Call of Duty: Advanced Warfare | XBL

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
خخخ دوست عزیز باز منظورو نگرفتی .. بن نشدم قبل ریلیز

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بن که فک نکنم بشی چون خود سازنده سرورای مولتیو قبل ریلیز اصلی بکار انداخت
ولی حالا شما یه امشبو برو با bot وتران بزن فردا با خیال راحت مولتی بزن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب ما که به اینترنت فعلا دسترسی نداریم (تو کنسول رو می گم ) . دوستانی که رفتن مثل گوست آپدیت 100 و خرده ای مگی می خواد قبل بازی ؟

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
ببین تو قسمت COOP survival مپ آخر رو باید باز کنی و تو مپ آخر تا راند 10 بری تا زامبی ها حمله کنن وقتی هم حمله میکنن بعد از 10 15 ثانیه یه هلیکپتر میاد که 30 ثانیه وقت داری فرار کنی.
برا باز کردنشم باید مجموع راندایی که میری بالا تر از 300 اینا شه ( کلن 4 تا قسمت داره که تو هر قسمت 4 تا مپ باید 4 تا قسمت رو باز کنی تا برسی به مپ Riot )
[MENTION][/MENTION]

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
زامبی اصلا تو بازی نیست:| جزو سیزن پس بازیه و بعدا تازه قراره بیاد جدا

چرا داره zombies یک اچیمنت هاش هم مرتبط به تموم کردن بخش زامبی هست باید 100 راند co op بازی کنید بعد یه اتفاقی میوفته توی راند 100 بعد از اون یک راند zombie میکشید شما بعد بازی تموم میشه و اچیمنت هم باز میشه:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
چرا داره zombies یک اچیمنت هاش هم مرتبط به تموم کردن بخش زامبی هست باید 100 راند co op بازی کنید بعد یه اتفاقی میوفته توی راند 100 بعد از اون یک راند zombie میکشید شما بعد بازی تموم میشه و اچیمنت هم باز میشه:d
فک کنم بیشتر از 100 تا هست ها:D

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
فک کنم بیشتر از 100 تا هست ها:D

من هر روز دارم بازی میکنم میدونم چی میگم تمام کلیپ های بازی رو توی بخش co op دیدم نهایت باید 75 راند رفت که map RIOT رو 10 راند رفت که راند Zombie شروع بشه اونم یه راند بیشتر نیست تمام زامبی های اصلی توی سیزن پس بازی قرار هست منتشر بشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر