Call Of Duty امسال دارای بخش تک نفره خواهد بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
blackout-site.jpg

پارسال بود که بازی BOIIII بدون بخش کمپین و تک نفره منتشر شد حالا امروز Rob Kostich مدیر Activision تایید کرد که نسخه ی بعدی COD که امسال توسط استدیوی IW ساخته و منتشر میشه دارای بخش کمپین خواهد بود همچنین علاوه بر بخش چند نفره بزرگ (احتمالا بتل رویال) دارای یک بخش همکرای (Co-op) جدید هم خواهد بود

Call Of Duty's 2019 Title Will Have A Single-Player Campaign

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بالاخره امسال شاهد عنوان جدید در بخش داستانی (آفلاین) هستیم یا یک نسخه ریمستر فقط میاد ؟؟؟؟
هیچ چیزی تایید نشده یا ممکنه هردو باهم باشه یا ممکنه فقط ریمستر باشه یا اصلا خبری از ریمستر نباشه فقط کمپین باشه تا یکی دو ماه دیگه معلوم میشه همه چیز

• Like
Reactions: kamyy

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
امسال که سونی کنفرانس نداره و فکر کنم اینا هنوز قرارداد تبلیغاتی با سونی دارن این سری نمایشش جلو میوفته

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
هر چقدرم داستان داشته باشه با اون گرافیک داغون نسل قبلیش نمیتونم ارتباط برقرار کنم
هیچ پیشرفتی توی صدا گذاری و گرافیک ، فیزیک و ... نکرده بعد اینهمه سال Call of Duty

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
هر چقدرم داستان داشته باشه با اون گرافیک داغون نسل قبلیش نمیتونم ارتباط برقرار کنم
هیچ پیشرفتی توی صدا گذاری و گرافیک ، فیزیک و ... نکرده بعد اینهمه سال Call of Duty
واقعا هیچ پیشرفتی نداشته؟عجبo_0
بهترین خوبیه سری کال او همینه که هیتر هایی مثل شما داره!بعد این همه سال ندیدم یکی مثل شما بیاد انتقاد سازنده بکنه از بازی

• Like
Reactions: mehran3500

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
واقعا هیچ پیشرفتی نداشته؟عجبo_0
بهترین خوبیه سری کال او همینه که هیتر هایی مثل شما داره!بعد این همه سال ندیدم یکی مثل شما بیاد انتقاد سازنده بکنه از بازی

میشه بگی کجا پیشرفت داشته؟
یه نگاه به شوتر های الان بنداز مثل بتلفیلد ولفنشتاین
گان پلی call که دقیقا کپی اولین نسخه هستش و اینا هنوز نتونستن لگد اسلحه رو درست پیاده سازی کنن
هوش مصنوعی که از نزدیکش رد هم نشده
صدا گذاری یکی از بدترین صداگذاری های که تو عمرم تجربه کردم
تخریب پذیری تو در و دیوار
گرافیک هم چیزی نگم بهتره چون فقط با 4 تا افکت و نورپردازی خواستن ضعف بازی بپوشونن
شما یه بار بشین بتلفیلد بازی کن اون موقع از call دفاع کن

اگه جایزه یه عمر عدم پیشرفت قرار بود بدن حتما Call Of Duty با اقتدار اونو دریافت میکرد

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
گان پلی call که دقیقا کپی اولین نسخه هستش و اینا هنوز نتونستن لگد اسلحه رو درست پیاده سازی کنن
گرافیک هم چیزی نگم بهتره چون فقط با 4 تا افکت و نورپردازی خواستن ضعف بازی بپوشونن

اگه جایزه یه عمر عدم پیشرفت قرار بود بدن حتما Call Of Duty با اقتدار اونو دریافت میکرد

تجربه ثابت کرده تو این انجمن با افراد جو گیر نباید وارد بحث شد چون کار به جایی نمیبره! نوع پست گذاشتن و انتقاد کردنتون هم نشون میده سنتون به اولین نسخه کال او قد نمیده
من ترجیح میدم حق رو به شما بدم و وارد بحث با شما نشم
با تشکر

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
تجربه ثابت کرده تو این انجمن با افراد جو گیر نباید وارد بحث شد چون کار به جایی نمیبره! نوع پست گذاشتن و انتقاد کردنتون هم نشون میده سنتون به اولین نسخه کال او قد نمیده
من ترجیح میدم حق رو به شما بدم و وارد بحث با شما نشم
با تشکر

الان منظورت اینه من جوگیرم؟
اگه میتونی از بازی مورد علاقت دفاع کنی مطمئنا بحث میکردی ولی چون چیزی در مقابل بازی های روز نداره Call Of Duty مجبوری اینجوری قضیه رو بپیچونی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

کلا اکتی آفلاین و کمپین به پشمشم نیست تقریبا99.9% کال رو بخاطر انلاینش میگیرن و اصلا کمپین نمیرن اون یه دهم درصد هم ایرانیا هستن که فقط برا آفلاین میگیرن کاری هم به آنلاین ندارن
تو کال امسال که کمپین نداشت پیش فروشاشون بیشتر شده بود برخلاف انتظارات

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
کلا اکتی آفلاین و کمپین به پشمشم نیست تقریبا99.9% کال رو بخاطر انلاینش میگیرن و اصلا کمپین نمیرن اون یه دهم درصد هم ایرانیا هستن که فقط برا آفلاین میگیرن کاری هم به آنلاین ندارن
تو کال امسال که کمپین نداشت پیش فروشاشون بیشتر شده بود برخلاف انتظارات

فروش چه ربطی به صحبت های من داشت؟
مگه من میگم کال نمیفروشه؟
من میگم گرافیک صدا گذاری فیزیک هوش مصنوعی ضعیفه و کاری هم براش نمیکنن
آره گرافیک کال یه زمانی خوب بود ولی نسل 8 چه تغییری کرد؟
نسل 9 داره شروع میشه اینا هنوز دارن از انجین 2 نسل قبل استفاده میکنن

فروش هم به طرفدارهای وفادار مجموعه ربط داره که هر نسخه میاد استقبال میکنن حتی اگه ضعیف باشه

شما هر بازی که ببینی نسخه به نسخه داره از همه نظر بهتر میشه حالا میخواد تو هر سبکی باشه ولی Call of Duty تقریبا تغییر نمیکنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فروش چه ربطی به صحبت های من داشت؟
مگه من میگم کال نمیفروشه؟
من میگم گرافیک صدا گذاری فیزیک هوش مصنوعی ضعیفه و کاری هم براش نمیکنن
آره گرافیک کال یه زمانی خوب بود ولی نسل 8 چه تغییری کرد؟
نسل 9 داره شروع میشه اینا هنوز دارن از انجین 2 نسل قبل استفاده میکنن

فروش هم به طرفدارهای وفادار مجموعه ربط داره که هر نسخه میاد استقبال میکنن حتی اگه ضعیف باشه

شما هر بازی که ببینی نسخه به نسخه داره از همه نظر بهتر میشه حالا میخواد تو هر سبکی باشه ولی Call of Duty تقریبا تغییر نمیکنه
میگم بخاطر فروش بالاش هست که اکتی براش مهم نیست اصلا

• Like
Reactions: gamer123456

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
اگر نسخه بعدی COD، مدرن وارفر 4 باشد، تنها شخصیتی که می تواند پروتاگونیست این نسخه باشد، شخصیت Frost است. فراست در مدرن وارفر 3، عضو گروه دلتا فورس بود و تنها بازمانده گروه دلتا فورس در طی منفجر شدن معدن و نجات دختر و خود رییس جمهور روسیه بود. اگر همانند MW2 که به Soap شخصیت دادند، Frost را هم بهبود دهند و در کنار Cpt. Price، به نظرم تیم خوبی برای شخصیت های قابل بازی باشند.

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
کالاف بعد از mw3 دیگه برای من اون بازی سابق نشد آخرین codی که بازی کردم مرحله ی اول ghosts بود!
الان فقط منتظرم ریمستر mw2 منتشر بشه ۵ بار دیگه کمپینشو تموم کنم فقط برای اون لودینگ اسکرین که ghost توش میگه "It's gonna get bloody"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر