Bungie وارد می شود ...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
20110530bungie1.jpg

بنابر اطلاعاتی که Eric Osborne از اعضای Bungie در پی سوالات کاربران مبنی بر کم کار بودن وبسایت این شرکت منتشر کرده است ، اعضای این استودیو و همین طور تیم طراحی وبسایت این شرکت به شدت در حال کار برای ارائه ی اطلاعات جدیدی از پروژه ی در دست ساخت این شرکت هستند ، Eric Osborne گفته روز 7 ماه جولای سال جاری روزی خواهد بود که Bungie از عنوان جدید خود پرده برخواهد داشت . امری که وی از آن به عنوان پرده برداری از یک راز عظیم نام برده است !

همانطور که مستحضرید Bungie طبق قرارادادی که با Activision به امضاء رسانده است وارد فاز جدیدی از فعالیت های خود شده و طبق شایعات در حال کار بر روی یک FPS MMO با درون مایه ی فضایی است ، عنوانی که اینبار علاوه بر XBOX360 دارندگان PC و PS3 و شاید حتی کنسول جدید Nintendo نیز قادر به لذت بردن از آن خواهند بود .

---------------------------

پ.ن : برای رفع ابهام موجود لازم است ذکر شود پیش از این Bungie تایید کرده بود که در نمایشگاه E3 امسال نمایش رسمی ای نخواهد داشت .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wander and Dinosaur

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
دلیلش اینه که 7 جولای میشه 7/7 ، و همه هم میدونن بانجی چقدر به عدد 7 علاقه داره:D
بازی یک روز قبل از تولد من معرفی میشه:D

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
به نظر من تغییر آنچنانی اتفاق نمیوفته
Halo به نظر من یه چیز تو مایه های Star Wars هست که تو آمریکا طرفدار زیادی داره(یه جورایی حیاتیه براشون:d)
تو بقیه کشورها طرفدار زیاد نداره(البته شاید اطلاعات من غلط باشه ولی تا اونجایی که اطلاع دارم میگم)

من به شخصه Halo 1 va 2 رو بازی کردم و اصلا خوشم نیومد

این عنوان جدید هم به احتمال زیاد همون حال و هوا رو داره
تو کنفرانس سونی یا نینتدو هم ببینمش نادیده میگیرم :d
الان جک سال رو گفتی :d

تو ایران چون فرهنگ اموزش ایران به گونه ای که چیزی به نام فضا و ادم فضایی!بی معنی و بی ارزش بیان میشه خیلی از ایرانی ها از سبک هیلو خوششون نکمیاد ولی این دلیل نمیشه که بازی رو در حدر استاروارز تلقی کنی!

این بانجی مثل کوجیما میخواد بگه E3 جای کوچیکیه و در شان ما نیست:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان جک سال رو گفتی :d

تو ایران چون فرهنگ اموزش ایران به گونه ای که چیزی به نام فضا و ادم فضایی!بی معنی و بی ارزش بیان میشه خیلی از ایرانی ها از سبک هیلو خوششون نکمیاد ولی این دلیل نمیشه که بازی رو در حدر استاروارز تلقی کنی!

این بانجی مثل کوجیما میخواد بگه E3 جای کوچیکیه و در شان ما نیست:d
الان از نظر شما کسی سری Halo رو در حده سری Star Wars تلقی کنه انگار به Halo توهین کرده!؟:D ملت از خداشونه یه چیزیشون با SW مقایسه بشه!!!:D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب البته هم جنگ ستارگان و هم هیلو دیگه بحث ناموسی تو آمریکا به حساب میاد یادمه یکی از فن ها هیلو یه شوخی باحالی کرده بود و مجسمه مستر چیف بجای مجسمه آزادی گذاشته بود:d(عکسش تو کامپیوترم پاک شده هرچی هم میگردم پیدا نکردم که نکردم)
ولی من واقعا از بچگی عاشق فیلم ها تخیلی و فانتزی بودم البته بیشتر فانتزی چون توش خلاقیت وجود داشت ولی تو تخیلی بیشتر تکرار و همچنین تقلید چون امثال جورج لوکاس و اسپیلبرگ کم هستند ولی میتونم بگم Halo یک بازی کاملا تخیلی با یک تخیل کاملا قوی ساخته شده طرف هرچی تو ذهن داشته ریخته رو دایره برای همین عاشق این بازی شدم چون حس سازنده را تو بازی حس میکردم اون ابهت و اقتدار و شخصیتی که به مسترچیف داده و وی را خلق کرده نشان از عشق و همچنین خلاقیت سازنده هست وگرنه این همه نمیفروخت و انقدر محبوب نمی شد.
لازم به ذکر است شمارش معکوس برای بازگشت رئیس آغاز شده است کمتر از یک هفته دیگر تا بازگشت رئیس عزیز و محبوب ما مسترچیف به همراه کورتانا به سیاره ریچ >:d< :x

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خب البته هم جنگ ستارگان و هم هیلو دیگه بحث ناموسی تو آمریکا به حساب میاد یادمه یکی از فن ها هیلو یه شوخی باحالی کرده بود و مجسمه مستر چیف بجای مجسمه آزادی گذاشته بود:d(عکسش تو کامپیوترم پاک شده هرچی هم میگردم پیدا نکردم که نکردم)
ولی من واقعا از بچگی عاشق فیلم ها تخیلی و فانتزی بودم البته بیشتر فانتزی چون توش خلاقیت وجود داشت ولی تو تخیلی بیشتر تکرار و همچنین تقلید چون امثال جورج لوکاس و اسپیلبرگ کم هستند ولی میتونم بگم Halo یک بازی کاملا تخیلی با یک تخیل کاملا قوی ساخته شده طرف هرچی تو ذهن داشته ریخته رو دایره برای همین عاشق این بازی شدم چون حس سازنده را تو بازی حس میکردم اون ابهت و اقتدار و شخصیتی که به مسترچیف داده و وی را خلق کرده نشان از عشق و همچنین خلاقیت سازنده هست وگرنه این همه نمیفروخت و انقدر محبوب نمی شد.
لازم به ذکر است شمارش معکوس برای بازگشت رئیس آغاز شده است کمتر از یک هفته دیگر تا بازگشت رئیس عزیز و محبوب ما مسترچیف به همراه کورتانا به سیاره ریچ >:d< :x
من خودم این بازیرو بازی نکردم چون خودم فقط بازی رو PC بازی میکنم ، خونه ی یکی از دوستام این بازیرو دیدم ولی اصلا خوشم نیومد نمیدونم چرا ولی با حال وهوای بازی حال نکردم. با اینکه خودم از طرفدارای این سبکم. البته این نظر منه و میدونم که این بازی خیلی طرفدار داره. ولی خوب دیگه به من حال نداد:).

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من خودم این بازیرو بازی نکردم چون خودم فقط بازی رو PC بازی میکنم ، خونه ی یکی از دوستام این بازیرو دیدم ولی اصلا خوشم نیومد نمیدونم چرا ولی با حال وهوای بازی حال نکردم. با اینکه خودم از طرفدارای این سبکم. البته این نظر منه و میدونم که این بازی خیلی طرفدار داره. ولی خوب دیگه به من حال نداد:).
تا بازی نکنی نمیدونی چه حسی داره البته نسخه ها 1 و 2 برای کامپیوتر موجود هست:d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
تا بازی نکنی نمیدونی چه حسی داره البته نسخه ها 1 و 2 برای کامپیوتر موجود هست:d
شایدم همینطوره که شما میگید. خوب مطمئنن وقتی یه بازیرو تا انتها بازی کنی میتونی نظر درست تری نسبت بهش بدی. من halo reach رو خونه دوستم دیدم تا اونجایی که دیدم خوشم نیومد ولی به قول شما باید بازی کرد تا به نقاط قوت بازی پی برد.

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
خاک بر سرشون رفتن زیر دست Acti
تنها نکته مثبتش اینه که بازیشون مولتیه، امیدوارم شرکت های انحصاری بیشتری از هر دو طرف سونی و ماکرو مولتی بشند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر