Call of Duty 3

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
خب امروز من میخاستم درباره یکی دیگر از شاهکارهای سری بازیهای جنگ جهانی توضیح بدم
یعنی Call of Duty 3 سری بازی های Call of Duty بدون شک بهتری بازیهای اکشن اول شخص در مورد جنگ جهانی بوده و شکی هم در اون نیست
اسم کامل بازی Call of Duty 3 First Look: Battle Through France است
بعد از موفقیتی که در Call of Duty 2 بدست اومد حالا نوبت نسخه 3 بازی است
بازی هایی چون Brothers In Arms و Medal Of Honor از رقیبان اصلی این بازی هستن
ولی هیچ کودمشون نتونستن که به پای Call of Duty برسن
Call of Duty پرطرفدار ترین بازی در این سبک است که خوده من یکی از اون ها هستم و عاشق بازی هستم:cheesygri
در حال حاظر هر دوی این بازی ها نسخه جدید خواهن داد Brothers In Arms 3 و Medal Of Honor Airborne که باید منتظر ماند ببینم این دو بازی میتونند به پای Call of Duty 3 برسن یا نه
گرچه سری بازیهای Call of Duty که بر روی کنسول آمده نسبت به pc خیلی عالی نبوده ولی بازم بهترین بودن
خب شاید بخاطر xbox 360 و ps3 هم شده این بازی نسبتا بتونه به نسخه های pc برسه
خب بریم سراغ بحث اصلی
Call of Duty 3 قرار استNovember 2006 ریلیز بشه که چیز زیادی هم نمونده
بازی در استدیو Treyarch ساخته خواهد شد و توسط Activision انتشار داده میشه
در کل آنچه که به نظر میرسه این نسخه هم یک شاهکار خواهد بود تو این سبک:cheesygri
Published by: Activision
Developed by: Treyarch
Genre: First-Person Shooter
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, Wii.XBOX.Xbox360.ps2.Psp
البته هنوز برای pc معلوم نشده
اینم چند تا عکس از بازی

اینم چند تا ترایلر از بازی
وقتی ترایلر بازی رو دیدم گرافیک بازی خیلی بهتر از نسخه قبل شده بود
جزئیات بازی خیلی بالاتر رفته

Church Tower -320 x 180 (7.9 MB)
Close Quarters-320 x 180 (9.7 MB)
Tank Ride-320 x 180 (9.6 MB)
E3 Trailer (HD included)-320 x 180 (17.4 MB)

آخرین ویرایش:

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
دیدم که نوشته بودد که این بازی برای Pc هم خواهد آمد ولی فکر نکنم اینطور باشه چون هیچ سایتی ننوشته که برای Pc هم میاد.
میخوان فقط برای کنسول های نسل آینده بدنش بیرون.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط alikarimi:
دیدم که نوشته بودد که این بازی برای Pc هم خواهد آمد ولی فکر نکنم اینطور باشه چون هیچ سایتی ننوشته که برای Pc هم میاد.
میخوان فقط برای کنسول های نسل آینده بدنش بیرون.
درسته بیشتر سایتها Pc رو نزدن:( ولی من بعید میدونم برای Pc نیاد تو چند تا سایت هم دیدم که زده امکانش است برای Pc بیاد

جالبه که برایps2.Psp هم میاد نمیدونم چجوری میخان بزن؟؟؟حتما گرافیکش خیلی میاد پایین
ولی برای pc معلوم نیست:(
همانطور که گفتی قرار بود برای کنسول های نسل جدید بیاد ولی فعلا معلوم نیست هیچی
Call oF Duty 3

ولی امکانش است که با یک اسم دیگه بیاد;) که هنوز اسمش مشخص نشده
Call of Duty Sequel
Also known as: Call of Duty 3 [likely title
Published by: Activision
Developed by: Infinity Ward
Genre: First-Person Shooter
Release Date:
US: TBA
Also Available On:PC
Call oF Duty 3 For Pc
حالا معلوم نیست که برای pc هم همین میاد و با یه اسم دیگه یا اینکه نه اصلا کلا یه بازی جدا خواهد بود که احتمال این زیاد تر است
کلا انگار قرار است تو یه استدیو دیگه ساخته بشه
فقط همینا رو میدونم هرکی بیشتر میدونه بیاد بگه بالاخره برای pc میاد یا نه

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سلام.
نه.
Call Of Duty 3 فقط برای کنسولهای نسل بعدی هستش و واسه PS2-XBOX هم کانفیرم شده.
کمپانی Treyarch سری COD رو فقط برای کنسولها میزنه ! و به احتمال 1% هستش که روی PC بیاد !
معمولا کمپانی Infinity Ward توی ساختن سری های COD خیلی ماهرتر از کمپانی Treyarch هست و بازیهاشم تماما روی PC قرار گرفته که آخرین محصولش هم همین COD2 بوده که به غیر از PC بر روی X360 هم عرضه شد و از نظر من یک شاهکار بود.
ولی من زیاد روی این COD3 حساب باز نکردم چون میفهمم شرکتی که به غیر از Infinity Ward باشه نمیتونه COD همیشگی رو بسازه...مثل همین Big Red One و Finest Hour که برای کنسولهای نسل قبل عرضه شدن و امتیازاتشم هر دو پایین 7.5 بوده !
به احتمال خیلی زیاد Infinity Ward یک نسخه کاملا انحصاری و جداگونه رو به غیر از COD3 برای PC میسازه.;)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Amini:
سلام.
نه.
Call Of Duty 3 فقط برای کنسولهای نسل بعدی هستش و واسه PS2-XBOX هم کانفیرم شده.
کمپانی Treyarch سری COD رو فقط برای کنسولها میزنه ! و به احتمال 1% هستش که روی PC بیاد !
معمولا کمپانی Infinity Ward توی ساختن سری های COD خیلی ماهرتر از کمپانی Treyarch هست و بازیهاشم تماما روی PC قرار گرفته که آخرین محصولش هم همین COD2 بوده که به غیر از PC بر روی X360 هم عرضه شد و از نظر من یک شاهکار بود.
ولی من زیاد روی این COD3 حساب باز نکردم چون میفهمم شرکتی که به غیر از Infinity Ward باشه نمیتونه COD همیشگی رو بسازه...مثل همین Big Red One و Finest Hour که برای کنسولهای نسل قبل عرضه شدن و امتیازاتشم هر دو پایین 7.5 بوده !
به احتمال خیلی زیاد Infinity Ward یک نسخه کاملا انحصاری و جداگونه رو به غیر از COD3 برای PC میسازه.;)
آره کاملا باهات موافقم کلا بازیهایInfinity Wardخیلی بهتر است و همیشه هم روی pc زده ولی Treyarch خیلی بازیهاش خوب نبوده کلا برای کنسول میزنه انگار
حالا که برای pc نمیاد این تاپیک باید به چه قسمتی بره؟؟؟ مدیران زحمتشو بکشن

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
ایول عالی اقا بازی حرف نداره اقا این بازی هم برای Pc میاد یا نه اگه میاد مشخصات سیستم اش رو اگه کسی میدونه بگه ممنون

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
ایول عالی اقا بازی حرف نداره اقا این بازی هم برای Pc میاد یا نه اگه میاد مشخصات سیستم اش رو اگه کسی میدونه بگه ممنون
همانطور که دوستان هم گفتن برای pc نمیاد
ولی با یه اسم دیگه و یه بازی کاملا جدا میاد که کار استدیو Infinity Ward است که مطمئن باشید خیلی بهتر از این نسخه ای است که برای کنسولها میده
حالا که برای pc نمیاد این تاپیک باید به چه قسمتی بره؟؟؟ مدیران زحمتشو بکشن

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Esikhafan:
این بازی رو مطمئن باشید بهتره با wii بازی کنید (البته طبق اخبار واصله!)
چون هدف گیری با دسته خیلی حال میده!
من که اصلا اینجور بازی ها رو روی کنسول نمیتونم بازی کنم ولی طبق اخبار که میگن آره روی کنسول wii بهتر میتونید بازی کنید

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اسم کامل بازی Call of Duty 3 First Look: Battle Through France است

البته اسم بازی همون Call of Duty 3 هست
این First Look معنیش اینه که اولین باریه که Gamespot برای این بازی پریویو مینویسه ... از اسمشم معلومه اولین نگاه به بازی مثلا
که حالا توی این اولین نگاه قسمتهای جنگ توی فرانسه رو بررسی کرده ;)

در ضمن همونطور که بالاتر گفته شد ، این نسخه که Treyarch داره میسازه هیچ ربطی به 3 نسخه ای که قبلا برای PC اومده نداره و این نسخه ی کنسولی بازیه که طبق معمول ساخته میشه و اصلا ربطی به PC نداره
نسخه ی PC اگه قرار باشه ساخته بشه (که احتمالا میشه) توسط Infinity Ward ساخته میشه و فقط هم برای PC میاد و اگه بخواد طبق روال گذشته پیش بره خیلی از این نسخه ی کنسولی باید سرتر باشه

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
من به شخصه از بازی های جنگی خوشم نمیومد . فلش پوینت یا برادر یا مدال هیچ کدوم . رو نتونستم قبول کنم ولی وقتی کال اف رو بازی کردم فهمیدم که این بازی تو سک خودش یه چیزه دیگست که هیچ کدوم از بازی های تو این رده نمیتونن بهش برسن. و بچه ها همونطور که گفتن این بازی حتما برای پی سی ساخته میشه و هیچ شکی توش نیست.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
منم يه جاي گيم اسپات خوندم يه 1-2 ماه بعد از نسخه ي كنسولي يه نسخه ي سوا واسه ي پي سي مياد.اگر اين بازي رو براي پي سي اينفينيتي نسازه همون بهتر كه نياد.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
یه دمویی ازش تو E3پخش شد که مروری بر سری Cod داشت . آخرش هم یه دمویی از Cod3 داد . واقعا گرافیک جالبی داشت . هوش مصنوعی تیبیل بود سطح بالایی داره . مثلا این فکر رو می کنه که شما رو دور بزنه . مثلا توی دمو دشمن یه تانک رو دور می زنه و از پشت حمله می کنه . البته حمله کردنش هم موقعی هست که موقعیت تک به تک پیش بیاد

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط m_unknown_r:
منم يه جاي گيم اسپات خوندم يه 1-2 ماه بعد از نسخه ي كنسولي يه نسخه ي سوا واسه ي پي سي مياد.اگر اين بازي رو براي پي سي اينفينيتي نسازه همون بهتر كه نياد.
سلام
خب آنچه معلوم است یه نسخه سوا برای pc میزنه شکی در اون نیست
اگه توجه کرده باشید call Of Duty یکی درمیون برای pc زده یعنی 1 نسخه برای کنسول زده و بعد یه نسخه برای pc زده میشه گفت یکی درمیون برای pc میزنه
که مطمئن باشید نسخه ای که برای pc میزنه خیلی بهتر از نسخه کنسول خواهد بود
و اینم بدونید call Of Duty روی pc نززن انگار متال گیر رو کنسول نزدن;)

لبته اسم بازی همون Call of Duty 3 هست
این First Look معنیش اینه که اولین باریه که Gamespot برای این بازی پریویو مینویسه ... از اسمشم معلومه اولین نگاه به بازی مثلا
که حالا توی این اولین نگاه قسمتهای جنگ توی فرانسه رو بررسی کرده
کاملا حق با شماست من اون موقع زیاد دقت نکرده بودم الان که میبینم آره درسته ولی اون دفعه که من دیدم جلوی خوده بازی زده بود این اسم رو ولی الان جدا زده
خب اگه میشه اسم تاپیک هم درست کنید;)

یه دمویی ازش تو E3پخش شد که مروری بر سری Cod داشت . آخرش هم یه دمویی از Cod3 داد . واقعا گرافیک جالبی داشت . هوش مصنوعی تیبیل بود سطح بالایی داره . مثلا این فکر رو می کنه که شما رو دور بزنه . مثلا توی دمو دشمن یه تانک رو دور می زنه و از پشت حمله می کنه . البته حمله کردنش هم موقعی هست که موقعیت تک به تک پیش بیاد
آره منم اونو دیدم خیلی قشنگه البته این چندتا تریلری که من گذاشتم رو بگیری کلا از خوده بازی است و چیزهای واقعا جالی داره در بازی حتما دانش کنید

آخرین ویرایش:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
در اينكه CoD2 به PC تعلق داره شكي نيست. و اگر هم بخواين تعصب به خرج ندين حتما قبول داريد كه چيزهايي كه تا به حال از CoD3 نشون داده شده در حد BIA3 نيست (با انجين Unreal3)(و فكر هم نمي كنم در حد MoH باشه).
در سايت رسمي Infinity Ward و در قسمت Jobs آگهي هاي استخدامي وجود داره كه براي بازي بعدي اين استوديو. اين آگهي ها براي جذب برنامه نويس براي پروژه نسل بعدي كه براي PC و همه كنسول ها در دست ساخته (البته اين آگهي ها مدت نسبتا زيادي كه اونجاست)! حالا اينكه كي از اين بازي خبري بشه خدا ميدونه.
اينم لينكش.
ضمنا آهنگ ساز قسمت جديد CoD هم آقاي Joel Goldsmith خواهد بود. ايشون سه بار نامزد دريافت جايزه Emmy براي آهنگ سازي مجموعه تلويزيوني Stargate SG-1 شدند. اين اولين كار ايشون در يك بازي ويديويي.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر