Nintendo Bravely Default II

128727

Bravely Default II

ناشر: Nintendo
سازنده: Team Asano
ژانر: JRPG
تاریخ عرضه: 2020
آماده سفری جدید، در دنیایی جدید با قهرمانان نورانی جدید (سه بار) مجموعه نقش آفرینی Bravely Default بر روی نینتندو سوییچ در سال 2020 باشید. از طرف تیم خالق عناوینی مانند Bravely Default اصلی و Octopath Traveler با همکاری گروه موسیقی (Revo (Linked Horizon/Sound Horizon ، نواسراهای شناخته شده نسخه اول بازی

• عنوان سوم و جدید در سری دوست داشتنی اسکوئر انیکس، Bravely Default
  • سفر به دور دنیا در جستجوی چهار کریستال با همراهی مجمع جدیدی از دلاوران که به نام Heroes of Light شناخته می شن
  • اثر جدید Team Asano، خالق دو Bravely Default قبلی و عنوان ستایش شده Octopath Traveler
  • دنیا و خط داستانی و شخصیت های کاملا جدید و جدا نسبت به دو عنوان قبلی اما با همان اتمسفر آشنای همیشگی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یه سری خبر دیروز منتشر شد که ظاهرا بازی وارد فاز نهایی توسعه و پولیش و این چیزا شده.... و ما هنوز هیچ تاریخ عرضه ای نداریم :D

ولی در کل اگه علاقمندید، من از دمویی که تجربه کردم یکی دو ماه پیش به مطلب نوشتم. خواستید بخونید (نمیدونم چرا اون موقع یادم رفت بذارمش این جا:-??)

تجربه ما از دموی بازی Bravely Default II

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
شعط... این جا رو اصن آپدیت نکردم :D
البته وقتی خبری نیست خب منم فراموشم میشه به مرور

در کل ولی کلی اطلاعات جدید اومده از بازی بیرون تو شماره اخیر فامیتسو

Bravely Default II details, screenshots, and art - Nintendo Everything

این جا همش هست

عکسا سنگینن، آپلود نمی کنم
ولی عملا کلی Key Art و اطلاعات در مورد شخصیت های بازی Asterix Holder هایی که باهاشون روبرو میشیم تو مطلب هست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
آقا شماره یک اینو بازی نکرده باشیم میتونیم بازیش کنیم؟؟؟ ارتباط داستانی داره با شماره اول؟؟؟

نه به هیچ وجه
پست اولم نوشته بودم
اتمسفر و مکانیک های گیم پلی یکی اند
ولی تایم لاین و دنیا و شخصیت ها از بیخ فرق دارن

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر