Bounty Battle | PC

x85e_picture5-min_(1).png

a5do_picture4-min_(1).png

GENRE: 2D Fighting, Indie

DEVELOPER: Dark Screen Games

PUBLISHER: Merge Games

RELEASE DATE : SUMMER 2020

تاپیک در حال بتن ریزی.....!!

(والا آقا دروغ چرا ؟ فعلا یک نصفه کیسه خاک سنگ و یک عدد استامبولی دست دو از دیفال سفارش دادیم تا ببینیم چی میشه...)
آپدیت: کرونا اومد ، کار خوابید...

ولی همین قدر بدونید که کاراکترهای بیشتر از 20 بازی محبوب ایندی ,دور هم جمع شدند تا بزنند تو سر و کله همدیگه...!!

شخصیت های آشنایی از مجموعه هایی چون...

....SteamWorld Dig , Guacamelee!, Dead Cells, Darkest Dungeon, Owlboy , Battle Chasers: Nightwar ,Axiom Verge

و شخصیت های ناآشنایی از مجموعه های ...

Super ComboMan , The Bug Butcher , Pankapu , Blocks That Matter ....

hp52_2.jpg

6ipq_3.jpg

wmhl_1.jpg

Bounty Battle showcases your favorite characters from these beloved indie games :
  • Awesomenauts
  • Axiom Verge
  • Battle Chasers Nightwar
  • Blocks that Matter
  • Blubber Busters
  • Darkest Dungeon
  • Dead Cells
  • Death’s Gambit
  • Doko Roko
  • EITR
  • Flinthook
  • Guacamelee!
  • Jotun
  • Nuclear Throne
  • Oddmar
  • Owlboy
  • Pankapu
  • Ruin of the Reckless
  • SteamWorld Dig
  • Super Comboman
  • The Bug Butcher
  • Tower of Samsara

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
اون The Peinitent منو به شدت یاد شخصیت اصلی Blasphemous مینداخت... نسبتی دارن با هم :D
در هر صورت جای بانو شانتائه و شوالیه سوسکی خالیه اساسا... :(کلا جای خیلیا خالیه:(
اگه دارن یه Smash Bros واسه ایندی ها میزنن بهتره واقعا یه Everyone is Here طوری اش باشه >:)

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
اون The Peinitent منو به شدت یاد شخصیت اصلی Blasphemous مینداخت... نسبتی دارن با هم :D
در هر صورت جای بانو شانتائه و شوالیه سوسکی خالیه اساسا... :(کلا جای خیلیا خالیه:(
اگه دارن یه Smash Bros واسه ایندی ها میزنن بهتره واقعا یه Everyone is Here طوری اش باشه >:)

آره نسبت دارن , اون اسمش The Penitent One هست و این سالیدشونه...!

تازه این آقا لحظه آخر جایگزین شده به جای Rad & Dusty از بازی Rad Rodgers

همینطورEshe از Sundered هم قبلا تو لیست بوده (داخل ویدئوی 2018 پخش شده ازش مشخصه)

axdi_1.jpg

0yi0_2.jpg

موافقم جای خیلی ها ,خیلی خیلی خالیه... داخل استیم تاپیکی با عنوان character suggestion برای بازی در نظر گرفته شده...ولی کیه که گوش بده , همه که درک و فهم ساکورایی رو ندارن...!
شوالیه سوسکی یک طرف اون بیل به دسته یک طرف دیگه...شانتی هم که جاش تو قلبم هست ! ولی دلت میاد شانتی بیاد کنار این نره خرها کتک بخوره...خدایی اون جاش تو سوپراسمشه...!

اما فکر نمیکنم فعلا دیگه کاراکتری به این 30 تا اضافه بشه یا تغییر کنه آخه زمان حذف و اضافه تموم شده ...شاید تو معرفی به استاد..!..شاید ..نمی دونم .ولی خب DLC رو برای همچین وقتایی گذاشتن دیگه...اون 26 تا B تو صفحه کاراکتر سلکت حکایت از این موضوع می تونه داشته باشه...

محمد حسین جان در آخر عذر خواهی منو بپذیر ...دیرجواب میدم..آخه راستش ساعت خواب من و شما مثل اینکه یک مقدار با هم اختلاف داره... پریشب هم سر نینتندو دایرکت منو صدا کردید منتها من خاک تو سر ,کپه مرگم رو گذاشته بودم, متوجه نشدم ...شرمنده ...صبح که اومدم تکرار برنامه رو دیدم! شما خواب بودید دیگه دلم نیومد بیدارتون کنم...!!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
ممنون سعید جان ، یه تاپیک محشر دیگه در انتظارمونه \m/
آقا اگه گفتید جای کی خیلی خالیه ؟ ها ؟
مدلین از بازی Celeste >:D<

به به ببین کی برگشته! آقا امید گل :x
ممنون امید جان ، شما همیشه به بنده لطف دارید، خیلی خیلی شرمنده ام می کنید ^:)^ ولی واقعیت امر اینه که یک تاپیک خالیه دیگه در انتظارمونه...=))
راستش خیلی برنامه ها برای تاپیک داشتم ولی نمیدونم چرا اصلا حس و حال فعالیت نیست...
اما نظرسنجی رو حتما اضافه می کنم و بانو مدلین رو در صدر مجلس می نشونم...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
ممنون امید جان ، شما همیشه به بنده لطف دارید، خیلی خیلی شرمنده ام می کنید ^:)^ ولی واقعیت امر اینه که یک تاپیک خالیه دیگه در انتظارمونه...=))
راستش خیلی برنامه ها برای تاپیک داشتم ولی نمیدونم چرا اصلا حس و حال فعالیت نیست...

این حس "کلی برنامه واسه تاپیک داشته باشی ولی حسش نباشه" رو ناجور درک می کنم :((

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
3fdv_picture3-min.png

ht5t_picture4-min.png

نظرسنجی اضافه شد....
فقط همونطور که مستحضر هستید تعداد بازی های خوب ایندی خیلی زیاده و نظرسنجی هم گزینه هاش محدود..
برای همین سعی شد که بازی های معروف تر درش قرار بگیره پس اگه کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببخشید...
اگه کاراکتری و یا بازی ای مد نظر شماست که بهش پرداخته نشده، خوشحال میشیم تجربیات با ارزش تون رو با ما به اشتراک بگذارید...​

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
3fdv_picture3-min.png

ht5t_picture4-min.png

نظرسنجی اضافه شد....
فقط همونطور مستحضر هستید تعداد بازی های خوب ایندی خیلی زیاده و نظرسنجی هم گزینه هاش محدود..
برای همین سعی شد که بازی های معروف تر درش قرار بگیره پس اگه کم و کسری هست به بزرگی خودتون ببخشید...
اگه کاراکتری و یا بازی ای مد نظر شماست که بهش پرداخته نشده، خوشحال میشیم تجربیات با ارزش تون رو با ما به اشتراک بگذارید...​

نمیدونم غیر از من و تو و امید کی قراره رای بده :D
ولی از همین الان باید شاتگانم رو بگیرم سمتت که چرا به هالو نایت رای ندادی/:)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
قربونت برم سعید جان ، باورت میشه نزدیک ‌به یه سال شد نبودنم ، اینقدر دلم برای تاپیک هات تنگ شده بود که تا اومدم اول رفتم سراغ نوشته هات ، تاپیک شنتی محشر بود برا بار دوم هم خوندمش ،خلاصه برگشتم که باشم دیگه ?
ممنون برای نظرسنجی ، بانو مدلین روی سر ما جا دارن ، سر ما همون کوه سلست هست لابد ?

• Love
Reactions: New Shredder

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
نمیدونم غیر از من و تو و امید کی قراره رای بده :D
ولی از همین الان باید شاتگانم رو بگیرم سمتت که چرا به هالو نایت رای ندادی/:)
همونم خوبه دیگه ، رای مهره های اصلی خیلی حساب میشه ???
ستاد انتخاباتی بچه های کوه Celeste

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید

تریلر جدید، احتمالا opening بازی باشه، بصورت انیمیشن

و یک خبر بد و یک خبر خوب​

خبر بد:

اول اینکه بازی ای که خاستگاه اصلیش روی pc هست و بیشتر کاراکترهاش رو از روی بازی های موفق استیم وام گرفته ،
از کیبورد پشتیبانی نمی کنه...فقط و فقط گیم پد...حتی شما دوست عزیز...!!

خبر خوب:

اگه یادتون باشه بازی قرار بود 16 جولای بیاد بعد تاخیر خورد..
اول اومدن سر و ته بازی رو با کرانچ هم بیارن گفتن 23 جولای ..
بعد با نگاهی دقیق تر به اعضای استدیو متوجه شدن در حد و اندازه کرانچ نیستن..
و کلا گفتن تابستون...شما بخونید پاییز و بنویسید زمستان.....
اما در نهایت، بازی قراره 10 سپتامبر بیاد...!!

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
بازی دیشب اومد و کرک هم شده با حجم 780 MB ...?

روز قبلش یک ویدیو 30 دقیقه ای از روند بازی پخش شد و با دیدن اولین مبارزه من که فاتحه بازی رو خوندم...??...??
اینا خودشون هم میدونستند چه گندی دارند میزنند که یک مبارزه کامل رو نشون نمیدادند و توی تریلر ها به صحنه های کات شده اکتفا میکردند...
با این حال بازی رو دانلود کردم و رفتم داخل بازی ،جالب اینه که نه تنها کی بورد رو نمی شناسه بلکه با دوتا گیم پد متفاوت هم بازی کار نکرد و از منو جلوتر نرفت...?

نمره نینتندو لایف کاملا حق مطلب رو ادا میکنه..!!

66zh_w2-min.png

صفحه استیم هم کم از صفحه Ubisoft forward خودمون نداره ...!!?
خلاصه که لعنت بهشون، پتانسیل بازی به هدر رفت...?
از هر مدیری که آشنایی با بالا انداختن آجر چارک داره خواهش میکنم دو تا استامبلی گل بیاره و درب این تاپیک رو گل بگیره....!!

ncne_w1-min.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر