Call Of Duty : Black Ops 3 | Xbox 360

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من تست کردم بازی به کل آنلاینه و وقتی بازی رو اجرا میکنی عکسش میاد و میگه باید با اکانت مایکروسافت لاگین شی تا بره تو منو هاش
جالبه تو هیچ سایت دانلود فارسی ایی ، این مورد انلاین بودنشو ذکر نکردن و حتی خرید پستی هم براش گزاشتن :|

javcityj

کاربر سایت
Jun 18, 2011
36
بیخیال

دوستان کلا این بازی رو بیخیال شین با هر بدبختی بود از نت های خارجی دانش کردم اونقدر مزخرف بود و گرافیکیش در حد ps2 هم نیست......................... تازه فقط سیستم لینک و آنلاین داره فقط ...... به خدا الان دارم از اون 10.5 گیگی که برای این مایه گذاشتم عصبانی میشم آخه گور باباتون مگه نمیتونستین در حد کال 4 یا 5 بهش گرافیک بدین............ حرومت اکتیویژن....

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من تست کردم اول برای آفلاین بازی کردن بخش مولتی و زامبیز باید فایل آپدیت 50 مگی دان کنید بعد یه پک 1گیگ و 800 مگی رو باید دان کنید تا بازی به صورت آفلاین یا آنلاینو بتونید بازی کنید بازی هم گرافیکش پایینتر از ادونس وار هستش کلا برای تجربه کردن بدرد میخوره

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
دوستان کسی تابحال بازی رو روی jtag اجرا کرده؟ من که هر کاری کردم اجرا نشد و وقتی وارد بازی میشم در منوی اصلی میگه: an update is required

طبق چند تا راهنما در یوتیوب هم عمل کردم و compatibility pack که حجمش 1.8 گیگابایت بود رو هم دانلود کردم. حتی آخرین تایتل آپدیت رو هم نصب کردم

مراحل کارایی که انجام دادم به این ترتیبه:

1- نسخه imars رو دانلود کردم
2- compatibility pack رو دانلود کردم و اون رو با horizon اکسترکت کردم و فایلهای اکسترکت شده رو بر روی نسخه imars کپی کردم (طبق آموزش یوتیوب) و سپس این نسخه رو روی هارد کنسول ریختم
3- compatibility pack رو شبیه سایر DLC ها روی هارد کنسول ریختم و با xm360 آنلاک کردم
4- آخرین تایتل آپدیت رو دانلود کردم و اکتیوش کردم
5- رفتم داخل بازی ولی لامصب هنوز ارور منحوس an update is required رو میده

کسی از دوستان راه حل رو میدونه چیه؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان کسی تابحال بازی رو روی jtag اجرا کرده؟ من که هر کاری کردم اجرا نشد و وقتی وارد بازی میشم در منوی اصلی میگه: an update is required

طبق چند تا راهنما در یوتیوب هم عمل کردم و compatibility pack که حجمش 1.8 گیگابایت بود رو هم دانلود کردم. حتی آخرین تایتل آپدیت رو هم نصب کردم

مراحل کارایی که انجام دادم به این ترتیبه:

1- نسخه imars رو دانلود کردم
2- compatibility pack رو دانلود کردم و اون رو با horizon اکسترکت کردم و فایلهای اکسترکت شده رو بر روی نسخه imars کپی کردم (طبق آموزش یوتیوب) و سپس این نسخه رو روی هارد کنسول ریختم
3- compatibility pack رو شبیه سایر DLC ها روی هارد کنسول ریختم و با xm360 آنلاک کردم
4- آخرین تایتل آپدیت رو دانلود کردم و اکتیوش کردم
5- رفتم داخل بازی ولی لامصب هنوز ارور منحوس an update is required رو میده

کسی از دوستان راه حل رو میدونه چیه؟
یکبار با اکانت آنلاین آنلاین شو توی منو بعد آفلاین کن درست میشه

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده لطفا کمکم کنید. من این بازیو نصب کردم 1800 مگ هم اپ کردم از لایو واسش اما حالا وقتی تو مالتی پلیر میری نمیتونه هیچ match ای پیداکنه که جوینش شم لطفا کمک کنید ممنون

nikancraft

کاربر سایت
Jan 18, 2016
43
نام
نیکان
باباب من دیسکو خریدم اما میگه 1 گیگ باید compatibility pack (فک کنم) دانلود کنه :(
مشکل من حجمش نیست بلکه سرعت دانلود هست :d

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه این compatibility پک اولیه رو کجا دانلود کنم؟
سرعت دانلودم کمه نمیتونم از رو کنسول دانلود کنم :(
بعد اینکه اگه بخوام تایتل ایدی رو بگیرم مگه نه اول باید ایمیج بگیرم از بازی؟
حتما رایتر باید دولایه باشه برای ایمیج گرفتن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر