Call of Duty: Black Ops 2 | PC

باگذشت چندین هفته از شایعات وپیش بینیهای مختلف نسخه جدید این بازی هم بالاخره معرفی شد

callofdutyblackops2preorderposter.jpg
تاریخ انتشار میلادی:13 نوامبر 2012
تاریخ انتشار شمسی:23 آبان 1391

سبک
:Action/Shooter/First-Person
سازنده :Treyarch
ناشر: Activision
پلتفرم: PS3.PC.XBOX360

سایت رسمی بازی
Call of Duty�: Black Ops 2 Official Site

Activision از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 2 در تاریخ 13 نوامبر سال جاری برای PS3،Xbox360 و PC رونمایی کرد.همانطور که شایعات اعلام میکردند داستان Black Ops 2 در آینده ای نزدیک و هنگام رخ دادن جنگهای سرد (Cold War) و در قرن 21 اتفاق خواهد افتاد،جایی که سلاح ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته نوع جدیدی از مبارزات و جنگ را به وجود آورده اند.
این ناشر اعلام کرد که داستان بازی در سال 2025 و هنگام اتفاق افتادن جنگ سرد جدید رخ خواهد داد و سرانجام تریلری از بازی را منتشر کرد که در آن شهر لس آنجلس به نمایش در می آید که زیر حمله دشمن قرار گرفته.به نظر میرسد قسمت هایی از داستان بازی در خاورمیانه اتفاق بیافتد و تاکنون حضور روبات ها و اسب (!) در بازی تایید شده است.

این بازی طبق گفته Mark Lamia دارای بخش سینگل پلیر و زامبی و مولتی پلیر وco-op است .همچنین با 60 فریم در ثانیه انجام می شود و موتور بازی هم از موتور های قیلی بهتراست.
وی گفت:"آنچه ما در اینجا ساخته ایم بهترین راز نگه داشته شده در بازیهای رایانه ای است ، زیرا من فکر نمی کنم که آن چیزی بوده باشد که هرکسی انتظار دیدن آن را داشت.ما متوجه شدیم که با داستانی که برای بازی اول ساختیم تنها یک مورد سطحی ایجاد کردیم.ما می خواستیم سبک کار خود را با داستانهای تاریخی به مرحله بعدی کار ببریم."
همچنین شما میتوانید یکی از امتیازات بازی را در داستان ان یعنی اینده دور و دومین جنگ سرد در تاریخ را در این بازی بدانید.
شما در بخش چمپین بازی میتوانید از یک منطقه به جایی دیگری بروید شما برای رفتن فقط یک انتخاب خواهید داشت از داستان میتوانید بفهمید که شما فقط یک انتخاب خواهید داشت ان هم یا شکست است یا پیروزی.
با توجه به تغییراتی که در بازی و گیم پلی رخ داده شما میتوانید یک ماموریت را برگردید و تکرار کنید ان هم به صورت Sandbox
شما توانایی ان را دارید که بازی را به عنوان فرمانده به پایان برسانید .یا نقش یک تیرانداز را داشته باشید که روی زمین دراز کشیده و منتظر است یا یک هواپیمای بدون سرنشین 4 rotor را هدایت کنید و از بالای سر دشمنان را از پای در بیاورید همچنین سوار بر روباتهای بزرگ شده .نبردها به صورت real-time است و گیم پلی نیز روان هست.
قابلیت سویچ کردن و تعویض هم در بازی است شما میتوانید سربازی را انتخاب کنید که وسط خط اتش است و با سرباز دیگر از سوی دیگر به دشمن حمله کرده .قدرت ان را دارید که به عنوان فرمانده دستور حمله هوایی و پرتاب بمب را دهید و با هواپیماهای بدون سرنشین تماس گرفته و تعادل را بین نیروهای خود برقرار سازید..

داستان دومین جنگ سرد در سال 2025 به نظر میرسد بین دو کشور ایالت متحده و چین رخ دهد که Raul Martinez (شخصیت منفی عنوان) در این جنگ ها نقش خواهد داشت.قرار است خط داستانی بازی در دهه 80 آغاز راه Martinez برای دامن زدن به جنگ را مشخص سازد.همچنین اعلام شده که David Goyer نویسنده عناوین Batman Begins و The Dark Knight وظیفه نویسندگی عنوان رابر عهده دارد.

تصاویر بازی

92677065380096885724.jpg
58755045631687993866.jpg
85538740100295004023.jpg

52847221429920425376.jpg
44956067902380477818.jpg
30639836862290754315.jpg

18563320178172912032.jpg
86803989956509752695.jpg
10142082416641124055.jpg

Last edited by a moderator:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
چی میگی؟؟؟؟؟؟؟ موسیقیش بده؟؟؟؟؟؟ مرد حسابی موسیقیش توسط jack wall ساخته شده کسی که اصلا کارش ساخت موسیقی برا بازیه از اول تا حالا غیر از بازی کار دیگه ای نکرده بعد تو میگی کارش بده:| واقعا نمیدونم چی بگم بهت مرد حسابی برو اینجا کاراشو ببین بعد دربارش قضاوت کنJack Wall (composer) - Wikipedia, the free encyclopedia
سازنده اصلی که TRENT REZNOR هستش(موزیک ساز SOCIAL NETWORK که به خاطر یه پیانو بهش اسکار دادن!:|)...در ضمن این بابایی که شما گفتی چیز شاخی تو پروندش ندیدم و پیش موزیک سازهایی مثل زیمر و ویلیامز پشه هم نی...:|

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان اصلا این قضیه مراحل Strike Force چیه؟ مگه بازی استراتژیه که این مراحل رو گذاشتند ؟
من هنوز نفهمیدم تو این مراحل باید دقیقا چکار کنم چون هر کاری می کنم آخرش فیل میشه بازم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی رو تموم کردم. اول از همه اینکه گرافیک بازی اصلا خوب نیست و تنها نکته مثبتش بهتر شدن نورپردازی نسبت به mw3 هست.
از طرفی صداگذاری تو بعضی از اسلحه ها هم خوب نیست. مثلا صدای MP5 با صدای MP7 کاملا یه جور هست و این نشون میده که سازنده ها یه مقدار کم کاری کردن.
اما همچنان گیم پلی زیبا و درخشان هست و داستان بسیار خوبی داره.
در کل بازی نسبت به Black Ops 1 ضعیفتر هست.

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
سازنده اصلی که TRENT REZNOR هستش(موزیک ساز SOCIAL NETWORK که به خاطر یه پیانو بهش اسکار دادن!:|)...در ضمن این بابایی که شما گفتی چیز شاخی تو پروندش ندیدم و پیش موزیک سازهایی مثل زیمر و ویلیامز پشه هم نی...:|

ساندترک هاش کار wallه و reznor تم هاشو ساخته حالا اگه هم گفته شما درست باشه reznor که پروندش خوبه به قول خودت اسکارم گرفته در ضمن فکر میکنم شما اولین کسی هستی که از موسیقی ایراد میگیره

---------- نوشته در 11:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اصلا این قضیه مراحل Strike Force چیه؟ مگه بازی استراتژیه که این مراحل رو گذاشتند ؟
من هنوز نفهمیدم تو این مراحل باید دقیقا چکار کنم چون هر کاری می کنم آخرش فیل میشه بازم.

ظاهرا یه تاثیری تو کل داستان داره ولی منم دقیق نفهمیدم به چه درد میخوره! برا رد کردن این مراحل باید یه ذره انگلیسیت خوب باشه چون اولش تو لود کردنش میگه باید چیکار کنی برای مثال مرحله اولش که تو هنده بعد از رد کردن آموزشی باید از نقاط a,b,c محافظت کنی با زدن کلید tab تاکتیکال مپ رو نشونت میده که در اون میتونی جای خودت و دشمناتو ببینی در این نقشه با گرفتن کلید qیا4 همه نیروهات به نقطه مورد نظر میرند و یا مثلا با زدن کلید 2 و بعد زدن(نه نگه نداشتن)q میتونی نیروهای شماره 2(که معمولا سربازاند) رو به نقطه مورد نظر بفرستی بازدن دوباره tab یا گرفتن یکی از اعدادی که در پایین صفحه مشاهده میکنی میتونی هدایت اون گروه از نیروهارو بدست بگیری مثلا کلیدهای 2و5 مال سربازاست و 3 مال ربات که دراین حالات بازی دوباره اول شخص میشه در حالت اول شخص هم میتونی به نیرو هات عین حالت تاکتیکال یا همون استراتژیک دستور بدی با گرفتن q همه نیروها حرکت میکنند و با زدن همین کلید فقط همون واحد ها حرکت میکنن(مثلا همه سربازای شماره5) در کل این مراحل مراحل آسونی اند با یه کم دقت میتونی ردشون کنی

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
ساندترک هاش کار wallه و reznor تم هاشو ساخته حالا اگه هم گفته شما درست باشه reznor که پروندش خوبه به قول خودت اسکارم گرفته در ضمن فکر میکنم شما اولین کسی هستی که از موسیقی ایراد میگیره
دوست عزیز شما اگه قسمت های قبل رو بازی کرده باشی از MW1 تا MW3 و BO موزیک هاشونو با این بازی مقایسه کنی زمین تا اسمون فرق دارن و بهترن!!!

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام......
هر چی مراحل جلو میره دیگه داره زیادی قشنگ میشه......فوق العادست......
الان مرحله یمن بودم........علاوه بر قشنگ بودن کل مرحله این صدا و دوبله pilot فوق العاده بود.............چه دیالوگهایی رد و بدل میشد که هیجان رو 2 چندان میکنه

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
عالی بود واقعا حال کردم دود از کنده بلند میشه:d

دقت کردین جدیدا تو بازیا چقدر دارن پاکستان و یمن و باقی کشواری آسیا شرقیو بد جلوه میدن از یه طرفی همش ایران و چین رو بیخیال میشن تو همین بازی چین که شده بود ابر قدرت رفیق جون جونی ایران هم همش at risk بود:))

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122

دقت کردین جدیدا تو بازیا چقدر دارن پاکستان و یمن و باقی کشواری آسیا شرقیو بد جلوه میدن از یه طرفی همش ایران و چین رو بیخیال میشن تو همین بازی چین که شده بود ابر قدرت رفیق جون جونی ایران هم همش at risk بود:))

آره خیلی جالب بود
رفیق جون جونی ، ایران رو از ریسک نجاتش دادیم :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

یمن، افغانستان، پاکستان هر سه تاشون طرف خوب بودن تو بازی که :D
تو بازی همه با این یارو Raul ضّد هستن.

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
الان که تموم شد اون صحنه ای که موزیک اجرا میکنن رو نشون داد
رفتم تو نت یه ویدئو که 4 تا پایان مختلف بازی رو نشون میداد دیدم، هیچ کدوم توشون این اجرای موسیقی نبود، هیچ کدوم هم اینی که من دیدم نبود، توشون یه ویدئوی یوتیوب که از راوول هست نشون میداد ... آیا برای نسخه های مختلف بازی پایان های مختلف گذاشتن ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
الان که تموم شد اون صحنه ای که موزیک اجرا میکنن رو نشون داد
رفتم تو نت یه ویدئو که 4 تا پایان مختلف بازی رو نشون میداد دیدم، هیچ کدوم توشون این اجرای موسیقی نبود، هیچ کدوم هم اینی که من دیدم نبود، توشون یه ویدئوی یوتیوب که از راوول هست نشون میداد ... آیا برای نسخه های مختلف بازی پایان های مختلف گذاشتن ؟
اون ربطی‌ به پایان‌های بازی نداره، یه Easter Egg هست فقط که مربوط می‌شه به گروه موسیقی Avenged sevenfold . واسه اون نشون داده نشده تو اونا :D

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
نمیدونم به چی فکر میکردن از کاراکترای بازی استفاده کردن بیچاره رائول با اون همه ابهت تبدیل شده بود به پپه ی تو سری خور
خاکوبیهای روی دست وودز هم در نوع خودت جالب بود

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
همین الان بازی تموم شد!!
واقعا منندز یه کاراکتر منفی تموم عیار بود,عالی طراحی شده بود!!
فقط دیگه زیادی باهوش و قوی بود!!!
نامرد چجوری باز از زندون فرار کرد و وودز رو کشت!!(البته تو بازی من!!:d))
این کنسرت آخرشون هم افتضاح بود کارشون,کل حس و جو خفن آخر بازی رو . . . توش!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر