Bungie یک اسلحه از نوع خاص را برای مردی که جراحی مغز کرده بود فرستاد!

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
11671141544215135637_b3odoo0edrpoqqodh5oa.jpg

این خبر قلب یخی شما را گرم میکند . با Brittany Levasseur آشنا شوید ، کسی که همسرش هفت عمل جراحی مغز در سال گذشته داشته است‌ ، بسیار اوضاع سختی بوده است‌ ،‌ اما در آخر آنها راه حلی بسیار مفید برای بهبودی پیدا کردند ، این هفته Levasseur یک پست طولانی در Reddit در رابطه با این که دکتر ، بازی Destiny را برای درمان روانی او (شوهر Brittany Levasseur) پیشنهاد کرده است‌! ارسال کرد.

Brittany Levasseur نوشت : "تماشای او برای من لذت بخش است" "کمتر از یک هفته گذشته و اثر این بازی بر روی او بسیار قوی است ، برای چند هفته بسیار ضعیف بود‌ ، او در دنیای این بازی شکوفا شده است. او بیشتر بیرون می رود ، کارهای روزمره خود را انجام میدهد ، جک میگوید. اثر این بازی بر روی حال او تقریبا گیج کننده است."

باحاله نه؟ الان باحال تر هم میشه.

کمی بعد از این پست مدیر اجتماعی بانجی با Levasseur تماس برقرار میکند و روز بعد یک بسته برای شوهر او ارسال میشود و آن بسته چیزی نبود جز این اسلحه :

3564714154411417807_yitmqdkfbo8lebzlcym0.jpg

در inventory :

562514154412193021_vlqfcrjz7xmsd2zyb4kw.jpg

چه چیزی در باره ی این اسلحه خاص است؟‌ خب ، FATE OF ALL FOOLS (سرنوشت احمق ها ، نام اسلحه) در نگاه اول مانند اسلحه معمولی ol' exotic است که هنوز به بازی اضافه نشده است ، این اسلحه برای بازیکنان معمولی تا Add-on بعدی قابل دسترس نمی باشد و این به معنی این است که این مرد خوش شانس اولین کسی در جهان هست که از کارکنان بانجی نیست و به Fate Of All Fools دسترسی دارد ، این یک چیز منحصر به فرد است.

در عمل این اسلحه را ببینید با تشکر از Brittany Levasseur برای این تصویر:
25448141544173713973_luqbgqx7jfycipfuoiut%20(1).jpg

شگفت انگیزه!‌ نه؟ Levasseur در یک ایمیل به من گفت‌ : " اون عاشق این اسلحه است‌ ، این اولین اسلحه exotic اون هست و تمام روز داره از اون لذت میبره و به نظر میرسه که تمام شب من در حال تکرار شدنه مدام میشنوم که میگه :‌ بنگ من عاشق این اسلحه هستم ، بنگ این عالیه ! بنگ‌! اون شات و دیدی ؟"

درصورت وجود هر مشکلی در ترجمه یا متن حتما بگید تا درستش کنم.

منبع

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
کسی که همسرش
هفت عمل جراحی مغز​
در سال گذشته داشته است‌ ،

یه تفنگ واقعی میفرستادن زنه شوهرش رو میکشت من اینقدر اشک نمیریختم:|

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ممنون از خبر شما ولی کاش بانجی در کنار انجام این کار درست، کد راه اندازی DLCهایی رو که از روز اول روی دیسکهای بازی بودن (که احتمالاً همین اسلحه هم شاملشون میشده) چند ماه بعد از عرضه بازی تحت عنوان DLC نمیفروخت. بگذریم که همین DLCها رو هم که با قیمت یکسان روی هر 4 پلتفرم به فروش میرسونن/خواهند رسوند، محتوای یکسانی ندارن و دارندگان نسخه 360 و XB1 باید در ازای پرداخت پول یکسان محتوای کمتری دریافت کنن یا به عبارت دیگه حداقل بعد از گذشت یکسال میتونن تازه از محتویاتی استفاده کنن که امروز پولش رو دادن.

من این خبر و حرکت بانجی رو بیشتر یک تبلیغات برای خودش و بازیش میدونم تا کمک بشر دوستانه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ممنون از خبر شما ولی کاش بانجی در کنار انجام این کار درست، کد راه اندازی DLCهایی رو که از روز اول روی دیسکهای بازی بودن (که احتمالاً همین اسلحه هم شاملشون میشده) چند ماه بعد از عرضه بازی تحت عنوان DLC نمیفروخت. بگذریم که همین DLCها رو هم که با قیمت یکسان روی هر 4 پلتفرم به فروش میرسونن/خواهند رسوند، محتوای یکسانی ندارن و دارندگان نسخه 360 و XB1 باید در ازای پرداخت پول یکسان محتوای کمتری دریافت کنن یا به عبارت دیگه حداقل بعد از گذشت یکسال میتونن تازه از محتویاتی استفاده کنن که امروز پولش رو دادن.

من این خبر و حرکت بانجی رو بیشتر یک تبلیغات برای خودش و بازیش میدونم تا کمک بشر دوستانه.
همون من کم مونده بود از حرکتشون اشک بریزم !!!:|

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
دوستان این خبر از طرف این خانم منتشر شده ، یعنی اگر این خانم نمیگفتند که بانجی برای ما فلان کار رو کرده کسی خبردار نمیشد!

بانجی فقط این خبر رو تایید کرد ، خلاصه آدم باید از حرکت های انسان دوستانه که به هر دلیلی (حتی تبلیغات) انجام میشه حمایت کرد.

مطمئن باشید همیشه یک کمپانی سود خودش رو اول میبینه ولی چه بهتر که حتی با این نیت به انسان های دیگه هم کمک بشه.

(بنده هیچ علاقه خاصی به بازی های استدیو بانجی ندارم)

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188

اینکه بازیها یه سری محتوا به خریدارهای اولیشون بدن و بعدا اون محتوا رو به صورت جدا بفروشن چیز غریب و پلیدی نیست.معموله تو خیلی از عناوین.یک جور قدردانی از خریداران اولیه میکنن و بعدا هم در دسترس همه قرار میدن که برای سایرین خیلی هم خوبه.در مورد قسمت بعدش هم اینکه این کمبوده یا برای دیگری یه چیز اضافس به این بستگی داره که آدم از کدوم جبهه نگاه کنه.من اصلا از محتویات این DLC خبر ندارم و نظری در مورد منصفانه بودن یا نبودنش ندارم اما چیزی که وجود داره اینه که انحصاری کردن هر چیزی بده.تو مورد ما میخواد نسخه جدید یک سری بازی پرطرفدار باشه یا چند تا نقشه و اسلحه یک بازی ولی خوب اینا قاعده بازین.
برای بانجی هزینه ی چندانی نداشته و فردی هم خوشحال شده و خوب چرا که نه؟من که نمیدونم اون لحظه تو ذهنشون چی بوده و راستش مشخص کردن مرز حرکت تبلیغی و کمک بشردوستانه(؟!) سخت شده اینروزا.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اینکه بازیها یه سری محتوا به خریدارهای اولیشون بدن و بعدا اون محتوا رو به صورت جدا بفروشن چیز غریب و پلیدی نیست.معموله تو خیلی از عناوین.یک جور قدردانی از خریداران اولیه میکنن و بعدا هم در دسترس همه قرار میدن که برای سایرین خیلی هم خوبه.در مورد قسمت بعدش هم اینکه این کمبوده یا برای دیگری یه چیز اضافس به این بستگی داره که آدم از کدوم جبهه نگاه کنه.من اصلا از محتویات این DLC خبر ندارم و نظری در مورد منصفانه بودن یا نبودنش ندارم اما چیزی که وجود داره اینه که انحصاری کردن هر چیزی بده.تو مورد ما میخواد نسخه جدید یک سری بازی پرطرفدار باشه یا چند تا نقشه و اسلحه یک بازی ولی خوب اینا قاعده بازین.
برای بانجی هزینه ی چندانی نداشته و فردی هم خوشحال شده و خوب چرا که نه؟من که نمیدونم اون لحظه تو ذهنشون چی بوده و راستش مشخص کردن مرز حرکت تبلیغی و کمک بشردوستانه(؟!) سخت شده اینروزا.

متوجه نشدید چی گفتم. DLCهایی که قرار بوده چند ماه بعد از عرضه بفروشن از زمان عرضه روی دیسک بودن ولی روشون قفل گذاشته بودن تا کسی نتونه استفاده کنه. بعد از خرید DLC اون محتوا برای شما آزاد میشه و شاید یک آپدیت جدید هم براش بدن و ... . هیچ قدردانی و ... در کار نیست. این همون کاری هست که کپکام هم انجام داده.

در مورد DLC هم مشکل انحصار زمانی بودن یسری از کانتنت ها نیست مشکل این هست که دارن DLCهای با محتوای کمتر رو روی پلتفرمهای دیگه با قیمت یکسان میفروشن.

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
متوجه نشدید چی گفتم. DLCهایی که قرار بوده چند ماه بعد از عرضه بفروشن از زمان عرضه روی دیسک بودن ولی روشون قفل گذاشته بودن تا کسی نتونه استفاده کنه. بعد از خرید DLC اون محتوا برای شما آزاد میشه و شاید یک آپدیت جدید هم براش بدن و ... . هیچ قدردانی و ... در کار نیست. این همون کاری هست که کپکام هم انجام داده.

در مورد DLC هم مشکل انحصار زمانی بودن یسری از کانتنت ها نیست مشکل این هست که دارن DLCهای با محتوای کمتر رو روی پلتفرمهای دیگه با قیمت یکسان میفروشن.

آها!من بد متوجه شدم.این کار بده خوب:d ولی مثلا در موردی مثل قیمت قضیه برمیگرده به ناشر قطعا.فکر نمیکنم قراردادی که بانجی بسته (با اون حجم از سرمایه گذاری) آزادیهایی که یه استدیو مثل CD Projekt داره رو داشته باشه.تو نمایشهای مختلف هم همیشه خودشونو از بحثهای بین کنسولها بیرون میکشیدن و میگفتن این قرارداد بین ناشر و سونیه و همه از نظر ما برابرن و این جور صحبتا.
(از کجا به کجا رسید قضیه!)

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اخه این جای تقدیر داره ؟:| یه اسلحه ای که تازه بعد از چند روز برای بقیه هم دردسترسه ؟:|
درسته میتونست بهتر باشه اما بازم بانجی که این کار رو کرده

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
:|
چه انجمن نوب پروري داريم :|
هيشكي از خودش نظري نداره
يه نفر اومد اولين نظر منفي رو داد
حالا همه همونو ميگن :|
دم بانجي هم گرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
قشنگ ترین حرکتی که من دیدم سر این جریان ها, gearbox و borderlands 2 بوده که بعد از مرگ یکی از فن هاشون به خاطر سرطان قبل از عرضه ی BL2, تو BL2 یه NPC با اسم همون فرد قرار داده که item می ده بهتون.
حرکتی که bungie کرده شاید در نگاه اول خیلی کم و محقرانه به نظر بیاد, اما نفس حرکت قشنگ ـه, مهم نیست که چه هدیه یا پاداشی فرستادن, فرستادنش از خود آیتم مهم تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر