Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
متوجه نشدم!
خب برای آنلاین بازی کردن هم باید سیستم رو ارتقا بدیم دیگه! بازی آنلاین کارت گرافیک نمی خواد؟ در هر صورت، ارتقای سیستم واجبه!

من به شخصه در ایران با سرعت های داغون و هزینه های گزاف اینترنت سراغ بازی های آنلاین نمی روم . منظورم این بود

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
من به شخصه در ایران با سرعت های داغون و هزینه های گزاف اینترنت سراغ بازی های آنلاین نمی روم . منظورم این بود
شما یه اینترنت 8 مگ یا 4 مگابیت بگرید که قیمتش 50-60 تومن بیشتر نیس پینگ هم دور و بر 100 باشه راحت میتونین آنلاین بازی کنین، درسته نسبت به پینگی که افراد خارجی دارن(5 تا 80) خیلی بیشتره ولی واقعا توی بازی مشکلی به وجود نمیاره این اختلاف 50-60 میلی ثانیه ای. من یادمِ 5 سال پیش که cs go بازی میکردم پینگم 400 بود ولی با اینحال میتونستم خیلی خوب بازی کنم :)) یادش نخیر اون موقع پینگ 250 آرزو بود :|
--------------------------------------------------------------------------
انصافا نمیشه یه روز بدون بازی آنلاین سپری کرد، بازیهای سینگل پلیر نهایت نهایتش 100 ساعت بتونن آدم رو سرگرم کنن ( که اونا دو سه سال یدونه ازشون به زور میاد) در صورتی که بازیهای آنلاین خیلی راحت تا 2000-3000 ساعت هم میتونن شما رو سرگرم کنن که خیلیه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستان من يه نوبم يعنى كلا بازى شوتر اول شخص انلاينم بدجور فاجعست سريع ميميرم
بنظرتون بخرمش بازيش خوبه و بهم ميسازه ؟ در ضمن ايران هم نيستم .. بازيش هم ارزونه برا پى سى

• Like
Reactions: kamyy

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود

از دوستان گرامی کسی بازی کرده، چطوره بازی لذت داره بخرم یا نه.

اصلا میشه با این اینترنت داغون بازی کردن یا خیر

با سپاس.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان، من یه جورائی از بازی خوشم اومده! :D پی سی ـمَم می کِشه بازی رو اینطور که فکر می کنم! :D کارت گرافیک gtx 950، سی پی یو 6600، رَم 8 و ماربورد h170g
به نظرتون ارزش داره بازی رو بخرم؟ :D
یکی از مواردی که خیلی فکر منو به خودش مشغول کرده، تاریخ انقضاء کوتاه بازی های اکتیویژن هست! یعنی الآن بخری، تَهِ تَهِش یکسال تاپ می مونه! :D بعدش یه بازی دیگه می ده، گند می زنه به این نسخه! :D درسته یا چی؟ :D

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان، من یه جورائی از بازی خوشم اومده! :D پی سی ـمَم می کِشه بازی رو اینطور که فکر می کنم! :D کارت گرافیک gtx 950، سی پی یو 6600، رَم 8 و ماربورد h170g
به نظرتون ارزش داره بازی رو بخرم؟ :D
یکی از مواردی که خیلی فکر منو به خودش مشغول کرده، تاریخ انقضاء کوتاه بازی های اکتیویژن هست! یعنی الآن بخری، تَهِ تَهِش یکسال تاپ می مونه! :D بعدش یه بازی دیگه می ده، گند می زنه به این نسخه! :D درسته یا چی؟ :D
کاملا درسته .
من حقیقتش بازی رو خریدم ولی فقط برای blackout . به نظرم اگر شک دارید ، صبر کنید چند هفته یا نهایت 1 ماه دیگه بازی تخفیف میخوره ، اون موقع ارزش خریدش میره بالاتر ( البته اگر دوباره ارزش پول ما پایین نیاد )

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
درود دوستان

کسی بازی تهیه کرده یا خیر؟

بازی خریدم منطقه فعال سازیش روسیه هستش.

الان هر کاری می کنم با IP ایران نمی تونم وارد بازی بشم . می نویسه Please Restart The Game and Use The Battle.net App

در حالی که بازی به اخرین نسخه بروزرسانی هستش و Repair کردم .

اومدن از دندون شکن استفاده کردم می خواد وارد صفحه اصلی یا منوها بشه Error Connection To Activition Server میده.

نمی دونم چی کار باید بکنم.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
درود دوستان

کسی بازی تهیه کرده یا خیر؟

بازی خریدم منطقه فعال سازیش روسیه هستش.

الان هر کاری می کنم با IP ایران نمی تونم وارد بازی بشم . می نویسه Please Restart The Game and Use The Battle.net App

در حالی که بازی به اخرین نسخه بروزرسانی هستش و Repair کردم .

اومدن از دندون شکن استفاده کردم می خواد وارد صفحه اصلی یا منوها بشه Error Connection To Activition Server میده.

نمی دونم چی کار باید بکنم.
برای من این ارور رو میداد البته روسیه نبود ، PC رو ریستارت کردم درست شد.
از کسی که خریدید پیگیری کنید .

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
برای من این ارور رو میداد البته روسیه نبود ، PC رو ریستارت کردم درست شد.
از کسی که خریدید پیگیری کنید .

درود

برای شما منطقه فعال سازیش ازاد هستش از کجا خریدین.

من ریستارت کردم ولی بازم مشکل همچنان هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر