SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
Bulletstorm1.jpg

اين بازی يک شوتر سريع و خشن است که به کارگردانی کليفی B ساخته ميشه و در 21 فبريه سال آينده منتشر ميشود!

plot

داستان اين بازي توسط Rick Remender نوشته شده, كه در قرن 26 اتفاق ميفتدو بازي باز ها نقش Grayson Hunt را بر عهده ميگيرند - يكي از اعضاي Black Ops واحد Dead Echo به فرماندهي General Serrano.

ماموريت اين شخص (Hunt) قتل فرديست كه مسول مرگ هزاران نفر است. و وقتي كه از اين كار خودداري ميكند , به تحت تعقيب ترين مرد كهكشان تبديل ميشود.

پس از 10 سال ,Hunt محو شده بود و به دور از مركز كهكشان با cyborg Ishi Sato زندگي ميكرد. وقتي Hunt سفينه ي جنگي رئيس سابقش را ديد, تصميم به نابودي سفينه ي او با پرتاب يك موشك به آن ميگيرد.

دو سفینه با هم بر خورد كرده و هر دو سفينه سقوط كنان به سياره اي برخورد ميكنند كه اين سياره به شكل Dubai/Las Vegas ويران شده توصيف شده. كه پر از موجودات گوشت خوار, تغيير پذير و خلاصه پر از موجودات شيطانيست. و اين در واقع جاييست كه بازي شروع ميشود.

تصاوير بازی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اره همین الان گذاشتم برا دانلود ، 1188 مگه . کلا :d In People Can Fly We Trust
نیما بی زحمت دانلود کردی و بازی کردی بیا تعریف کن ببینیم چطوری هستش:D من که به علت محدودیت حجم و دانلود یک سری خرت و پرت از PSN نمی تونم اینقدر دانلود کنم. مرسی:D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نیما بی زحمت دانلود کردی و بازی کردی بیا تعریف کن ببینیم چطوری هستش:D من که به علت محدودیت حجم و دانلود یک سری خرت و پرت از PSN نمی تونم اینقدر دانلود کنم. مرسی:D
ایشالا فردا صبح ، چون دانلودش تا 1-2 صبح طول میکشه !! :d با این نمایش هایی که من از BS دیدم و اینکه PCF و Epic پشت بازی هستن ، محال میدونم حتی بازی خوب هم باشه ، با یه چیز فوق العاده ای طرفیم :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما

من بازی کردم .... به راحتی میتونه جزء بهترین Shooter های امسال باشه ... گیم پلی سریع و روونی داره ، این قابلیت Leash که میتونی با دست سمت چپ انجام بدی خیلی باحاله ... همچنین Kick کردن ، مخصوصا وقتی یکی رو Leash کنی بعدش Kick کنی ... آخ حالی میده :d

گرافیک بازی هم خیلی خوبه ... من مقایسه PS3 و 360 رو دیدم ، با اینکه UE3 هست ولی خیلی خیلی بهم نزدیکن فقط 360 ش یکم Sharp تر و واضح تره ، البته خیلی خیلی کمه این اختلاف .

بازی خیلی هم Brutal ه ... گالن گالن خونریزی داره ، در عین حال خیلی هم Fun ه .

در کل من خیلی خوشم اومد ، البته قبلا از ویدیوهاش معلوم بود .

• Like
Reactions: HL2-GF

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دوستانی که بازی کردن ، پیرو تجربشون نظرشون درباره Kill With Skill چیه ... ؟؟ و اینکه رنگ بندی بازی رو چطور دیدین مثل نمایش های بازی تو تجربه هم از حالت تاریک UE بدور و یجورایی Fun ـه ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
شانس رو میبینی ، وسط دانلود دستگاه فریز کرد ، از پشت خاموشش کردم ( دستگاهم Fat هست ) وقتی روشن کردم با اینکه 600 مگ دانلود شده بود ، زد 5KB دانلود شده !!!!!! حالا یه بار دیگه الان دارم میزارم برا دانلود !!

ولی همونطور که حدس میزدم و نیما هم تعریف کرده واقعا بازی خوبیه ، در عین حال این Fun بودنش به Gamer خیلی حال میده :d

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
دوستانی که بازی کردن ، پیرو تجربشون نظرشون درباره Kill With Skill چیه ... ؟؟ و اینکه رنگ بندی بازی رو چطور دیدین مثل نمایش های بازی تو تجربه هم از حالت تاریک UE بدور و یجورایی Fun ـه ؟

رنگ بندی که عالیه و فوق العاده فان.
گیم پلی هم خیلی لذت بخش.!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر