Bundle برای نسخه ی Limited Edition بازی God of War Ascention

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
kratos-august.jpg

یک دستگاه قرمز رنگ از PS3، در آمریکای شمالی برای نسخه ی Limited Edition بازی God of War: Ascension به همراه یک Bundle بسیار بزرگ با نام میراث، دارای تمامی سری های بازی هست، توسط سونی تایید شد.

همچنین در این Bundle، یک تم جدید برای Kratos که خالکوبی کردن او است، به همراه یک هارد 500Gb و 30 روز عضویت در Plus ارائه می شود.

اما دیسک های آن شامل:

" سری اصلی یعنی Ascention، Kratos Latest، همچنین سری God of War Saga، همراه با شماره های 1، 2 و 3 و همچنین (God of War: Origins Collection (Chains of Olympus,Ghost of Sparta خواهد بود ".

در این باره John Koller اضافه نمود:

" ما بسیار هیجان زده نسبت به ارائه ی این پک برای ادای احترام به یکی از فرانچایز های خوب پلتفرم ما هستیم. ما احتیاج داشتیم به طرفداران خود یک Collection پک ارائه کنیم تا خاطرات برای طرفداران این بازی،

از اولین سری این بازی تا جدیدترین عناوین آن، به یاد آورده شود".

سری God of War تا کنون در سرتاسر جهان توانسته بیش از 21 میلیون نسخه به فروش برساند، اولین عنوان از این سری در سال 2005 عرضه شده است.

تصویری از این Bundle زیبا:

vxlfgrb1opefgzo4vryz.jpg

این Bundle در تاریخ 12 March در فروشگاه ها قابل خریداری می باشد.

منبع

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خیلی باندل بی سلیقه ای هستش!
حداقل طرح خالکوبی کریتوس رو یه جوری رو کنسول پیاده میکردین و یا یکی از نمادهای بازی رو طرح میکردین روی کنسول نه این که گرفتین کنسول رو جیگری رنگ زدین و تحویل ملت میدین!
محتویات عالیه ولی طراحی خود کنسول کاملا ساده و معمولی ...

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
جدا آدم ب شک میوفته که طراحان ظاهری کنسولهای سونی چشونه!
تبلیغ صا ایران رو یادتونه؟هر روز بهتر از دیروز؟ این درست برعکسش برای سونی صدق میکنه تو این مورد
PS3 فت با اون زیبای چشم نوازش و لمسی بودن باتن ها توی اسلیم تبدیل شد ب ی چیز ساده مضحک و حذف باتن های لمسی و حتی حذف ی کلید چندرغازی قطع و وصل و در نهایت در این مدل چرند آخری هم حذف حالت مکشی دیسک! البته از حق نگذریم هرچی جلوتر اومدیم بی صدا تر شده
حالا اونور مایکروسافت درست برعکس عمل کرده چیزهایی که کنسول نداشته بهش اضافه کرده و ظاهرش هم زیباتر شده!

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
از نظر من كه زيباس .
من خودم اون اوايل مخالف super slim بودم ولي وقتي چند تا فيلم unboxing اين كنسول رو ديدم نظرم عوض شد واقعاً به شدت كوچك شده.
همين يه هفته پيش يكي از دو ستان سوپر اسليم خريد بود بنده هم رفتم منزل اين رفيقم واقعا زيبا و كوچك بود چه قدر هم سبك شده و يه نكته بسيار مهم ديگش كم صدا بودنش درواقع اصلا صدا نداشت چون همين مدل هاي اسليم نسبت به فت ها كم صدا شده بودن حالا اين سوپر اسليم ها از اسليم ها هم كم صدا ترند و جوري هست كه ادم فكر ميكنه كه اصلاً صدا نداره.
فقط تنها مشكلش اين بود كه جنس پلاستيك بدنش خيلي نازك تر از اسليم ها بود كه خوب البته به سبك تر بودن بدنش هم اين مورد كمك مي كرد.
حالا هم اين رنگ قرمزش كه خيلي خوشگل و اين پكيج باندل gow a به نظر خيلي شيك مياد .
اگر اين باندل تا حدود 1.4 ميليون تومن قيمتش باشه من خودم ميخرمش.

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
به نظر من هیچم خوشگل نیست. این ورژن super slim که من ترجمه اش میکنم لاغر مردنی خیلی هم ضایع هست. کاش ور میداشت scarlet red قبلی رو میزاشت رو این.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ماکرو فقط باندل هاش طرح روی کنسول هم داره !
سونی باندل هاش از ابتدا هم کنسول معمولی بود که به بازی مورد نظرش تجهیز شده بود (دیسک بازی و عکس جلد و این حرفا)
چیز جدیدی نیست که کردینش پیرهن عثمان
البته باندل هاي ژاپني سوني داراي طرح هم هستن مثل باندا mgr يا ياكوزا 5
اما نسخه أمريكا يا اروپا مثل اين فقط رنگشون متفاوت .
بله در جریانم،
ژاپن ملاک نیست در مقابل عرضه ی بین المللی

آخرین ویرایش:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
ماکرو فقط باندل هاش طرح روی کنسول هم داره !
سونی باندل هاش از ابتدا هم کنسول معمولی بود که به بازی مورد نظرش تجهیز شده بود (دیسک بازی و عکس جلد و این حرفا)
چیز جدیدی نیست که کردینش پیرهن عثمان
البته باندل هاي ژاپني سوني داراي طرح هم هستن مثل باندا mgr يا ياكوزا 5
اما نسخه أمريكا يا اروپا مثل اين فقط رنگشون متفاوت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر