Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من رسیدم به مرحله سوم بازی که تو خیابون هست ،
خداییش گرافیک ماشین ها در مقایسه با نسخه های قدیمی خیلی پایین تره ، اصلا ماشین هایی که تو خیابون هستند هیچ جزییاتی نداره .
دو ماه پیش داشتم MW2 رو بازی میکردم . بازی برای سال 2009 هست ولی خیلی از جزییات بالاتر از این عنوانه .
فکر میکنم این کم کاری ها به عمد بوده تا فروش نسخه های نسل بعدی بیشتر بشه .

من تریلر گیم پلی خیابون باکس وان رو دیدم خنده دار بود گرافیکش×××××××

mazi_emin3m

کاربر سایت
Jun 29, 2009
42
اساتید عزیز
متاسفانه من بعد از نصب پکیج اول بروی فلش 8 گیگ پکیج دوم که می خواد نصب بشه همون اولش میزنه Selected save device has been lost
10 تا فلش عوض کردم
10 تا دی وی دی رایت کردم
بازی دوستم گرفتم
با abgx چک کردم رایت کردم
برنر مکس کردم
هر کار کردم نمی شه
شما دوستان به این مشکل نخوردید ؟!
کسی راه حلی نداره !؟

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
بازی رو اگه از لحاظ گرافیکی نخوایم بسنجیم عالیه ! داستانش خداست ! (بدون فعل و انفعالات کلیشه ایه کاراکتر ها) گرافیک که خوب چون تمرکز سازنده ی اصلیه بازی روی نسخه های نسل هشتمی بازی بود و این نسلش توسط یک شرکت دیگه به اسم (High Moon) پورت شده انتظار خاصی ازش نمیرفت. گیم پلی خارق العاده کار شده و بر خلاف ذهنیات خودم که فکر میکردم از تفنگ های تکراری و ابزارآلات جنگی تقلیدی استفاده میکنه،دیدم که در این زمینه گل کاشته و اگه یکم تو بازی پیش برید تمیز با Exo دوست میشید D: نارنجک هاش خیلی جالب درست شده. هوش مصنوعی بازی خوبه ولی در موقعی که ربات ها بزرگ میان فقط مارو دنبال میکنن و بقیه کف، دست و هورا ! در اینجا یکم به آدم فشار میاد که اگه تیر بزنین تو سره ربات سری میوفته. در کل پیش نهاد میکنم بگیرین و از این بازی عقب نمونین. بازم میگم گرافیکش آنچنان نیست که دهنتون باز بمونه ولی در حدی هست که راضی بشین :D

sohrab7

کاربر سایت
May 2, 2010
29
بچه ها من به لایو وصل شدم همه اپدیت ها رم کرده ولی تو این بازی میخام مولتی بزنم میگه شما نمیتونید بازی کنید جریان چیه؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
بازی رو اگه از لحاظ گرافیکی نخوایم بسنجیم عالیه ! داستانش خداست ! (بدون فعل و انفعالات کلیشه ایه کاراکتر ها) گرافیک که خوب چون تمرکز سازنده ی اصلیه بازی روی نسخه های نسل هشتمی بازی بود و این نسلش توسط یک شرکت دیگه به اسم (High Moon) پورت شده انتظار خاصی ازش نمیرفت. گیم پلی خارق العاده کار شده و بر خلاف ذهنیات خودم که فکر میکردم از تفنگ های تکراری و ابزارآلات جنگی تقلیدی استفاده میکنه،دیدم که در این زمینه گل کاشته و اگه یکم تو بازی پیش برید تمیز با Exo دوست میشید D: نارنجک هاش خیلی جالب درست شده. هوش مصنوعی بازی خوبه ولی در موقعی که ربات ها بزرگ میان فقط مارو دنبال میکنن و بقیه کف، دست و هورا ! در اینجا یکم به آدم فشار میاد که اگه تیر بزنین تو سره ربات سری میوفته. در کل پیش نهاد میکنم بگیرین و از این بازی عقب نمونین. بازم میگم گرافیکش آنچنان نیست که دهنتون باز بمونه ولی در حدی هست که راضی بشین :D

من خودم هم 360 دارم هم وان ولی خداییش به نظرم اسم کنسولهای نسل هشتم رو نمیشه نسل هشت گذاشت ! بازیهایی که برای این نسل آمده رو ببینید مثلا همین اساسین یونیتی رو وان فریم زیر ده هم دیدم ! حالا نمیدونم کنسولها واقعا ضعیفن یا بازیسازها در به کار گرفتن توانایی کنسولها ناتوانن یا ... به نظر من نسل هشتم رو اسمش 7+ بزارن سنگینتره !
من خودم سعی میکنم اکثر مولتی پلتفرم ها رو 360 بخرم مگر اینکه واقعا ارزشش رو داشته باشه . 5 تومن کجا 200 تومن کجا !

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
خیلی ممنون گلد رو رایگان میشه گیر اورد بعد چجوری باید تبدیل کنیم پروفایل رو به گلد؟
گلد رایگان؟‌:| نه نمیشه. وقتی کارت Xbox Live‌رو که گرفتین کدی هست که وقتی دکمه ی ایکس باکس روی دسته رو بزنین توی سربرگ Reedem Code وارد میکنین و پروفایلتون از حالت معمولی تبدیل به گلد میشه.

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
خیلی ممنون گلد رو رایگان میشه گیر اورد بعد چجوری باید تبدیل کنیم پروفایل رو به گلد؟

سلام.خیر فکر نکنم گلد رایگان اصلا باشه ولی اگه میخواید پروفایلتون رو گلد کنید مثلا جمله خرید کارت گلد رو تو گوگل سرچ کنید و از بین سایتا یکی رو انتخاب کنید.این کارت انواع مختلفی داره و اگه اشتباه نکنم از دو روز شروع میشه تا یک سال.بعدش دستور العمل هایی رو که تو سایت نوشته دنبتل کنید و تمام

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
صحنه اخر بازی روی اون سکو اخرش یکی از اثار باستانی تخت جمشید هست ... بله دروازه ملل .... کسی متوجهش شده بود؟؟؟
خیلی حال کردم :-)

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
دوستان من دو تا سوال کلی دارم لطف میکنید اگه زود جواب بدید :

1- بازی کلا چطوریاست ارزش خرید داره یا نه ؟
2- بازی نیاز به نصب داره یا نه ؟! اگر آره روی فلش هم میشه نصب کرد یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر