Call of Duty: Black Ops 2 | PC

باگذشت چندین هفته از شایعات وپیش بینیهای مختلف نسخه جدید این بازی هم بالاخره معرفی شد

callofdutyblackops2preorderposter.jpg
تاریخ انتشار میلادی:13 نوامبر 2012
تاریخ انتشار شمسی:23 آبان 1391

سبک
:Action/Shooter/First-Person
سازنده :Treyarch
ناشر: Activision
پلتفرم: PS3.PC.XBOX360

سایت رسمی بازی
Call of Duty�: Black Ops 2 Official Site

Activision از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 2 در تاریخ 13 نوامبر سال جاری برای PS3،Xbox360 و PC رونمایی کرد.همانطور که شایعات اعلام میکردند داستان Black Ops 2 در آینده ای نزدیک و هنگام رخ دادن جنگهای سرد (Cold War) و در قرن 21 اتفاق خواهد افتاد،جایی که سلاح ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته نوع جدیدی از مبارزات و جنگ را به وجود آورده اند.
این ناشر اعلام کرد که داستان بازی در سال 2025 و هنگام اتفاق افتادن جنگ سرد جدید رخ خواهد داد و سرانجام تریلری از بازی را منتشر کرد که در آن شهر لس آنجلس به نمایش در می آید که زیر حمله دشمن قرار گرفته.به نظر میرسد قسمت هایی از داستان بازی در خاورمیانه اتفاق بیافتد و تاکنون حضور روبات ها و اسب (!) در بازی تایید شده است.

این بازی طبق گفته Mark Lamia دارای بخش سینگل پلیر و زامبی و مولتی پلیر وco-op است .همچنین با 60 فریم در ثانیه انجام می شود و موتور بازی هم از موتور های قیلی بهتراست.
وی گفت:"آنچه ما در اینجا ساخته ایم بهترین راز نگه داشته شده در بازیهای رایانه ای است ، زیرا من فکر نمی کنم که آن چیزی بوده باشد که هرکسی انتظار دیدن آن را داشت.ما متوجه شدیم که با داستانی که برای بازی اول ساختیم تنها یک مورد سطحی ایجاد کردیم.ما می خواستیم سبک کار خود را با داستانهای تاریخی به مرحله بعدی کار ببریم."
همچنین شما میتوانید یکی از امتیازات بازی را در داستان ان یعنی اینده دور و دومین جنگ سرد در تاریخ را در این بازی بدانید.
شما در بخش چمپین بازی میتوانید از یک منطقه به جایی دیگری بروید شما برای رفتن فقط یک انتخاب خواهید داشت از داستان میتوانید بفهمید که شما فقط یک انتخاب خواهید داشت ان هم یا شکست است یا پیروزی.
با توجه به تغییراتی که در بازی و گیم پلی رخ داده شما میتوانید یک ماموریت را برگردید و تکرار کنید ان هم به صورت Sandbox
شما توانایی ان را دارید که بازی را به عنوان فرمانده به پایان برسانید .یا نقش یک تیرانداز را داشته باشید که روی زمین دراز کشیده و منتظر است یا یک هواپیمای بدون سرنشین 4 rotor را هدایت کنید و از بالای سر دشمنان را از پای در بیاورید همچنین سوار بر روباتهای بزرگ شده .نبردها به صورت real-time است و گیم پلی نیز روان هست.
قابلیت سویچ کردن و تعویض هم در بازی است شما میتوانید سربازی را انتخاب کنید که وسط خط اتش است و با سرباز دیگر از سوی دیگر به دشمن حمله کرده .قدرت ان را دارید که به عنوان فرمانده دستور حمله هوایی و پرتاب بمب را دهید و با هواپیماهای بدون سرنشین تماس گرفته و تعادل را بین نیروهای خود برقرار سازید..

داستان دومین جنگ سرد در سال 2025 به نظر میرسد بین دو کشور ایالت متحده و چین رخ دهد که Raul Martinez (شخصیت منفی عنوان) در این جنگ ها نقش خواهد داشت.قرار است خط داستانی بازی در دهه 80 آغاز راه Martinez برای دامن زدن به جنگ را مشخص سازد.همچنین اعلام شده که David Goyer نویسنده عناوین Batman Begins و The Dark Knight وظیفه نویسندگی عنوان رابر عهده دارد.

تصاویر بازی

92677065380096885724.jpg
58755045631687993866.jpg
85538740100295004023.jpg

52847221429920425376.jpg
44956067902380477818.jpg
30639836862290754315.jpg

18563320178172912032.jpg
86803989956509752695.jpg
10142082416641124055.jpg

Last edited by a moderator:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان پایرت باز بیخود این نسخه ها رو دانلود نکنید بازی فردا unlock میشه (یعنی در واقع امروز:d ولی حدود 10 تا 12 ساعت دیگه فکر کنم) وتا اون لحظه هر نسخه ای که بیرون اومده همه قفل استیم داره و فقط اریج دارها میتونند نصبش کنند پس بیخود پهنای باند وحجمتون رو سر این فایلها نذارید.

خوب بعدش که کرک اسکاید بیاد حله دیگه ؟ نیست؟ مهم فایله که زود بگیریمش

نه حل نیست فایلها رمزگذاری شده وفقط اریج دارها میتونند از قفل درش بیارند. تا سال گذشته میشد با نرم افزار فونیکس این کارو کرد ولی الان حدود چند ماهه که استیم ساختار فایلهاشو عوض کرده و تا این لحظه هیچ روشی برای انلاک کردن غیر از اینکه بازی رو از استیم خریده باشی نیست.

واو پس باید 200 تومن یعنی پیاده شیم ؟:d یا نسخه ای سازگار با کرک میاد ؟

خب فردا که آنلاک شد یک شیر پاک خورده ای :dکه اریجینال بازیرو خریده بعد انلاک شدن بازی اپلودش میکنه تا پایرت بازها بتونند دانلودش کنند

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خب فردا که آنلاک شد یک شیر پاک خورده ای :dکه اریجینال بازیرو خریده بعد انلاک شدن بازی اپلودش میکنه تا پایرت بازها بتونند دانلودش کنند
ممنون که اطلاع دادی
پس چه خیراتی که نمیکنن این گیمر های اون ور :d البته نسخه روسش 70 تومن بود فک کنم اما با سابقه درخشانی که داشتم و نسخه 1 این بازی رو استیم برام پاک کرد دیگه میترسم که سی دی کی روس خریداری کنم !

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
خوب لینکای آنلاک هم رفت رو air :d

ویرایش : دیر امدی لینک دانلود پاک شد :d بگردین پیدا میشه ;;)

آخرین ویرایش:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
خوب لینکای آنلاک هم رفت رو air :d

انشاله که این دیگه بی مشکل هست .

بله بازی یه چند ساعته که آنلاک شده و میتونید دانلود کنید.
فقط تنها مشکل موجود اینه که گذاشتن لینک دانلود مخصوصا از سایتهای داخلی خلاف قوانینه پس بهتره پستتو یه ویرایش بکنی:d

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,250
من در عجبم که directx 11 در این بازی چه نقشی داره. کیفیت بافت ها هم که فوق العادست, مخصوصا همون اول بازی که یک قفل رو باز می کنید, کیفیت بافت دستگیره و قفل بسیار چشم نواز است.
یاد زمانی که با PS2 بازی می کردم افتادم. :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من در عجبم که directx 11 در این بازی چه نقشی داره. کیفیت بافت ها هم که فوق العادست, مخصوصا همون اول بازی که یک قفل رو باز می کنید, کیفیت بافت دستگیره و قفل بسیار چشم نواز است.
Dx 11 واسه پز دادن هست :D، کاربردی چیزی نداره :D، فکر نکنم بشه اصلا ازش استفاده کرد، فقط گذاشته شده که به Ea بگه ما هم داریم :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

یعنی باور کردی که dx11 نقشی هم داره؟ تازه اگرم داشت کیفیتش روی کیفیت تکسچرها تاثیری نمی ذاشت

دیگه عادت کردیم برای cod قید گرافیک رو بزنیم برای مدال هم قید گیم پلی:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
DX11 تو این بازی همون نقشی رو ایفا می کنه که بادمجون تو سالاد داره. :D
یعنی عین بادمجون واسه سالاد DX11 عملا هیچ کاربردی نداره.
من امروز گرافیک بازی رو 360 رو دیدم. رسما حالم به هم خورد. :|
از نظر گرافیکی CoD بره بوق بزنه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر