C&C 3: Tiberium Wars xbox360 version

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
همنطور که میدونین این بازی الان چند وقتیه که دموش واسه 360 اومده و ما کنسول بازا هم میتونیم مزه بازی استراتژیک رو بچشیم
بازی بنظر من خیلی خوب کار شده کنترل قابل قبوله ولی هنوز کامل نیست
گرافیک خوبه و فریم ثابته در کل اگه این بازی تو کنسول دارا طرفدار داشته باشه خیلی خوب میشه چون این بازی انلاینش واقعا عالیه من مرتب دارم انلاینشو بازی میکنم و خسته نمیشم تازه این دموس و یه مپ بیشار نداره و دو نفره هست چه رسه به بازی کاملش
راجب این بازی اینجا صحبت کنیم و برای مسابقه قرار بزاریم وقتی که بازی کامل اومد

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
آره واقعا عالیه لحظه شماری میکنم واسه این بازی:love: نسخه 360 از امکانات اضافه ای مثل مرحله ها و نقشه های مولتی پلیر جدیدی نسبت به نسخه پی سی برخورداره فقط یه اشکال خیلی بد داره نسخه 360 اونم Unit Cap ه که تو نسخه پی سی تعداد واحد هایی که می تونیم بسازیم نا محدوده ولی واسه 360 کاملا محدود شدست البته نمیشه به این گفت بد چون اینم یه سبک دیگه رو ایجاد میکنه که بازیکن بتونه با تعداد واحد های محدود یه استراتژی خوب واسه جنگ بچینه

من دموشو بازی نکردم کنترلش چطوره ؟ از قابلیت های کنترلر یا مثلا دکمه هاش مثلا Right Trigger چه استفاده ای میشه

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا از بچه ها کسی این بازی رو نگرفته بیاد یه توضیحی در مورد گیم پلیش بده ببینیم کنترلش با دسته های 360 چطوره اگه خوبه بریم بگیریم راستی Game Spot به این بازی برای دو نسخه امتیاز داده
XBOX360 : 8.7
PC : 9.0
تنها فرقشون در اینه که در قسمت گرافیک به نسخه 360 امتیاز 7 داده ولی به PC داده 9 . ;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
آقا از بچه ها کسی این بازی رو نگرفته بیاد یه توضیحی در مورد گیم پلیش بده ببینیم کنترلش با دسته های 360 چطوره اگه خوبه بریم بگیریم راستی Game Spot به این بازی برای دو نسخه امتیاز داده
XBOX360 : 8.7
PC : 9.0
تنها فرقشون در اینه که در قسمت گرافیک به نسخه 360 امتیاز 7 داده ولی به PC داده 9 . ;)

دموشو من بازی کردم خیلی خوبه کنترلش حتما بگیرش
اقا کسی خبر نداره بازی تو ایران اومده یا نه؟ من میخوامش کسی داره به من خبر بده:blushing:
دستگاهم uc هست

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
امیدوارم کنترل خوبی داشته باشه . من تنها بازی استراتژی که روی کنسول بازی کردم سری Red Alert کنسول PS1 بود که واقعا کنترل خوبی در اون زمان . بازی C&C3 رو هم که سازندگان همون بازی می سازن البته اون موقع هنوز Westwood منحل نشده بود . EA سابقه خوبی در ساخت بازیهای استراتژی برای کنسول داره Red Alert و جدیدا هم بازی Lord Of The Ring Battlw for Middle Earth برای 360 . :)

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
دموشو من بازی کردم خیلی خوبه کنترلش حتما بگیرش
اقا کسی خبر نداره بازی تو ایران اومده یا نه؟ من میخوامش کسی داره به من خبر بده:blushing:
دستگاهم uc هست

تو دموش گرافیکش چجوری بود؟میشه یه توضیحی بدی؟

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
تو دموش گرافیکش چجوری بود؟میشه یه توضیحی بدی؟

گرافیک برای یه بازی rts قابل قبوله و مهم تر اینکه فریم بازی ثابته حتی تو صحنه های شلوغ تنوع وسایل خوبه نقشه بازی خوبه و اشیائ تو محیط تخریب میشن در کل خیلی خوبه با انالوگ ها راحت میشه تو نقشه مانور داد و به هر جا با سرعت رفت یا با دکوه x میشه به مکان هر نیرو رفت

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
دوستان این بازی برای J اوده ؟
نه هنوز نیومده فکر کنم یکی دو هفته دیگه می یاد اگه اومد مارو هم خبر کنید . راستی کسی نمی دونه چرا گیم اسپات به گرافیک نسخه 360 امتیاز 7 داده ولی برای نسخه PC امتیاز 9 داده ؟

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
من مشغول بازی شدم. بسیار بسیار زیبا, روان و مناسب است. گرافیک ها واقعا عالی, سرعت فریم ها فوق العاده مطلوب و از همه مهمتر کنترل بازی بوسیله گیم پد اکس باکس بسیار بسیار ساده و راحت است و نیاز به کی بورد و ماوس در بازیهای استراتژی فراموش می شود.
فقط کاش من یک مقدار استراتژی باز تر بودم! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر