشرفته غیر انسانی را در دست بگیرد. ما او را، هم در دهه 80 و هم در سال 2025 می بینیم.​
دشمن متحد
رائول ارتش خود را برای حمله دارد، ولی این نیروها و فردی که در دقیقه 1:02 با او ملاقات می کند، چه کسی است؟ شاید رائول با کمک چین قصد نابودی آمریکا را دارد.​
Customize اسلحه
شایعات زیادی وجود دارند که شما می توانید سلاح های خود را هر طوری که می خواهید Customize کنید و آن ها را تغییر دهید. بعضی از این تغییرات در سلاح های نشان داده شده در تریلر مشاهده می شوند.​
بازگشت SAS
به نظر می رسد که نیروهای SAS باز هم در بازی حضور دارند و ما مأموریت هایی را در دهه 80 با آن ها تجربه خواهیم کرد. ولی کاپیتان پرایسی (Captain Price) در کار نخواهد بود.​
خاورمیانه
بعضی از مراحل بازی در خاورمیانه هستند و در حقیقت رائول در این منطقه مخفی شده و ما در قالب نیروهای S.O.G باید برای دستگیری او به این منطقه حمله کنیم.​
اسب سواری
همانطور که در تریلر دیده اید، مراحل اسب سواری هم در بازی وجود دارند که احتمالاً On-Rail خواهند بود. در این مرحله به نظر باید رائول را تعقیب کنیم.​
حضور الکس میسون
Treyarch اعلام کرده که در دهه 80 ما در نقش الکس بازی خواهیم کرد و به احتمال زیاد مرگ او را خواهیم دید.
به نقل از پردیس گیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر