Brothers in Arms YA Call of Duty 2

سلام به همه دوستان عزیز :
من این تایپیک رو برپا کردم که بدونم کدام یک از این دوبازی بهتر است از لحاظ گرافیکی و داستان و غیره ... همین می خواستم نظر تون رو در مورد این دو بازی بپرس مرسی

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
خب بابا بزارین این بازی CoD2بیاد و ما ها بازی کنیم این دو تا رو بعد با هم مقایسه کنیم.
بزارین بیاد بعد نظر بدیم. :sad: :sad: :sad:

بای بای

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
100% Call of Duty.
به نظره من Brothers in Arme سبک جدیدی داره و باید در تمام جنگ ها و در گیری ها یی که به وجود میاد سنگر گیری کرد و جنگ تن به تن خیلی کم پیش میاد و این خودش از هیجان بازی کم میکنه ولی توی Call of Duty وقتی از نزدیک درگیر میشی یه لذت خاصی داره . Brothers in Arme حالت اکشن کمتری داره و بیشتر به یه نوع استراتزیکی شبیه ولی توی Call of Duty با یه اکشن فوق العاده روبرو میشیم .

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
دوست عزیز اقا pandora tomarrow شما راست میگید شما ولی چیزی تا اومدن این بازی نمونده به خاطر همین این تایپیک رو زدم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به نظر من مقايسه كردن دو تا بازي مسخرس مخصوصا تو اين تاپيك ها كه همش به جر و بحث ميكشه

ولي بهتهر تا اومدن كال اف دوتي صبر كنيم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به نظر من مقايسه كردن دو تا بازي مسخرس مخصوصا تو اين تاپيك ها كه همش به جر و بحث ميكشه

ولي بهتره تا اومدن كال اف دوتي صبر كنيم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
بابا کال آف دیوتی اومده . ای ام تعجبینگ . شما که باید زود تر از من ببینیدش . من که دیدم داشت بازی میکرد یه کم اتحانی بازی کردم . خیلی خوشم نیومد . شماره های قبلی رو هم زیاد باشون حال نکردم . من فکر میکردم تهران بازی ها رو زود تر میدن بیرون . البته نگران نباشید . چون اگه ایران بره تو سازمان تجارت جهانی همزمان با بقیه دنیا نسخه های اورجینال بازی ها رو گبر میارید . و نگران باشید برای اینکه باید به نرخ بقیه دنیا باز بخریم .

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
خب بابا بزارین این بازی CoD2بیاد و ما ها بازی کنیم این دو تا رو بعد با هم مقایسه کنیم.
بزارین بیاد بعد نظر بدیم. :sad: :sad: :sad:

بای بای
به نظر من هم باید صبر کنیم تا بیاد ولی من که نسخه دموش رو بازی کردم خیلی قشنگ تر از
Brothers بود البته Brothers یه کم سبکش فرق داره با کال آفا 2 ولی در کال کال آف 2 خیلی قشنگ تر است

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اگه دموی کل آف دیوتی 2 را بازی کرده باشید میتونید بغهمید که کدوم بهتره
من چون اصلا از Brother in Arms 1 خوشم نیومد دیگه زحمت نکشیدم برم شماره دومش را بخرم به هر حال Call of Duty یک چیز دیگست

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
نوشته شده توسط farzadlion:
اگه دموی کل آف دیوتی 2 را بازی کرده باشید میتونید بغهمید که کدوم بهتره
من چون اصلا از Brother in Arms 1 خوشم نیومد دیگه زحمت نکشیدم برم شماره دومش را بخرم به هر حال Call of Duty یک چیز دیگست
خوب کردی شماره دومیشو نگرفتی . هیچ فرقی با اولی نداشت . هم کوتاه بود هم مناطقی که بازی انجام میشد عین شماره اولش بود . فرق زیادی نکرده بود

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Sayeh:
خوب کردی شماره دومیشو نگرفتی . هیچ فرقی با اولی نداشت . هم کوتاه بود هم مناطقی که بازی انجام میشد عین شماره اولش بود . فرق زیادی نکرده بود
راست میگی سایه جان نسخه 2 اصلا جالب نبود خیلی شبیح به 1 بود فرقه زیادی نکرده بود

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
به نظره من CallofDuty2 بهتره.چون این BIA یه ذره بازیش ناجوره.اصلا وقتی دشمنی رو می کشی لذت نمی بری.تازه دشمن ها رو با هزار بد بختی میکشی.ولی در سری callofduty چنین چیزی نیست.
در مورد اینکه نسخه ی دوم BIA بیخوده شکی در اون نیست.بازی که همونه فقط برداشتن مرحله ها رو تغییر دادن شده BIA:EiB .این بازی برای کسی خوبه که نسخه ی قبل رو بازی نکرده باشه.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به همه دوستان عزیز:
امیدوارم خوب باشید من هم باید نظرو رو در مورد این بازی ها بدم اول این که خیلی نامردی که در مورد این یعنی بازی Bia یکی بد نظر بدیم بازی خوبی است Bia ولی نسبت به بازی Call Of Duty 2 نمی رسه ولی دیگه نباید از این بازی گله داشت خدایش بازی بدی نبود بازی Bia

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر